Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

26222_1519220055

Members
 • Content count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About 26222_1519220055

 • Rank
  Level 1
 1. Revisions Episode 8 Subtitle Indonesia https://t.co/xwC3kckwbs

 2. Boruto: Naruto Next Generations Episode 89 Subtitle Indonesia https://t.co/iClGCzvZH0

 3. Ueno-san wa Bukiyou Episode 1 Subtitle Indonesia https://t.co/q9cE2R7ZLC

 4. Mecha-ude Episode 1 Subtitle Indonesia https://t.co/s3Yi50ZN0L

 5. Strike the Blood III Episode 2 Subtitle Indonesia https://t.co/MV7JMpZXD0

 6. Irozuku Sekai No Ashita Kara Episode 13 End Subtitle Indonesia https://t.co/MJ2MkztOqi

 7. Tsurune: Kazemai Koukou Kyuudoubu Episode 10 Subtitle Indonesia https://t.co/zFxYyDYovK

 8. Irozuku Sekai no Ashita kara Episode 12 Subtitle Indonesia https://t.co/Jh9UkTX7EG

 9. Ore ga Suki nano wa Imouto Episode 10 End Subtitle Indonesia https://t.co/nnmw7AfPpF

 10. Tokyo Ghoul:re Season 2 Episode 11 Subtitle Indonesia https://t.co/lpt0h3QsGE

 11. Tonari no Kyuuketsuki-san Episode 11 Subtitle Indonesia https://t.co/8oJySzW9Fm

 12. Ken En Ken:Aoki Kagayaki Episdoe 10 Subtitle Indonesia https://t.co/w97qaL4nlL

 13. Release The Spyce Episode 10 Subtitle Indonesia https://t.co/QMq8187nz9

 14. Hero Mask Episode 10 Subtitle Indonesia https://t.co/fE8x3CdwkZ

 15. Kishuku Gakkou no Juliet Episode 10 Subtitle Indonesia https://t.co/yMmbw6OCiL

×