Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

bobby

Members
 • Content count

  229
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by bobby

 1. Have you heard ‘Muskox (OUT NOW)’ by mefjus on #SoundCloud? #np https://t.co/KJcgkmvqfB

 2. Rytmus - Všetko Má Svoj Koniec feat. Ego, Tina (OFFICIAL CLIP) https://t.co/i3iZiYEEm4 via @YouTube

 3. ERROR HELP

  Vypadá to že se do tabulky snažíš přidat sloupec, který už tam je.
 4. ress server/ ako sa dostanem do core

  Přes spuštěnou konzoli oregonu ?
 5. MySQL

  Vytvoř si v MySQL nového uživatele. viz. http://dev.mysql.com/doc/refman/5.7/en/create-user.html
 6. pomoc z mysql

  Scripty se ale nenahrávají do databáze, tam si poté pouze změníš ScriptName v creature_template.
 7. pomoc z mysql

  Asi si pleteš pojmy, protože player.cpp nepatří do databáze, ale je to soubor, který se kompiluje s jádrem serveru.
 8. dynamic teleporter pomoc

  Máš v tabulce creature_template přiřazený ScriptName ?
 9. http://www.usethefuckinggoogle.com/?cx=partner-pub-7949889933715117%3A7178591449&cof=FORID%3A10&ie=UTF-8&q=plus500+
 10. Prosím o poslední revizi a DB

  Databáze - https://bitbucket.org/oregon/oregoncore/src/1e384a49eb462c821b2132901dcbdaf4be929915/sql/oregon_database.zip?at=default
 11. Cenzured Systém - Help

  http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?184483-Trinitycore-Custom-Chat-Censor-By-Styler Tohle by nešlo ?
 12. MYSQL problém

  Použij map extraktor správné verze, popřípadě mapy tahej ze správné verze hry.
 13. [TrinityCore] All for linux

  http://www.trinitycore.org/f/files/category/1-database/
 14. Server 3.3.5a

  Jakou chybu vypisuje log world serveru?
 15. [Otázka] Human hunter

  Potřebuješ si doplnit potřebné informace o tobě zvolené kombinaci classy a race do všech tabulek playercreateinfo, playercreateinfo_xxx, playercreateinfo_yyy, atd .. Dále také potřebuješ upravit CharBaseInfo.dbc o tebou žádanou kombinaci.
 16. Rback a jeho vypnutí

  Mělo by to snad ukazovat tohle video, zkus si to projít a pověz nám své zkušenosti. (Já na něj nekoukal, jen to je to první co mi vyhodil google při zadání disabling Rbac.)
 17. Je to na webu projektu WoW překlad Zdechov, přesněji zde.
 18. pomoc z Quicem

  V databázi ti chybí tabulka milling_loot_template. Dle mého, podle toho co čtu nahoře za databázi, máš quice pro nejnovější revize MaNGOSE, ale databázi někde pro patch 2.4.3.
 19. To co jsi sem dal je zase nicneříkající screen, musíš vyscreenovat okno worldserveru až doběhne a nejlépe přidat i log.
 20. Označíš si databázi, dáš pravé -> execute batch file a najdeš si ten soubor 12702/SQL Updaty/Updates.sql (nějak tak by to mělo být, navicat už nepoužívám, tak přesně nevím).
 21. Píše ti tam, že nejsou ve složce vmaps, takže si asi potřebuješ vygenerovat vmapy.
 22. Jak vlastně vypadáte v réalu ?

  Tak to je náser, v tomhle vyjít večer ven, tak asi lidi vůbec nechápou, jestli nemají vidiny
 23. TBC nefunguje

  Použij sql příkaz UPDATE account SET expansion = 1;
×