Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Spichy

Members
 • Content count

  333
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Spichy last won the day on January 26 2016

Spichy had the most liked content!

Community Reputation

215 Přínosný uživatel

About Spichy

 • Rank
  Level 6
 • Birthday 06/19/1991

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. [C++] Problém s addy.

  float ADDS_COORDS[9][3] = { {3269.590f, -3161.287f, 297.423f}, {3277.797f, -3170.352f, 297.423f}, {3267.049f, -3172.820f, 297.423f}, {3252.157f, -3132.135f, 297.423f}, {3259.990f, -3126.590f, 297.423f}, {3259.815f, -3137.576f, 297.423f}, {3308.030f, -3132.135f, 297.423f}, {3303.046f, -3180.682f, 297.423f}, {3313.283f, -3180.766f, 297.423f} }; ...... ...... ...... Unit* SummonedZombies[9]; for(int i = 0; i < 9; i++) { SummonedZombies[i] = me->SummonCreature(16360,ADDS_COORDS[i][0],ADDS_COORDS[i][1],ADDS_COORDS[i][2],0,TEMPSUMMON_TIMED_OR_DEAD_DESPAWN,80000); if(SummonedZombie[i]) { pTarget = SelectUnit(SELECT_TARGET_RANDOM,0); if (pTarget) SummonedZombie[i]->AddThreat(pTarget,1.0f); } } Psal jsem to na rychlo, nevím jestli tam mam nějakou chybu, kdyžtak si to uprav
 2. Vlastní itemy, sockety

  Vyřešeno, prosím zavřít
 3. Zdravím, nevím jestli je toto fórum ještě aktivní, dlouho jsem tu nebyl, ale přesto se zeptám. Tak trochu si hraji s klientem a dělám vlastní spell systém, ale mam problém s itemy. Itemy i sockety jsem vytvořil vlastní v DBC, ale stále se mi nezobrazují správně v inventáři a sockety mi v itemech mizí úplně (co mají dělat dělají, ale vizualizace chybí) zde je ukázka jak systém funguje a pro představu co myslím tou špatnou vizualizací. Za každou radu děkuji. (Patch mám vytvořený) S pozdravem, Spichy.
 4. 4.3.4 Problém s Updaty.

  Z počátku jsem to také neviděl, ale v updatu je mírné typo. ALTER TABLE `reputation_reward_rate` ADD `quest_repeatable_rate` FLOAT NOT NULL DEFAULT '1' AFTER `quest_weekly_rate`;
 5. pdump-error

  Datový typ sloupce `deleteInfos_Account` nechce přijmout zadanou hodnotu - nekompatibilní tabulka `characters` s jádrem. Nějaký update jste vynechal, pokud ne, napište sem strukturu tabulky. Edit: Error sice popisuje co jsem napsal výše, ale dotaz používá pro tento sloupec nulovou hodnotu. Zkuste sem spolu se strukturou vložit celý výpis logu. Dotaz pasuje do této struktury: Prosím o kontrolu datových typů u sloupců této tabulky.
 6. DNS

  Musíte si zakoupit doménu.
 7. Chyba pri kompilácii

  Musíte si nejprve vytvořit složku build, ze které použijete příkaz cmake. (mkdir build && cd build && cmake [parametry]) Neboli nelze kompilovat ze source složky, vždy se musí vytvořit složka rozdílná.
 8. Chyba pri kompilácii

  Poprosím o reup. obrázku nebo výpis z logu.
 9. Pomoc s 4.3.4 serverem

  Poslal jsem vám PM.
 10. Pomoc s 4.3.4 serverem

  Postupujte tak, jak jste postupoval, chybu nemáte v revizi nebo špatné kompilaci, chyba je pouze na straně databáze. Vše co potřebujete k plné funkčností je pouze nahrání zmiňovaných sql`s ze složky sql\updates. Složku sql jste určitě otvíral, jsou v ní také sql`s pro prázdné databáze realm a characters. Edit: doporučuji projít link viz výše a dodělat body v postupu pro zprovoznění serveru, které jste doposud neudělal. Snad jsem pomohl, přeji hezký večer.
 11. Pomoc s 4.3.4 serverem

  Po kompilaci a nahrání databází musíte ještě nahrát *.sql soubory, které naleznete ve složce sql/updates. Nepasují Vám tabulky k jádru.
 12. Pomoc s 4.3.4 serverem

  Celkem by se hodilo uploadnout log nebo vypsat dané chyby.
 13. Pomoc s 4.3.4 serverem

  Vše potřebné najdete zde: http://collab.kpsn.org/display/tc/TrinityCore+Home
 14. Definice "me" v Trinitycore

  Proměnná "me" je chráněnou součástí třídy UnitAI a plní se v jejím konstruktoru. Tato proměnná je však v základu trinitycore, takže nevím, co by jste chtěl definovat. Možná jsem tak úplně nepochopil otázku. V této http://www.trinitycore.net/ dokumentaci můžete hledat veškeré funkce, proměnné, které trinitycore ubsahuje, možná díky ní najdete odpověď na svou otázku rychleji.
 15. C++ HP Bossů

  to je tak, když člověk píše rychleji než myslí.. samozřejmě jsem myslel int32
×