Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Black_one

Members
 • Content count

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Black_one last won the day on October 26 2012

Black_one had the most liked content!

Community Reputation

31 Průměrný uživatel

About Black_one

 • Rank
  Level 4

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  Mystiq.org
 1. HL.GM/GM/Admin

  U nás to tedy žádná sláva co do aktivity Wupixika nebyla.
 2. Úpadek fóra

  Nových věcí by se dala dělat veliká spousta, wowresource přeci není jenom fórum, s tím toho moc neuděláte. Ale s portálem WoWResource by se jistě něco dělat dalo, a pokud by se dělo něco na portálu, dělo by se i více na fóru Jestli už to tady někdo napsal, pak se omlouvám - nečetl jsem topic.
 3. Mystiq.ORG [TrinityCore] [neplacený]

  Již za pár dní si naši hráči budou moci užívat novou instanci Trial of the Crusader, připravili jsme si k otevření i malé . Doporučuji shlédnout :-)
 4. Admin/Zástupca/GameMaster

  Čaues, no kdyby si to chtěl ještě zkusit u nás na Daemonice, tak se ozvi do PM http://www.mystiq.org
 5. servery.wowresource.eu

  Aha, a tak nebylo by fér to promazat všem, když je to tedy absolutně neaktuální?
 6. servery.wowresource.eu

  Můžu se ještě zeptat, měření odezvy a procent online se zapíše serveru až po nějakém čase nebo kdy bych to tam mohl čekat? Údaje už jsem 3x kontroloval, takže by to mělo být v pořádku. Díky za odpověď
 7. servery.wowresource.eu

  Zdravím, prosil bych o ověření serveru http://servery.wowre....eu/server/5498 (tedy přidání do "Doporučujeme") , banner na WSS máme na webu již kolik let :-) Díky
 8. [Ponuka] Grafické práce

  Čaues, kontaktoval jsem tě na skypu, dej vědět :-)
 9. Ahoj, kontaktoval jsem tě do PM :-)
 10. Hledáme nové členy do teamu Mystiq.ORG!

  Nově opět hledáme grafika, který by nám byl schopen pomoci s propagací, nabízíme i nějaké ty RM. Minikomando: ozval jsem se ti do PM.
 11. Sháním TC (Trinity Core) pro TBC

  Také jedna z možných alternativ: https://github.com/ProjectSkyfire/SkyFire_one/commits/master
 12. Hledáme nové členy do teamu Mystiq.ORG!

  UPDATE k dnešnímu dni 1.9.2012.
 13. Hledáme nové členy do teamu Mystiq.ORG!

  Nově hledáme člověka, který se vyzná v tvorbě addonů a byl by ochoten pro nás (a následně třeba i pro WoWResource komunitu) jeden dotvořit. Základ máme, bohužel nefunguje úplně dle našich představ, takže bychom ho potřebovali trochu dodělat.
 14. Mystiq.ORG [TrinityCore] [neplacený]

  A netrvalo to ani moc dlouho, a naši hráči si již mohou užívat novou T9 instanci: Trial of the Champion.
 15. Hledáme nové členy do teamu Mystiq.ORG!

  Nově hledáme i webové vývojáře, kteří nám pomohou dokopat náš nový web do finální podoby. Nabízíme možnost jednorázové spolupráce za předem stanovenou odměnu jakéhokoli typu na našich serverech nebo i nějaké určitě množství reálných peněz. Více informací v úvodním příspěvku.
×