Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Brusinka

Members
 • Content count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About Brusinka

 • Rank
  Level 2

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Bydliště
  Drak'thul
 1. Vendori all

  Si tak blbej nebo si tak linej!!! OMG SI VYTVOR VLASTNI VENDORY kdyz je ti 12 drz ruce od vlastniho serveru dal ! este kdyz ti server jede doma omg fakt dmnce
 2. Tier 6 armor

  bTW: on napsal že je to tierem ale on má napsaný že to dělá jen u t6 a u t5 ne tak to nebude tierem ale tierem 6 . Takovej menší detail
 3. Tier 6 armor

  Nejsem spamerka ani dmntka klid... Snažím se poradit ....
 4. WOW offik

  Já nevím no teď nemám koupenou kartu ale dokonce týdne jí budu mít. BTW : Ty lagy uz jse zlepsujou uz to trva od 20:22 a nekdy este min uz jse to vychytava!!!
 5. Tier 6 armor

  To bude tou T6kou bude něaká buglá.
 6. fly mount na Azerothu

  No už je to vyřešeno až mi dojde karta tak to taky otestuju :-D.
 7. WIPE = Neschopnost Admin Teamu?

  To je pravda nikdy nevíš kdy jse ti může něco zaje**t. Nikdy nevíš kdy se ti někdo dostane do compu a všechno ti smaže a takové věci. Nemůžeš vždycky všechno zálohovat někdy na to zapomeneš a co když pak budeš někdy přecházet na wotlk wipe určitě bude potřeba .
 8. Hladam server

  LoL taky možnost. Ale myslím že bych to nechala jak to je. A radši bych opravila bugy a různě bych server vychytala než tohle.
 9. Hladam server

  Dneska už jsou některé fun servery max level 255. A máš jednu lokaci a přes celou lokaci máš creepy 1 - 255 a bosse . Jsou tam udělány některé itemy a změnění bossové, ale myslím si že to jen kazí originální hru jak to má být.
 10. Hladam server

  Myslím že funy nejsou dobré. Protože jse tam vůbec nevyužije propracovanost q a vlastně celé hry. A max. level až 200 to se mi zdá taky jako pěkná blbost :-D
 11. fly mount na Azerothu

  A KDO ŘEKL NĚCO ŽE CHCE WEB OMG SPÍŠ TY SE NAUČ ČÍST!!!
 12. fly mount na Azerothu

  Taky možnost ale on to chtěl asi jako normálně item aspoň tak sem to pochopil.
 13. fly mount na Azerothu

  Tak to zkus něak nascriptovat přes .cheat fly a hoď to něak do mounta . Já někdy tak testuju ascent a mangos jak se nudím jednou jsem to někde viděl napsané jestli umíš anglicky tak googluj.
 14. fly mount na Azerothu

  Je to možné udělat přes scripty, ale je to na nic. Protože stejně nemůžeš přeletět z kontinentu na kontinent takže to máš na 2 věci. Navíc nejsou textury udělány tak důkladně takže by to bylo na nic.
 15. WOW offik

  To je sice pravda, ale není pravda že za ali hrajou samé děti. Mě je 19 jsem sice holka ale hrajou tam i starší kluci. Základ je udělat si tam dobrou reputaci. Být ke všem vstřícný atd.... Jinak neprorazíš. A určitě jsi tam najdeš své místo. Tak jako já.
×