Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

XtremeR

Members
 • Content count

  349
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Průměrný uživatel

About XtremeR

 • Rank
  Level 6

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Změna dropů

  Je to v Game scriptech .. tušim ArenaHandler.h a BattlegroundHandler.h ?
 2. Ghost

  Vymaž všechny záznamy Spirit Healerů z DB. Ale pozor na battlegroundový.
 3. ID ICE warglaive

  Ach můj bože.... http://img91.imageshack.us/f/wowscrnshot090608180720ih8.jpg/ Je to pouze reskin... najdeš ho třeba zde
 4. Arena Tournament repack 2.4.3

  Tušim že tu už tento repack je ... a je z MMOwned a nebo AC-Webu. Já jen tak pro zajímavost.
 5. Giga-fun DB

  Jestli se ti tu nelíbí a rád buzeruješ tak jdi někam na facebook. Tady to fórum už není to co bývalo, demence je čímdál větší a věk čímdál měnší (Orsek je toho důkazem). Nechci dělat OT ale musel sem si "rejpnout". K tématu: Určitě něco najdeš třeba na MMOwned nebo na Ragezone. Nebudu sem dávat linky on ti to najde strýček Google.
 6. Pár otázek

  Kdyby ste nebyli líní tak funkce Hledat která je v Pravo nahoře vám pomůže.. Jak prohlížet DBC tu už je snad 100x, stačí si stáhnout prohlížeč DBC souborů a najet do souboru CharTitles.dbc
 7. [Odchod]X-dizox

  Alóha !
 8. NPCčka na TC2

  Wladass má pravdu, sice mi také trvalo než jsem na to přišel a bylo to vážně peklo. Ale celkově se srovnali HP a MP NPC podle officiálních hodnot. Ano, je to opravdu trochu složitější ale když to tak řeknu tak i parádní.
 9. Shadowed Unit Frames

  Divný mně šlapou, zkus tuhletu verzi. http://static.wowace.com/content/files/387/440/ShadowedUnitFrames-r20090927.zip
 10. Close Arena

  Je to někde v core ale nevim kde moc se tam nehrabu . Prosim ?
 11. [Hádanky] Co to je?

  Hmm podle mně to je spíš něco herního. Nějaká vychytávka jako je gamepad a joystick . Něco na tenhle způsob.
 12. [Hádanky] Co to je?

  Áno máš pravdu je to Meccano Spykee WiFi Spy Robot, potvrdil mi to i Blumův PHP Script .
 13. Výprodej Xmatovy elektroniky :D

  Možná že bych si vzal ten Palm III 3Com já bych se s nim nestyděl .. přece jenom něco na poznámky atd. se hodí a každej kdo řiká co to je za sr*č tak pouhapouze závidí . Bydlim v Havlíčkově Brodě tak kolik by stálo poštovný ?
 14. [WoWResource] príbeh

  Hmm taky bych se přidal Třeba že přijdu k Xmatovi a začnu mu řikat že google je naprd a že ArcEmu bylo lepší než MaNGOS, Xmat se naštve zamhouří oči a Death Touch .
 15. AmberGUI - častá chyba

  Máš dobře nastavenou cestu k Mapám v configu ?
×