Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

illi

WoWResource Developer
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About illi

 • Rank
  Level 3
 1. Cron - problem s nastavenim

  Já cron nastavuji přes vim /etc/crontab a pak ho ještě restartuji (nejsem si jist zdali je to potřeba)
 2. Armory - návod

  Máš tam syntaktickou chybu, jak ti říka chybové hlášení. Správně je: "Your Realm Name" => array("server name", "root", "heslo do MySQL", "localhost", "realmd", "realmd")
 3. Jak na Armory

  Podle mě máš špatně nastavéné configy. session_start(C:\xampp\htdocs\armory\configuration\mysql.php:72); je určitě úplná blbost, jestli to tam je takto. Mělo by to být jenom session_start();
 4. Jak na Armory

  http://cz.php.net/manual/cs/function.session-start.php
 5. Oběkt

  od nějaké revize se změnila syntaxe na .lookup object neco
 6. [Projekt]WoWResource Wiki

  No nevím jak by si doménu 1.řádu sehnal. Možná tak si koupit ostrov, založit si stát a i pak budeš mít problémy.
 7. [Projekt]WoWResource Wiki

  Já mám spíš jiný dotaz. Proč používáš název již dávno existujícího projektu? viz: http://www.wowwiki.com
 8. Zdlouhavý Execute Batch databáze (Navicat)

  Na velké importy nepoužívej Navicat ale příkazovou řádku. Pak to bude ok. mysql -u root --password=heslo --database=mangos < soubor.sql
 9. Připomínky,nápady,nefunčknosti,dotazy

  WoWResource portal podle me budoucnost mit muze. Ale napsat nejaky clanek a pak muset prodelat zdlouhavou proceduru poslani Sneakovi nebo nekomu jinemu je podle me odrazujici, Nejaky RS by byl pro to podle me lepsi.
 10. Zahada v PHP???

  Protože to určítě není skritp samo jediný, budou k němu ještě nějaké další protože kdyz tenhle pustíš bez ničeho předtím co ti nastaví SESSIONS tak to fakt nemá udělat vůbec nic.
 11. Jaký máte názor?

  Já asi nejraději mám kapely, které nejsou moc známé jako HC3 a The Pant. Jako další jsou dobré Anti-Flag, Billy Talent (koncert v Praze byl fakt hodně dobrý), Deftones, Alexisonfire a Rise Against.
 12. rapidnet + casta BSoD

  To může být spoustou věcí...například ovladačemi k čemukoli...
 13. Pomoc prosím

  chyba je v: 2007-10-26 22:08:43 ERROR:MaNGOS cannot bind to port 8085 něco už ti na portu 8085 běží tak si musíš vybrat jiný nebo zjistit co ti tam běží a vypnout to.
 14. Co takhle si ty errory přečíst a zapřemýšlet?
 15. S tim cachovanim jsem to myslel mírně jinak. A to cachovaním na straně prohlížečů. V této verzi co tu je ke stažení je kód: header("cache-control: max-age=86400"); Což by mělo u zajistit, že si prohlížeč ten obrázek stáhne jednou, a pak jenom zjišťuje jestli tento obrázek existuje a jestli nevypršela doba 86400 sekund.
×