Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

nechy

Members
 • Content count

  202
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Průměrný uživatel

About nechy

 • Rank
  Level 5
 • Birthday 08/04/1993

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.enragewow.eu/
 • Skype
  Ondra932

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Volary
 • Zájmy
  Sport, WoW, FIFA, NHL.
 • Projekt
  enragewow
 1. [Info; Návod; Hra] Mafia II

  A bude Mafia zase česky nebo už ne?
 2. Nastaveni BG

  jj přesně
 3. [NPC] Jukebox

  pěkný
 4. Verejna IP a pripojeni

  Ale ty musíš udělat ty dva Realmy . Localhost a Tvoji IP .Xmate připojíš se tam taky sem to tak měl.
 5. Verejna IP a pripojeni

  musíš udělat druhej realm Localhost a třeba test admin počitám že máš net od O2 lidi se pojí na tvoji IP ale ty na localhost.
 6. [Webmaster] Frost Maurice

  Tak nákej lepší Fun už na 2.4.3 tady dlouho nebyl kterej by se rozjel.Tak hodně štestí.
 7. [DBC] AreaTable Editor

  Musim uznat pěknej prográmek + rep
 8. Jak udelat neutralni zonu pro hordu a alianci

  nastav v DB .tele pro 0 levely znamená hráči. ale pak se budou portovat kam chtěj .
 9. Jak udelat neutralni zonu pro hordu a alianci

  Tatyden případ se tady řeší snad po stý .
 10. Bing's 3.3.5 (12340) MaNGOS Repack

  Skus Apache2triad
 11. Bing's 3.3.5 (12340) MaNGOS Repack

  Ježiši když to sem dávám tak to aspon trošku přeložim je to Český forko a ne Anglický
 12. Zprovoznění serveru s TrinityCore

  Návody sou stejný na jakejkoliv Patch . Tak se snaž
 13. Nejdou odevzdat Questy

  Omg když říkám mění seti prostě tabulky at nahraváš updaty to je jasný musíš prostě ty Questy udělat znova nevim co na tom neni k pochopení OMG !!!!!!!!!!!
 14. Gm/ingame post

  Pěkně sepsanej topic
×