Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Standygl

Administrátor
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Standygl last won the day on October 29

Standygl had the most liked content!

Community Reputation

1 Průměrný uživatel

About Standygl

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 07/22/1997

Contact Methods

 • Website URL
  http://games-list.sk
 • Skype
  stany226

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Bratislava, Slovensko
 • Projekt
  Games-List

Recent Profile Visitors

154 profile views
 1. Informácie

  Zdravím všetkých, Rozhodol som sa nejakým spôsobom prečistiť kompletne fórum od zbytočných príspevkov ktoré nemajú v sebe zakomponované žiadne nápomocné rady, tipy alebo triky. Mám v pláne tu spraviť aj určité témy ktoré by sa možno aj uchytili a možno by som tak dokázal priviesť znova nejakú komunitu či už ku wow alebo aj k iným veciam ktoré by fórum oživili. Chapem že väčšina pôvodných členov ktorí sa aktívne podieľali na rozvoji wow komunity a ovládali doslova všetko ohľadne kompilácii jadier, scriptingu a rôznych vecí tu už viac menej prídu len pozrieť a zaspomínať pretože majú v živote iné priority. Ale ak by mal ktokoľvek nejakú chuť pomôcť, či už s čistením príspevkov alebo spísať nejaké užitočné a aktuálne návody na kompilácie alebo nejaké skripty a podobne tak sa môžu ozvať sem do príspevku a už by sme sa nejako dohodli ďalej. Registracia a fórum je plne funkčné a tak isto je aj zabezpečený pravidelný chod fóra. Ak by sa nejakým spôsobom podarilo fórum zobudiť a začala by sa tu znova rozvíjať nejaká komunita tak by som nemal problém zabezpečiť aj rôzne sponzorské servery z mojej strany čím by som podporil určité projekty v ktorých by som videl potenciál. Aktuálne už podporujem projekt onlinevision.cz kde som Jak3rovi poskytol VPS s parametrami: procesor : Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2620 v3 @ 2.40GHz (6 core(s)) ram : 16GB SSD : 400GB Konektivita : 400Mbit/s s neobmedzeným trafficom System : Debian 8 ( možnosť si ale vybrať snáď zo všetkých systémov vrátane Windows serveru) Panel : Plesk Onyx Nakolko v nich vidím potenciálne dobrý a rozbehnutý projekt zaslúžili si to. A hlavne Jak3r ktorý pracoval na obnovení wowresource fóra. Takže asi toľko ku informáciám Hádam to orientačne stačí každému a dúfam že sa nájde niekto kto by sa chcel podieľať na obnovení Prajem pekný deň, S pozdravom Standy.
 2. Nový start

  Kedysi som tu pôsobil pod jedným nickom na ktorý si neviem spomenúť Moc ste má síce nepoznali no mal som celkom úspešný jeden topic ohľadne rozcestniku na všetky veci ku wow. V podstate ako keby všetko čo tu nonstop ľudia ktorý s wow začínali hľadali ale vždy spamovali fórum miesto toho aby proste len hľadali. S tým mi vtedy pomáhal ešte aj Jackings ktorého si určite pamätáš a poznáš ho Každopádne si myslím aj tak že nezáleží na tom kto som čo som. Záleží na tom že fórum sa nestratilo a stále žije.
 3. Nový start

  Jaker vďaka za oživenie Jaker pracoval na prerobení systému fóra aby znova fungovalo ako má. Čo sa týka mňa tak ja som zastrešil zaplatenie jak hostingu tak aj domény. Monentalne mám v pláne viac projektov ktoré by mohli buď to fórum pozdvihnúť alebo ho aspoň udržať po dobu XY rokov Fórum má pre mňa citovú hodnotu a tak isto aj pre viacerých tu takže aj keby zostalo už len kvázi ako nejaké wiki, bolo by to super
×