Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Adrifinel

Members
 • Content count

  1485
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Průměrný uživatel

About Adrifinel

 • Rank
  Level 8

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

7139 profile views
 1. a chceš to aby se nahodně ukazovali nastránce nebo až když na to najede uživatel myší.
 2. Projekt nonTBC server

  Tak tamto je na preTBC patch, ale mám něco co vypadá slibně ale je to přes torrent a mě zásadně torenty nejdou stahovat
 3. Projekt nonTBC server

  tady jsem něco malého našla týkající se wowd emu http://code.google.com/p/wowd-emulator/downloads/list
 4. l70etc

  hledat, zdejší wiki? Navodu je tu na to tak dost, že by ses v tom mohl utopit.
 5. Doplnení kouzel 70+

  za a) Svoje dotazy píš česky a ne tatarsky ,aby tu lide háali, co milost pán chtěl říct za když je už kritika, tak ze sebe neděj chudáčka, že každej je jen dežo, co mát jit někam za c.) jestli chceš spelly přiřadit k trenerům, někde jsem tu nedávno viděla postunutej balíček... za d.) jestli chceš spravovat spelly či je ějak zfunkčnit jestli jsoui nefunkrčí nebo špatně, budeš muset něco umět, ale člověk, který se nedokáže vyjadřit....
 6. Projekt nonTBC server

  jabych dala to wowd stím, že bychom jej upravovali, tak aby bylo funkční, takžé žadne řečičky o tom, že na tom nic nefunguje, funguje jen stačí to upravit, ještě bych pak jakou db bychom k tomu dali. Nefer: tak si říkam, škoda že si neviděl ten včerejší topic.
 7. Projekt nonTBC server

  Možná by nebylo do věci udělat ne pre-tbc server tím stylem, že jej chybí itemy a je zakázanej outland, ale udělat právě pre-tbc jako by dosud hra neznala vůbec nějaké tbc a tím ani systém, změny atd. s ním spojené.
 8. Projekt nonTBC server

  Já bych byla pro něj, mohlo by to být zajímavé
 9. Pěkné svátky, aneb co si přejete k Vánocům.

  Teda, to je přeci tvůj kamarád
 10. Pěkné svátky, aneb co si přejete k Vánocům.

  No já jsem hlavně kupovala neteři dárky (její 6) a tatovi čudličky a mámekabelku a sestrám přívěsky na krk vy neznáte vrčícího miláčka
 11. Doplnení kouzel 70+

  Pro jaké klassy? Chytí všechny nebo jen některé?
 12. Pěkné svátky, aneb co si přejete k Vánocům.

  no jasně, ma obrazovku a klavesnici
 13. Projekt nonTBC server

  se mnou můžete počítat, jak jsem už řekla. Počkej npc ale podmět nebo impulz jsem ti dala já Btw. jak to vypadá stou mašinou? Já umím sql a tabluky, takze bych vám píchla 1000 s databází, když seženem někoho kdo umí c++ není wowd špatný nápad.
 14. Pěkné svátky, aneb co si přejete k Vánocům.

  ja to nepočítam, ale ja bych si psala, hlavně vylepšit čímkoliv mého vrčího milčka na stole
 15. Pomoc s Warcraft 3

  firewall jsem musela vypínat jen při roch, i s vyjímkami mi nešlo se pripojit, ale u tft už ne.
×