Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Christopher

Members
 • Content count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Průměrný uživatel

About Christopher

 • Rank
  Level 4
 • Birthday 07/23/1993

Contact Methods

 • Skype
  cibershot474

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Bow hledá Gm team

  Prihlášku máš v pošte...
 2. [Ponuka] Admin/GM

  OK
 3. [Ponuka] Admin/GM

  Šak základ WoW čo je na tom k nepochopeniu?
 4. WOW server team 3.3.5a Trinity

  Ani web server nič?
 5. [Ponuka] Admin/GM

  Áno mám, poznám
 6. [Ponuka] Admin/GM

  !!! VYMAZAŤ !!!
 7. Hledám Server Hosting

  Myslím že takto asi nic nenájdeš... Rozpíš to viac...
 8. Hľadám server hosting pre nový projekt...

  Tak ďakujem všetkým... V prípade ak by bol fakt záujem, tak sa ozvite...
 9. Hľadám server hosting pre nový projekt...

  Prípadne ešte môj starší projekt, aby ste videli že nechcem len tak nejaký wow server ako sú ostatné.
 10. Hľadám server hosting pre nový projekt...

  Toto je môj vlastný nový projekt, inak som pomahal pracovať aj na Manis.Eu pre ktorý som taktiež zháňal dizajn webu a kódovanie. Ak chcete vidieť názornu ukážku, tu je. Ale pre môj portál to bude ešte lepšie.
 11. Tak vopred ďakujem všetkým ktorý si dajú tu námahu a prečítajú si vôbec tento topick, a obzvlášť tým ktorý mi na neho odpovedia alebo pomôžu. O čo ide: - WoW Server 3.3.5a (Instant 80 PvP/BG Realm), s perfektne premyslením systémom - Web v príprave, super dizajner (Jeho práce nájdete Tu!), kóderské práce pripravý DreamStudio - Kompletný team (Admin, Zástupca, Developery, In-Game GM, Eventery, Moderátory fóra, Redaktory na webe, Webmaster) - Team sa neskladá z detí ktoré majú vek pod 15 rokou, ale každý z ních má nad 18 - TC2 a vlastné úpravy v DB a podobne Čo hľadám: - Seriózne jednanie - Prístup k serveru Čo ponúkam: - Reklamu na webe - 50% z ViP účtou (prípadne dohoda) - Seriózne jednanie Kontakt: - Icq: 630-218-770 - Skype: cibershot474 - E-mail: [email protected] V prípade že Vás tento príspevok zaujal môžte ma kontaktovať.
 12. Hľadám webmastra...

  Ani nečekám... No ak budu referencie pekné, a aj web bude pekný, tak sa kľudne môžme dohodnúť aj na finančnej odmene... Tých pár korún ma už nezabije, keď platím serverovňu a podobne...
 13. Hľadám webmastra...

  Hľadám Webmastra, ktorý spravý pekný web pre projekt na ktorom je viac wow serverou... Ale konkrátne bude robiť web len pre jeden wow server, viac info cez skype, icq... Chcel by som vidieť nejaké referensie a podobne, kontaktujte ma... Na odmena sa dohodneme, práva v hre a podobne... Skype: cibershot474 Icq: 630-218-770
 14. [Ponuka] Administrátor / Game Master

  Uzavrené!
 15. [Depatch] 3.3.5a -> 3.3.3a

  Chcel by som sa informovať ako je to teraz s odpatchovaním WoW? Pretože mám verziu 3.3.5a a chcel by som si to dať na 3.3.3a ale keď zmažem Patch2.Mpq a dám repair stále ostane ten istý patch, potom som zmazal Patch.Mpq a žiadna zmena. Poradíte mi prosím niekto, čo treba konkrétne zmazať? Ďakujem!
×