Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Zikmo

Members
 • Content count

  145
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Zikmo last won the day on August 12 2013

Zikmo had the most liked content!

Community Reputation

72 Průměrný uživatel

About Zikmo

 • Rank
  Level 5

Contact Methods

 • Skype
  zikmozikmo

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Praha
 1. Cost + Spell Stats

  To jedno písmeno dokáže udělat velkej bordel vždycky.
 2. Nejdou nastavit práva

  Já jsem to musel vyřešit přidělením práv RBAC - podle rbac_roles. Pro každý GM acc jsem nastavil postupně do 7 řádků 7 práv - 1,2,3,4,5,35,37 (1-5 - Příkazy, 35 - Možnost vidět obě frakce ve who a 37 vidět GMka ve who).
 3. Noví projekt...Pojdme do něho

  Zajímavé že tam přidáváš podmínku 15+ když ti ani tolik neni.
 4. Zdravím, nedávno jsem si všiml že ve hře je dost itemů, které nejsou k dostání, ale nosí je NPC. Chvíli jsem bádal nad tím jak se k těmto itemům dostat, nakonec jsem zjistil že se jedná o naprostou banalitu. Proto přináším návod. Co budeme potřebovat: WMV (WoW Model Viewer) Navicat, SQLyog, cokoliv podobného, v tomto případu jsem použil truice, kvůli přehlednosti. Návod Otevřeme si WMV Otevřeme character - vybereme jakýkoliv, použil jsem humana. Klikneme v horní liště na character - Load NPC outfit (http://www.2i.cz/67186b4192) Najdeme NPC které půjde zobrazit. Klikneme a vpravo (Equipment) se nám ukážou názvy + ID. (Jde o displayID itemu, nikoliv ID ve hře) (http://www.2i.cz/76097a5083) DisplayID si zapamatujeme, zapíšeme, cokoliv. Najedeme do truice, zvolíme ID - Například 900001 (Nepoužívat už existující.), do displayid dáme id z WMV, do class a subclass navolíme to, co to má být, kdybych chtěl například leather boty, bude to class: 4, subclass: 2, InventoryType: 8 Uložíme, restartujeme server, item je na světě. Doufám že to alespoň trochu pomůže. Mimochodem, házím to sice do TC sekce, ale funguje to na každém emu.
 5. Massive Gaming [TrinityCore] [neplacený]

  Na serveru s takovým adminem bych fakt chtěl hrát...
 6. [NÁBOR] Project Posterus-RP

  Nevím jak mě poslední dobou sleduješ, ale dost lidem jsem dokázal že jsem se změnil, je mi líto že jsem to nemohl dokázat i tobě. Svorně se ti omlouvám za to jak jsem na tebe působil svým špatným vlivem a doufám že jsem neohrozil tvojí morální výchovu.
 7. [NÁBOR] Project Posterus-RP

  Takže, udělat... Stojím za projekty jako New-Dawn, Survival a tak (které už skončily). Založil jsem server známý jako Mythia který pořád držím při životu s aktivním počtem 30 hráčů, vyvijím aktivně dva projekty. Udělal jsem toho v RP komunitě hodně, sic jsem známý jako hacker a buger, dost serverů jsem vytvořil, v této komunitě funguji už přes 2 roky. Oháníš se tu tím že jen kritizujeme, ano, kritizujeme, ale nauč se přijmout kritiku jako chlap a snaž se něco změnit. To čím jsem, tím bych nebyl kdybych nedostával bany, kdyby mě nikdo neučil a nikdo nepomáhal a nikdo nekritizoval. A RP serverů málo neni, Mythia, Afterfall, Dragonas, Moondrey, Spectrus, Neoteric, Nostalgia. 7 jich je. Budeš osmý, budu ti přát hodně štěstí.
 8. [NÁBOR] Project Posterus-RP

  Chceš dělat RP server a neumíš ani svýma slovama vysvětlit co to RP je?
 9. Podívej se na datum posledního příspěvku před tebou...
 10. Darkmoon [TrinityCore] [neplacený]

  "Realmlist: dalnariss.no-ip.info" Fakt? -.-
 11. Ragnarok RP [MaNGOS] [neplacený]

  Po konverzaci jsem zjistil, že Luciferius neni jediný kdo je z teamu na hlavu. GJ teame Ragnaroku, máte šanci být nejhorší RP server!
 12. Ragnarok RP [MaNGOS] [neplacený]

  Strašně mi to připomíná Danatha (Luciferiuse), člověka který se nedávno snažil zničit konkurenci tím že lognul na GM acc a vybanoval celý team, člověk který používal tento web taky, na RP projekt. Neověřený zdroj mi tvrdí že ví že to Henrik je luciferius... Omluvám se že to sem píšu, nevylévám si tu nějakou zlost nebo tak... Ale... Ty jsi na RP scéně stejně neuznávaný jako já, neschovávej se prosímtě za jiný nick, protože cenu to nemá. Pro mě jsi ubožák, vím že já pro nějaké lidi také... Hodně štěstí... (Nemyšleno k Corkimu, ale k Henrikovi, adminovi projektu) Nehledě na to, že ten web je opravdu amatérsky udělaný, žádná diakritika, špatně napsané slovo "Bug". Tento projekt má u mě nanejvýš měsíc, a skončí. EDIT: Potvrzeno, vede to Luciferius, GL.
 13. BattleLog WS a Boosting

  Poradil by mi někdo z vás prosím? Spouštím BF3 přes Battlelog, u všeho co dám, mi to zkusí načíst, ale zasekne se to u Joining Server... a nic to nedělá. Neví někdo co s tím prosimvás?
 14. BattleLog WS a Boosting

  23.12. se na BF uvidíme ^^
 15. predam/vymenim postavu na deffender bg

  Nic proti... Ale myslíš to vážně? Deffender BG - Server kde máš tento EQP za ani ne dva týdny, hrozí ti tam neustále wipe a k tomu všemu máš na fóru deffenderu sekci na výměnu charů?
×