Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Smrtokvitek

Members
 • Content count

  171
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Smrtokvitek last won the day on January 17 2012

Smrtokvitek had the most liked content!

Community Reputation

400 Velmi přínosný uživatel

About Smrtokvitek

 • Rank
  Level 5
 • Birthday 07/19/1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.apokalypsa.sk
 • Skype
  --

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Slovakia - Košice
 • Projekt
  Apokalypsa
 1. [Hľadám Sponzora] Projekt Kamikadze WoW

  Takže opäť aktuálne. Hľadám opäť sponzora a dúfam, že bude už v pohode a po 1-2mesiacoch to nezruší. Server je už na 90% hotový, stačí už len pár vecí dorobiť + web spraviť. Dúfam, že sa nájde niekto
 2. All Race All Class 3.3.5a pre TC2

  No ale tá oprava čo som dal ja k tomu tam nieje
 3. All Race All Class 3.3.5a pre TC2

  Myslím si, že je zbytočné to sem dávať pretože to tu už minimálne raz je. Ale ajtak by som rád pridal k tomuto aj môj dodatok http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=23792
 4. Armitage [TrinityCore2][Neplacený]

  No tak je to pravda, že nový vlastný server máte a Anthoria prišla o veľa. Aspoň vidno, že reči o tom aky je Calusari *** sú pravdivé. Držím palce Soco Prajem aby sa ti to rozbehlo
 5. GM/EM/LoW Webmaster/Movie Maker

  Konečne niečo normálne od teba ten záver správy. Dovidenia!
 6. GM/EM/LoW Webmaster/Movie Maker

  Už len tvoje prihlášky by niekto skopíroval. A nasral si si pekne do totej tvojej papule. Skopiroval? Keď tam bola skôr postnutá ako tu? mam dosť z teba už fakt. Moderátori & Admini to ešte dlho tu budeme trpieť toto indivídum?
 7. GM/EM/LoW Webmaster/Movie Maker

  Bača. Ty zúfalá troska imbecílneho dementa. Jak som to mohol napísať ja keď je to tvoja prihláška na mysterii. A tú istú len si zmenil pár údajov si dal sem. Tam ťa nepoznajú čiže si si dal pekne krásne údaje že máš viac rokov, a podobne. Ale to ti nijak nepomohlo pretože ťa poslali do teplých krajín, tam kde ťa posiela každý za tvoje správanie po celý tvoj nezmyselný a bezvýznamný život. Ale tu si dal pravdivé údaje , lepšie povedané údaje pod ktorými ťa poznáme (Ani tie niesu pravdivé keďže tvoj vek nepresahuje hranicu 10 rokov). Tak ma zbytočne neobviňuj, a nekydaj namňa lebo ma tak naje*eš , že sa tak do teba obujem, že v živote nezapneš toten tvoj počitač. Spamätaj sa už konečne, a prestaň si tu riešiť komplexy a hrať sa na kokota ktorým už dávnom si. Nič tým nedosiahneš, každý ťa tu pozná a niesi už vôbec zaujímavý. Nájdi si dajaké iné fórum kde ťa nepoznajú a tam sa bav na to na čo sa hraješ tu. PS: V prípade, že dostanem ban za pár odborných výrazov čo som tu použil. Stálo mi to za týchto pár riadkov venovaných tebe, pretože už ťa mam dosť.
 8. GM/EM/LoW Webmaster/Movie Maker

  O mne: -Mám 19 rokov. -Bývam v Žilině. -Záujmi:PC,World Of Warcraft,Zvieratá. -Volám sa Filip Kvietok. -Chodím na strednú školu 4.ročník. -Som kľudný človek,rád poradím pomôžem. Čo viem: -3 Roky robenia GM na serveroch naprk. Dark Assasine,Sitix Fun,Hard Fun,Black Synethri atd... -WoW hrám 5 rokov. -Viem 90% príkazov aj niečo v Databáze. -Starať sa o poriadok na servery. -GM robím už viac než 5 rokov. -Viem si spraviť vlastný server. -Hral som 1 rok na officialnom servery Burning Blade. -Som online od 14:00 až do večera (ked je čas)Cez vikend od rána. -Mám rád viac I ngame-GM -Viem Slovenský jazyk,český jazyk,Kus anglicky jazyk,ruský jazyk. Čo požadujem: -Aby šiel server NON-STOP -Priateľský GM Team Ďakujem ) (Zdroj http://www.mysteriaserver.sk/mysteriaforum/viewtopic.php?f=53&t=2265&p=10994)
 9. GM/EM/LoW Webmaster/Movie Maker

  To bude najlepšie. Ja po tom čo si tu vystrájal by som sa tu ani neukázal. A tvoju snahu písať gramaticky správne, a súvislé normálne tiež nebudem komentovať radšej.
 10. GM/EM/LoW Webmaster/Movie Maker

  Áno my sme väčšina ľudia. No ty si zviera
 11. [Hľadám Sponzora] Projekt Kamikadze WoW

  POPROSÍM O ZMAZANIE TOPICU. Našiel som sponzora
 12. [Hľadám Sponzora] Projekt Kamikadze WoW

  Prepáč Eddy. Stačilo mi 2 Minúty debaty s tebou na skype. Chcel si ma len na využitie vytvorenia tvojej predstavy veľkého portálu, už si mi ponúkal miesta zástupcu majiteľa a neviem koho ešte. Ja hľadám hosting pre môj server o ktorý by som sa staral, ja nehľadám niekoho za koho treba robiť všetkú robotu, rozbehnúť mu niečo, aby zlízol slávu za svoj nový projekt.
 13. [Hľadám Sponzora] Projekt Kamikadze WoW

  Diky Stoner Dúfam, že sa čoskoro niekto nájde
 14. Po dlhšej dobe Vás znova zdravím Po tom čo som ukončil svoj približne trojročný projekt Apokalypsa (www.apokalypsa.sk) prešlo už dosť času. Asi od októbra 2011 (10.mesiac) spolu s mojím zástupcom ReaNom pripravujeme nový WoW server Kamikadze. Väčšinu práce už máme dokončenú, no rád by som už aj našiel niekoho schopného ktorý by zasponzoroval tento nový projekt. O mne Meno: Richard Dátum narodenia: 19.7.1992 Bydlisko: Slovensko - Košice Vzdelanie: Stredná priemyselná škola dopravná 4 roky, a momentálne som prestúpil do maturitného ročníka na Strednú odbornú školu Automobilovú. Vlastnosti: Seriózny, jednanie na úrovni (Občas som dosť výbušný ak si niekto dovolí viacej ako má), nebojím sa povedať si svoj názor na rovinu ani žiadnej autorite. Viac o mne nájdete aj tu http://www.wowresour...showtopic=22982 O projekte Ako iste väčšina z Vás vie, môj bývalý projekt Apokalypsa bol jeden z najkvalitnejších Instant serverov za svojích čias na SK/CZ scéne, dosiahli sme aj krásne rekordy v počte hráčov (Okolo 800) . Momentálne chcem vytvoriť nový Instant server (Wotlk 3.3.5) ktorý by bol jedinečný svojho druhu. Menšia úprava Klienta -> Vlastný hrad (Kamikadze Shop Center), All Class Combination (Táto úprava by nebola naša vlastná), Unikátne systémy -> Základný herný, PvP, PvE, Rôzne Custom Vychytávky -> NPCčka z mojej vlastnej dieľne, Custom Instancie, Outdoor PvP, Battleground. Je toho viacej, no nechajte sa prekvapiť. Som si istý, že ak to výjde a nájde sa niekto ochotný zasponzorovať nás, obohatíme SK/CZ scénu o jeden kvalitný Fun/Instant server. Určite väčšina z Vás vie, že nové projekty rýchlo aj skončia. Takto bolo povedané o mojej Apokalypse jak som začínal. Chlapec čo nič nevie, sa snaží rozbehnúť vlastný server. A dopadlo to veľmi dobre si myslím, držal som sa na hernej scéne dosť dlho a dosiahol som aj nejaké výsledky, a samozrejme zdokonalil som sa vo všetkých oblastiach. Teraz to bude ešte lepšie si myslím, určite neplánujem po pár mesiacoch tento projekt ukončiť. Požiadavky Jediné čo požadujem od sponzora je Virtuálny server s parametrami ktoré by boli vhodné pre môj server, aby to utiahlo na začiatok do 150-200 hráčov (Operačný systém Linux). V prípade, že by bolo možné poskytnúť aj webhosting tak by som nebol proti. Ale túto jedinú vec by som vedel zacvaknúť ja (Webhosting + Doména) Jednanie na úrovni a neustály kontakt. V prípade problémov, okamžité riešenie. Ponúkam Som študentom, no pracujem už od svojich 15tich rokov (Väčšinou na diskotékach, festivaloch a podobne) ale moje príjmy smerujú väčšinou mojej mame. Preto niesom schopný platiť si sám veci potrebné na chod serveru. Tak ako aj môjmu prvému sponzorovi (Z projektu Apokalypsy) tak aj prípadnému ďalšiemu čo by ma zasponzoroval, by som ponúkal zarobené peniaze z VIP (Myslím si, že by to nebolo málo). Áno každý si povie, VIP na Instante? Nezmysel. No takto nie je. Môj systém VIP by nebol v platení mesačne, ale jednorázová platba. Tak to fungovalo na Apokalypse, a takto bude fungovať aj teraz. Fungovalo to dobre, vyrábalo to pre sponzora dosť. Ponúkam samozrejme reklamu na každom možnom mieste (Server, Facebook, Web ...) Ponúkam kvalitný server s budúcnosťou a jednanie na úrovni a schopnosť prispôsobiť sa. To je asi všetko z mojej strany a ja len dúfam, že sa nájde niekto ochotný. Kontaktovať ma môžete tu prostredníctvom PM alebo Komentáru. Ďakujem Vám vopred za to, že ste si našli čas prečítať tento topic.
 15. [C++] Apokalypsa Cataclysm - Reputation Giver

  Toto je len script NPC. Do DB si ho musiš vložiť sám, a ID si sprav ľubovoľné, stačí len do toho NPC potom vložiť tento script.
×