Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Wladass

Members
 • Content count

  2461
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  106

Wladass last won the day on August 9 2016

Wladass had the most liked content!

Community Reputation

1216 Velmi přínosný uživatel

About Wladass

 • Rank
  Seo kouzelník
 • Birthday 08/07/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://wladass.cz
 • Skype
  wladass1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Kladno
 • Projekt
  Geekforum

Recent Profile Visitors

24391 profile views
 1. Chcete vydělávat na internetu a nevíte, kde začít? Zkuste propagovat věci, které by Vám, jako hráčům a pařmenům mohly být blízké. Partnerský program Získejte odměnu za umístění odkazu na vaše webové stránky! Za všechny objednávky zákazníků, kteří klikli na váš odkaz získáte provizi 6% z utracené částky. Účast v našem partnerském programu je zdarma. Platnost cookie je 30 dní. Jak to funguje? Návštěvník vašeho webu příjde přes váš odkaz na náš e-shop a nakoupí Za tento nákup získáte odměnu - 6% z hodnoty nákupu Tuto provizi si můžete nechat kdykoli vyplatit Jak začít? Zaregistrujte se Klikněte na Vlastní Tracking kód Vložte reklamní prvky na stránky nebo třebas na Facebook Vydělávejte provize! Pro více informací si přečtěte Podmínky partnerského programu. Nejsem affiliate manager tohoto obchodu. Jen jej aktivně využívám a přináším Vám sem tuto informaci a možnost výdělku.
 2. Nový start

  A ty seš kdo?
 3. Nový start

  Jako je sice fajn vidět "starý" lidi (i když ty uvozovky tam nejsou potřeba, protože už starý jsme ) Ale taky si myslím, že doba free serverů je pryč. Každej si z tý doby něco vzal a něco předal ostatním. Jako nostalgii bych to pochopil, ale snažit se o další rozvoj asi nemá smysl.
 4. event sql

  Jako guid dáš v SQL příkazu NULL a doplní se ti auto-incrementem do aktuální DB.
 5. Zkus to tady https://www.tsu.co/Wladass Je to celkem novinka a mě osobně to zatím baví.
 6. Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

  Pohraj si s gramatikou nejdřív
 7. [Sponzoring] WEB

  Ale jo platí
 8. Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

  Mě to neříkej, mě je to jedno. Já jen poznamenal, co se tady dělo od tý doby, co jsem tady působil, že je to marná snaha
 9. Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

  Takovejch nápadů tady už bylo
 10. Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

  A ty taky jen tak nedostaneš s jedním postem
 11. Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

  Tak to si užij to listování toho spamu
 12. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Copene udělej školení
 13. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Proč by ne ? Já taky kupuju doménu při každým nápadu i když ho třeba nezrealizuju. Doména je prostě vizitka, ta tvoje vypadá, jak zmuchlaný cár papíru s prominutím.
 14. Vytvorenie počítačovej poradňe

  Půlka ti toho nefunguje, doména k ničemu. To sis nemohl dát tu práci a koupit si doménu za pár korun a nahodit jí třeba na nějaký free hosting ? Vždyť se podívej, jak to vypadá.
×