Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Threat

Members
 • Content count

  234
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by Threat


 1. Jak si můžete být tak jistí že v tom není Keylogger?

  Jistěže si nemůžeš být jistý, asi tak jako u každé z aplikací třetí strany. Chápu, že se jedná o citlivá data, já bych taky nerad vyplňoval tyto údaje, proto sem se snažil postnout sem kód, aby jste mohli nahlédnout hlouběji. Ovšem pokud nechceš, nepoužívej, nestojím tvoje nedůvěřivé příspěvky.


 2. You kiddin' man?? Admin si tam dáva kamarátom GM posty, to je profesionalita ako z Perníkovej chalúpky.

  No a co se ti na tom nezdá? Svým kamarádům může důvěřovat, kdežto anonymním uchazečům důvěřovat nejde. Není na tom nic špatného, ba naopak, server jim není lhostejný.


 3. Proboha, lidi, ještě nevíte, že z WoWresource ještě nikdo nikdy za nic neplatil? Pro 13-ti leté děti je platba za služby na internetu něco jako sex :(

   

  A ptát se na doklad o zaplacení, či po tom nějak hlouběji pátrat je ztráta času, navíc je jasně vidět, že to dotyčný administrátor zkopíroval.


 4. Vítej na internetu Sneaku!

   

  Myslím si, že vymýšlet nějaké komunitní služby v době vlády Facebooku je jen mrhání penězi a je jedno zda jsou z pokladničky Google (Wave) nebo MS (Live), obě služby jsou IMHO odsouzeni k živoření na pokraji zájmu, navíc zde hraje i fakt, že obě zmíněné firmy nebudí (ohledně soukromí) v uživatelích důvěru, což není v případě budování komunitní sítě asi to pravé ořechové


 5. Zdravím,

  přicházím s nabídkou volného místa PHP, C++ programátora pro eXperience server. PHP, C++ programátor se bude zaměřovat na webovou podporu WoW ligového systému s komunikací se hrou.

   

  Popis systému

  Jak už bylo řečeno bude se jednat o WoW ligový systém. Pokud nevíte co ligový systém je, můžete se podívat například na United-Games Counter-strike ligu - odkaz. Samotný systém bude spočívat v organizování zápasů (arén/BattleGroundů) přes webové rozhraní, zakládání teamů, guild hledání soupeřů, zpracování výsledků soubojů, honoru, AP, tabulky výsledků a nakonec vyhodnocování a věcné ohodnocení výtězů ligy od sponzorů. Cílem bude přinést do World of Warcraft hry více zájmu, zábavy a rivality ve hře.

   

   

  Proto hledám zkušené programátory v oblasti PHP/MySQL/SQL. Děkuji za případné nabídky. Žádosti zasílejte PM nebo do tohoto topicu.

   

   

  eXperience team


 6. Jako fakt musím uznat že si to sem přidal, totiž tohleje i na udbforu takže každej kdo není tak blbej a nepodíval se tam tak to má tady, ježiši tady de fakt úrověň postů fakt dolů(bez urážky)

  Myslím si, že je to jedna z nejdůležitějších informací pro TC uživatele. Pokud si myslíš, že to každý najde na UDB tak si na omylu. Včera mi psali tři lidi, že s tím chtějí pomoct. Padaly dotazy co je to "repo" atd, atd. Návod jsem proto sepsal, rozeslal jim jej a v tu chvíli mě napadlo, že by se možná i třeba hodilo někomu na wowresource. Nesnáším pičmulínky jako si ty. Víš někdy je třeba kouknout se na své topiky a pak porovnávat. Pokud jsem tímto topicem někomu uškodil, klidně to smažte. Nestojím o wowresource slávu, posthunt, chatování a hádání se s pičumulínky jako si ty. Až budu mít další věc (dle mého názoru velice užitečnou), kterou bych chtěl zprostředkovat mezi ostatní, klidně ji sem postnu, na pičumulínky se už ohlížet nebudu a vůbec, je mi z tohoto fóra špatně.


 7. Zdravím,

  jak jste si asi všimli Brian (hlavní developer TDB databáze) ukončil své působení u TDB a tím pádem (blizzlike) vývoj Trinitydatabase zkončil. Proto nabízím návod jak kompletně migrovat na UDB databázi běžící pod trinitycore s využitím konverteru.

   

  *Migrace se neobejde bez wipe world databáze, postupujte tedy tímto postupem


  •  
  • UDB_0.11.5_Core_7681_SD2_1012.sql <- Nahrát do prázdné world databáze [Ke stažení na udb svn]
  • 380_corepatch_mangos_7682_to_7894.sql <- Nahrát do world databáze [Ke stažení na udb svn]
  • 380_updatepack_mangos.sql <- Nahrát do world databáze [Ke stažení na udb svn]
  • UDB_380_to_TDB_TC2_3564_Converter.sql <- <- Nahrát do world databáze [Ke stažení na trinitydatabase svn]
  • trinityscript_script_texts.sql <- Naleznete v balíčku TrinityCore z repozitáře Bitbucket
  • world_script_waypoints.sql <- Naleznete v balíčku TrinityCore z repozitáře Bitbucket
  • world_scripts_full.sql <- Naleznete v balíčku TrinityCore z repozitáře Bitbucket
  • world_spell_full.sql <- Naleznete v balíčku TrinityCore z repozitáře Bitbucket

   

  *Tento update je komptatibilní s revizí TC2 3564. Pokud používáte vyšší verzi, je nutno doupdatovat ručně z repozitáře.

   

  Potřebné odkazy

  Trinity Database (TDB) SVN

  UDB SVN

  TrinityCore2 repozitář

   

  Návod odzkoušen, není tedy problém rozjet plnohodnotnou UDB pod TC2 za pomoci konverteru. Mohu dodat i kompilace.

   

   

  tc_logo_white.jpg

  Threat | TrintyCore support

  • Upvote 1
  • Downvote 1

 8. Nazdar,

  chtěl sem se Vás zeptat, zda-li nevíte, jak je to s legálností projektu MaNGOS, případně odnože TrinityCore, zda-li běží pod nějakou ochrannou licencí, zda-li je to pořád považováno za krádež dat, zda-li se nelegálnost nedá nějakým způsobem právně obejít, zda-li o tom někdo něco nevíte víc? Slyšel sem že nelegální je využívání Map a Vmap extrahovaných z klienta. Potřebuju tohle objasnit trošičku hlouběji, tak kdyby se někdo ochotný našel a věnoval by tomu trochu času, budu moc rád. Díky za každý příspěvek.


 9. moujintcdbsig04xt1.png


  Nazdar, rozhodl sem se napsat o tomto programu sem na wowresource, protože chlapci z trinitycore odvádějí opět dobrou práci a to konkrétně při vývoji skvělého programu jménem TriniGuard - jedná se o utilitu na správu pádů vašeho serveru. Rozhodl sem se o něm napsat, jelikož opravdu stojí za tento topic a ví o něm málo lidí, a myslím že alespoň pro trinitycore je to lepší volba než komunistický MaNGOS restarter.

  Co tedy umí:
  * Core a Realm Restarter
  * Multi-Realm podpora
  * Informace o verzi (Jádra, databáze)
  * Automatické zálohy vašich SQL
  * Správa accountů na serveru
  • Přidání uživatele
  • Smazání uživatele
  • Banování účtu
  • Nastavení GM levelu
  • Nastavení expansion verze
  • Kicknutí characteru
  • Online status

  * In-Game Mail
  • Zaslání emailu jednomu nebo více hráčům
  • Zaslání Goldů,

  * In-Game Broadcast (announce)
  * Dále
  • Restart Core
  • Restart Realm
  • Kompletní záloha
  • MySQL check

  * Upozornění
  • o Zaslání emailu na uvedenou adresu v případě, že je server offline

  * statistiky


  Náhled:

  v3beta.png

  Download: (Windows) http://projects.mikes-realm.net/projects/t...uardv3_BETA.zip
  (Original topic | Head DEV)
  • Upvote 2

 10. jj ale ACID je myslim jen na moby a ne na bosse ja ho mam sice ale nenahral jsem ho bo mi hazi u SD2 error :(

  Mob jako mob. Přes EventAi můžeš scriptovat obyčejného npc i bosse samozřejmě. (pokud chceš nascriptit čisté NPC, doporučoval bych vytvořit duplikát pod jiným ID, aby se neblokovaly C++ a EventAI scripty, což může být jediný problém)

×