Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Orangs

Members
 • Content count

  376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Orangs last won the day on March 23 2016

Orangs had the most liked content!

Community Reputation

94 Průměrný uživatel

About Orangs

 • Rank
  Level 6

Contact Methods

 • Website URL
  http://DarkDream.cz
 • Skype
  Dám pouze přes PM

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  DarkDream.cz

Recent Profile Visitors

11330 profile views
 1. [3.3.5a] DarkDream Gigafun

  Jméno serveru: DarkDreamWeb serveru: http://darkdream.czRealmlist: set realmlist 51.68.188.152Registrace accountů: http://darkdream.cz/registerPožadovaná verze klienta: 3.3.5a Velice rád bych Vám představil náš nový server, který běží na datadisku Wotlk 3.3.5a. Jedná se o nový koncept Gigafun serveru. U nás najdete spoustu zajímavých věcí a strávíte u nás desítky, stovky hodin plnohodnotné zábavy! Máme pro Vás připravené upravené dungeony, transmog systém, reforge systém a spoustu věcí, které na ostatních serverech nenajdete! A to myslím smrtelně vážně. Pro bezproblémové hraní doporučuji Wotlk 3.3.5a bez jakýchkoliv patchů z různých serverů. Pouze musíte mít náš upravený WoW.exe a následně speciální .MPQ patch pro správné zobrazování itemů, spellů,.. Těsíme se na Vás!
 2. [7.3.5] DarkDream (CZ/SK/ENG)

  Jméno serveru: DarkDreamWeb serveru: http://darkdream.czRealmlist: Set Portal "54.37.72.231"Registrace accountů: http://darkdream.cz/registerPožadovaná verze klienta: 7.3.5 (návod na připojení)Rate: Highrate 5x Rád bych Vám představil nový Legion server (CZ/SK/ENG). Snažíme se udržet funkčnost herních mechanik na blizzlike stylu a pro příjemnější požitek ze hry jsme pouze zvýšily kompletně raty na 5x. Níže Vám uvedu, co u nás můžete očekávat. - allied rasy jsou k dispozici a jejich Racial spelly jsou plně funkční - Broken Shore je plně naspawnován a funkční - Artifact systém je již implementován a připraven. Nyní připravujeme Class Halls s kampaněmi a taktéž průvodní Quest Line k získání Artifact weapons - Honor talenty plně funkční - Battlegroundy jsou k dispozici - Arény jsou k dispozici a čeká se na odstartování PvP sezóny - Legion dungeony a raidy se kompletně připravují (doděláváme c++ scripty na bosse, encoutery,..) - prozatím postupně otevíráme Dungeony a posléze budou dostupné i Raidy - World Questy na Broken Shore jsou k dispozici. - Každý týden vydáváme do Live Realmu obsáhlé opravy, fixy. Také hledáme nové tváře do našeho týmu. Více informací na našem Discord serveru, odkaz naleznete na naší webové stránce.
 3. [1.12.1] [2.4.3] Feenix | High Rate Progressive

  Good luck on TBC scene!
 4. Maps a dbc pro TC 3.3.5a

  Nejideálnější by asi pro tebe bylo si stáhnout již vyextrahované mapy. Následující link neberte jako reklamu. Děkuji http://emudevs.com/showthread.php/4965-Download-TrinityCore-3-3-5-Dbc-Maps-VMaps-MMaps-Dec-8-2015 - tady máš vše co by jsi potřeboval
 5. Mists of Pandaria 5.4.8 Qesty .

  očividně špatně pracuješ s Questama. Vše je o nastavení v databázi (quest_template) popřípadě další tabulky, které jsou odkazovány na quest_template. Tipuji že máš jádro postavené na TC, tudíž bych doporučil Truice, nejlépe si stáhnout poslední zdrojáky a upravit strukturu aby ti to sedělo a mohl jsi využít kompletní potenciál Truicu.
 6. Mists of Pandaria 5.4.8 Qesty .

  Každý quest má jiné požadavky. Například musíš mít NPC SLAIN, či musíš mít potřebný item v batohu, aby jsi daný quest mohl splnit. Pro lepší přehled bych doporučil se mrknout na https://trinitycore.atlassian.net/wiki/display/tc/quest_template popřípadě dělat questy né ručně, ale v nějakém editoru. Například Truice, Keira2 apod.
 7. náhrada truice

  Jak jako Truice nechce fungovat? Chybí nějaká knihovna? Pokud ti nesedí struktura Truice - databáze, stačí si stáhnout novější nebo starší verzi Truice, dle toho zda máš novější databázi či starší. Nicméně k tomu Keira2. Aby jsi jej mohl zprovoznit, musíš mít na webovém serveru nahozený TrinityCore JSON API. https://github.com/ShinDarth/TC-JSON-API - zde přikládám odkaz na již zmiňovanou API, kterou musíš mít aby jsi mohl následně rozjet keira2. Také chci upozornit, že Keira2 pouze generuje SQL kódy. Je vcelku škoda, že neobsahuje funkci EXECUTE přímo do databáze. Pokud již danou funkci má, tak se omlouvám. Keiru jsem naposled testoval cca před půl rokem asi
 8. TC Kompilacia

  Pokud stále potřebuješ pomoct, napiš mi SZ a pošlu ti kontakt na můj skype.
 9. Jméno serveru: Optimus Web serveru: http://wow.inspire-gaming.cz Realmlist: wow.inspire-gaming.cz Registrace accountů: http://wow.inspire-gaming.cz/register Emulátor: TrinityCore + vlastní úpravy jádra Databáze: Vlastní Požadovaná verze klienta: 3.3.5a + vlastní .MPQ patche Místo: Česká republika (Brno) Uptime: Nonstop Rate: Instant/Giga Fun Linka: 300Mb/s Mnozí z vás řeknou že to je stejný server jako každý který na World of Warcraft scéně je. A dá se říct že ano máte pravdu ale je stejný jen napovrch uvnitř je úplně jiný něž ostatní free servery které zde na scéně jsou ať už je to Twinstar,Deffender atd... to co máme my nemají oni. Proč jsme jiní? Co nabízí klasický free server? Registrujete se objevíte ve startovací lokaci kde si vezmete pár úkolů a jdete je plnit stále dokola to stejné až do leveleu 80. Na 95% jakmile budete hrát na nějakém free serveru určitě budete začínat ve stejných startovacích lokacích jako všude jinde. Můžete hrát jen za povolání které jsou na 99% stejné na všech free serverech které česká či slovenská scéna nabízí. Dungeony a raidy jsou všude stejné a ve většině případech pokud se tým free serveru rozhodne udělat nějaký nový na 99% vám tam Boss bude stát a občas do vás praští a tím ten úžasný raid končí. World svět je taky stále stejný nic se nemění krom přidaného objektu nějakým administrátorem který se naučil používat příkaz .gobject add. Na 98% jsou většina free serverů plných chyb které hráči moc rádi využívají ve svůj prospěch. Určitě mnozí z vás ví jak free servery vypadají proto tu to nemusíme více rozepisovat, jelikož to by jsme tu s takovou mohli být do vánoc. Co nabízí OPTIMUS? Také se registrujete ( To by asi jinak nešlo... ) ale neobjevíte se ve klasických startovacích lokacích tak jak jste nejspíše očekávaly, dokonce u nás level 80 není vůbec nic extra. Říkáte si proč a jak to tedy je? Nemusíte se bát vše se dozvíte. U nás nejen že najdete klasické povolání tak jako všude ale dokonce najdete u nás propracované nové povolání které nikde jinde neuvidíte a to třeba jako Samuraj, Deamon Hunter, Destroyer Warrior čí Magma Mage a spousty dalších které se stále upravují a optimalizují aby nebyli nijak zvýhodněni oproti ostatním. Určitě mnozí z vás znají tak zvané Gear Score díky kterému si vybíráte své spoluhráče do do raidu a z velké části na free serverech hráči dosáhnou tak maximálně 6,7gs, příklad můj magma mage má 299239gs to je dost že? Tím že máme opravdu hromadu nových a mnohonásobně lepších itemů,mountů atd... tak tím přichází otázka a co raidy? U nás klasické raidy a dungy nenaleznete pouze naše vlastní kde ovšem nenaleznete po úspěšném treshu jen stojícího Bosse který do vás bude jen používat auto attacky ale propracovaného bosse s vlastním mechanismem tím pádem to znamená že se budete muset naučit taktiku jinak budete zažívat dosti nepříjemný WIPE. Další věc u nás nezažijete klasický svět na který jste zvyklí ale úplně něco jiného a to vlastní vyvíjící se svět na kterém se stále pracuje aby jsme mohli otevírat stále nové a nové lokace a díky tomu i jiné npc,úkoly atd... A to nejdůležitější že pokud někde nastane chyba okamžitě pracujeme na její opravě kterou se snažíme co nejdříve nahodit do našeho jádra. To by bylo od nás zatím vše, samozřejmě veškeré informace naleznete na našem diskuzním fóru.
 10. V.I.P Systém - Counter Strike 1.6

  to je jasné že to fungovat již nebude. Poslední verze byla z roku 2012 a nyní je uplně jiný rok. SMS brána musela projít určitým vývojem. Myslím si, že určitě nebude problém si daný VIP systém poupravit na aktuální verzi.
 11. VPS na mieru

  Projekt vypada zajimave. Pokud by jste meli zajem, mel bych pro Vas par rad, ktere by jste jiste uplatnili pro zvyseni poctu klientu. Preji hodne stesti a spoustu spokojenych zakazniku
 12. D1m1x - Dimitrij Fedoryno

  Clou, mohl bys mi poslat o tomto člověku více?
 13. Hledám schopný lidi

  Co takhle uvést aspoň základní informace?
 14. worldserver

  Jaký emulátor? Jaká verze (classic,tbc,wotlk,cata,mop?) + máš nainstalované doporučení knihovny? Také by se hodil log serveru, bez něj ti neporadíme.
 15. Problem s prihlasenim.. ( prosim o pomoc )

  Nahrál jsi všechny updaty? Pokud to máš localhost na Windowsech, což tipuji že ano, zkus vypnout také Firewall, občas to nepustí přes něj
×