Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Queltalas

Members
 • Content count

  668
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Průměrný uživatel

About Queltalas

 • Rank
  Level 7
 • Birthday 11/27/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Nabízím serverhosting pro nadějné projekty

  Nemůžu vzít někoho, kdo neumí číst.
 2. Nabízím serverhosting pro nadějné projekty

  Děkuju ti za tvojí radu, ale je pro mě naprosto bezcenná. Pokud sis nevšiml, nabízím serverhosting. Rozhodně nevíte o více než 10% mých projektů, takže jsou tyto soudy naprosto nemístné. U neziskových projektů bohužel nemůžu zaručit trvání na věky. TBC samozřejmě možné je, avšak ještě jednou tě chci upozornit, že server běží na linuxu, tudíž se vše ovládá přes SSH, ne vzdálenou plochu. Pokud máš stále zájem, ozvi se na výše zmíněný mail. Nemusel, napiš mi více detailů na výše zmíněný mail a můžeme se dohodnout.
 3. svět se zbláznil

  Samozřejmě tě nechci pobízet k trestné činnosti, ale udělej mu z rypáku rizoto. Kluci, co mlátěj holky, si nic jinýho nezasloužej.
 4. Nabízím server hosting pro kvalitní WoW projekty. Něco málo o serveru: 2 jádra procesoru Q9300, 2GB ram 100 Mbit konektivita (40 Mbit garantováno) OS Debian Co požaduji: schopného člověka s vynikajícími komunikačními schopnostmi umění vést tým velké zkušenosti v oboru emulace Wow dobrý nápad, který má šanci se uchytit funrate nebo instant, blizzlike se neuchytí (pokud máte opravdu vyjímečný nápad, ozvěte se i s blizzlikem) Co nabízím: Moje představa je taková, že dostanete server s čistým TrinityCore2 (jsem ochoten do kompilace přidat i vaše patche). Dále vám dám přístup do databáze, k samotnému serveru byste se nedostali, ale samozřejmě se lze dohodnout i jinak. Dále máte volnou ruku, avšak cílem je vybudovat server s co největším počtem hráčů. Jedinou podmínkou je zobrazování reklamy na webu a nejméně jednou za 30 minut nastavit pomocí autobroadcastu informaci o sponzorovi do hry (je to jenom pár slov, věta typu Server sponzoruje ... ). Já na serveru nepožaduji žádnou aktivní funkci, pouze chci být něco jako admin projektu, avšak do hry vám nebudu zasahovat. Kontakt: pouze email [email protected], PM nečtu!
 5. [BG/Arena Tournament] Beastmaster NPC

  Nebylo by možné to opět updatovat? Díky Určitě je potřeba vyměnit #include "ScriptPch.h" za #include "ScriptPCH.h"
 6. Spolehlivé GM-ingame

  Opravdu jen snad. )
 7. Přihlášení WebKamerou

  Trochu se obávám, že po cirkulárce už ani nebudeš mít možnost se přihlásit
 8. [Wanted!] GMs&Developers

  BUMP, stále platí.
 9. [Nabídka práce] Pomocník - Grafik, Scripter

  Můžu ti kontrolovat tu češtinu, ale chtěl bych bližší informace o hře. Díky
 10. Plocha

  Má to smysl, když ten počítač nepřipojuješ k síti jen z jednoho místa. Jestli se připojuješ jenom doma, tak je to ok, ale já se připojuju ve škole, doma,.. a potom s tím můžou být problémy (ještě když třeba při přecházíš na jinou síť bez restartu Macu. Dá se to vždy jednorázově vyřešit force relaunchem (cmd+option+esc) Finderu, ale s tím Bonjour Mounterem je to pohodlnější.
 11. Plocha

  Nalevo od Cyberducku je Sequel Pro - něco jako Navicat, SQLyog,... Facebook je přes Fluid. Nalevo od Dropboxu je Bonjour Mounter, napravo je ManyCam (vytvoří virtuální webovou kameru, popřípadě to upraví výstup z existující), Nalevo od Adia je WiFi Sync (WiFi sychronizace s iPhonem, na iPhonu je potřeba mít nainstalovanou aplikaci Wi-Fi Sync ze Cydie - 10 USD), napravo je Air Mouse server (ve spojení s aplikací Air Mouse na iPhonu to umožní iPhone použít jako virtuální bezdrátový touchpad - 3 USD z Appstoru).
 12. Plocha

  Plocha na mém Macbooku Pro.
 13. Chronix's Creations

  Líbí se mi to, zlepšil ses.
 14. Realm Loop

  Máš DB characters/nahrál si do ní updaty?
 15. [Fix] Kompilace na Fedoře 13

  Pokud máte problém při kompilaci TrinityCore u Fedory 13 (možná i starších verzí), zkuste TC upravit podle následujících pokynů: Část 1: Část 2: Mělo by to opravit chyby jako tyto: http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=19619 http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=19672
×