Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Alyx

Members
 • Content count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Průměrný uživatel

About Alyx

 • Rank
  Level 3
 • Birthday 10/20/1985

Contact Methods

 • Website URL
  http://dalaran.pilsfree.net

Profile Information

 • Pohlaví
  Žena
 • Bydliště
  Plzen
 • Zájmy
  Dalaran Server Administrator / Developer - MaNGOS-based 1.12.1 wow server.
 • Projekt
  Dalaran
 1. Win+R napiš "cmd" pak pokračuj příkazem cd [složka serveru] dál "del *.* " a tvůj problém bude navždy "odstraněn" Hodně zdaru ;-)
 2. Pomoc s kompilaciou Mangos Zero

  Sama provozuju Mangos Zero classic server cca rok. Ráda pomohu. info na [email protected]
 3. RAID instance reset time

  Ahoj, chtěla bych se zeptat, kde se přesně v DB (UDB) definuje reset time? Ve hře vidím pouze údaj vyše 8000tis hodin, kde se dá nadefinovat standardní weekly reset time? /offi mají vždy ve středu 8:59am/ a pak další dotaz, jak zastavím experience gain na postavě? /MaNGOS 12.OSVN rev. 6478 pro 2.4.3/ Děkuju.
 4. Request: programmer

  Quite interesting, to see somebody from Brazil here... Can't remember, when this happens last time.
 5. Battleground Teleporting

  Tohle řešení se nakonec osvědčilo. Děkuju P.S.: 1vs0 nastavení přes db /minPlayersPerTeam/ vedlo vždy ke Crash aplikace...
 6. Problem s Worldserver.exe

  ...to se objevuje pouze u verze ktera byla stažena ze stránek /zipované zdrojáky/
 7. Battleground Teleporting

  Ahoj, nevíte někdo jak se dá portnout na mapu BG /myslým všeobecně/ .tele nejde, dostanu hlášku, že není možný se portovat na mapu arény, nebo BG.. Za info děkuju.
 8. Addon /Track Humanoids/

  Co se týče hacku, je mi to jedno, je to na mém servru...
 9. Addon /Track Humanoids/

  Hm, to není on, tohle co jsem měla, bylo úplně jednoduchý, pouze tečky na minimapě a žádná nastavení....
 10. Addon /Track Humanoids/

  Zdravím, měla bych dotaz, jednou jsem měla addon, který na minimapě umožnil zobrazení humanoid NPC a Hráče /obě frakce/ Addon fungoval pro libovolné povolání, Nevědel by někdo jeho název? Děkuju
 11. Pomoc s portami

  ...mám dojem, že pouze porty na to nestačí, potřebuješ veřejnou IP.. provider ti povoli porty pouze v lokálním segmentu, ale jako vIP to fungovat nebude.
 12. Nevim si rady pls help

  no problem
 13. Nevim si rady pls help

  ....tvoji veřejnou IP zjisti zde: http://www.whatismyip.com/ ....pokud jsi na routru a jdeš třeba v NATu /Network Ardess Translation/ tak z netu se na PC nedostaneš a tvoje loaklni IP bude pravděpodobně 192.168.X.X ...beztak chtělo by to napsat víc o tom, jak máš řešeno připojení od ISP /Internet Service Provider/ až k tobě, k PC na kterem máš servr...
 14. [THEME]World of Warcraft

  ...udělej to i na Windows Mobile 6 /HTC Touch Diamond/ displej 480x640
 15. PLS ohodnotte

  Helemese Oblivion... No taky hraju ale jinak zajímavé
×