Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

ado130

Members
 • Content count

  304
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by ado130

 1. [PHP] CREATE CHANEL TS3

  Prípadne môžeš použiť http://ts3admin.info/index.php?page=home a skúsiť vygoogliť už nejaký hotový kód na channel, napr. tu http://forum.teamspeak.com/showthread.php/89904-Create-SubChannel-with-ts3admin-class-and-write-ID-in-Database http://code.google.com/p/ts3web/source/browse/trunk/ts3phpfw/ts3admin.class.php?r=3 http://ts3admin.info/manual/classes/ts3admin.html
 2. USB prepínače

  Máš na mysli, napr. máš 4USB(vstupy), 2USB(výstupy) a prepínačom si len vyberáš na kt. výstup pôjdu dáta? Ak som dobre pochopil, niečo takéto napr.?: http://ado.4fan.cz/ine/Selektor.png
 3. [WEBSITE] CataWeb by Achbo

  Ten server status by možno pasoval do headeru, ako má ten drak hlavu, tak napravo od nej. Inak to nie je úplne zlé, a na zač. pohode.
 4. SFML [Visual Studio 2010]

  Dobrý deň, snažím sa vo VC2010 rozbehať knižnicu SFML pre C. Ak by ste mi niekto poradili čo mám ako ponastavovať, totiž našiel som návod iba pre C++ http://www.sfml-dev.org/tutorials/1.6/start-vc.php a tak mi to nefunguje. Vopred ďakujem za odpoveď.
 5. SFML [Visual Studio 2010]

  Ahoj, podľa toho návodu to nejde, skúšal som to viackrát aj na inom fóre mi radili. To som nevedel, že VC2010 nepodporuje C.
 6. Steam Holiday - Výměna kuponů

  Ahoj, tak ja mám tieto veci na Steame, ak by chcel niekto niečo vymaniť, dajte vedieť. Teraz mám na Steame tieto hry: - Alien Swarm - Counter-Strike - Counter-Strike Condition Zero - Counter-Strike Source Ak dobre pozerám teraz, tak mám tieto kupóny už: - -25% Valve - -33% Valve - -33% Valve - -33% Valve - -33% Valve - -50% Valve - -50% Valve - -50% Valve - -50% Fear 3 - -50% Braid - 0 Holiday Coal
 7. Programovanie v C [kniha]

  Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, akú knihu by ste odporúčali pri učení programovacieho jazyka C. Našiel som nejaké tituly, ale neviem, ktorá je taká podrobnejšia, a s čoho sa toho aj viac naučím, a nie, že ju po 3stranách odložím. Našiel som niečo takéto: http://www.martinus.sk/?uItem=29996 http://martinus.sk/?uItem=74741 http://martinus.sk/?uItem=52686 http://martinus.sk/?uItem=22732 http://martinus.sk/?uItem=1486 http://martinus.sk/?uItem=59703 http://www.pantarhei.sk/knihy/dalibor-kacmar/jazyk-c Neviem z toho nejak vybrať. Dobré by bolo, keby tú knihu mali v Panta Rhei, tam si ju môžem osobne zakúpiť. Vopred ďakujem za každú radu.
 8. Programovanie v C [kniha]

  Aky zmysel sa má učiť C#, keď MCU sa programuju v čistom C?
 9. [Addon]profesie

  Ahojte. Prosím vás, existuje nejaký addon, že keď mi napr. padne nejaká vec aby mi hneď vypísalo, či sa dá použiť pri nejakej profesií, a ak áno pri akej a načo? Vopred ďakujem za všetky ohlasy, ak tu už podobná otázka bola tak sa vopred ospravedlňujem.
 10. [Addon]profesie

  Ďakujem, myslím že to bude stačiť.
 11. Programovanie v C [kniha]

  No rozhodoval som sa medzi tou a Učebnice jazyka C od Pavla Herouta, zo školy som si vypožičal tú Učebnicu jazyka C, a nie je úplne zlá. Ale ak sa nemýlim videl som tam aj Prog. jazyk C, tak by nebol problém skočiť si aj pre tú.
 12. Nová Sestava okolo 24k

  Základná doska [2 546,- Kč][Asus P8Z68​-V LX ​- Intel Z68] Procesor [5 198,- Kč][intel Core i5​-2500K] RAM [1 085,- Kč][Corsair Vengea​nce Low Profile 8GB ​(2x4GB​) DDR3 1600MHz ​(CML8)] Zdroj [1 716,- Kč][seasoni​c S12II​-520 520W] Grafická karta [6 231,- Kč][sapphire HD 6950 2GB GDDR5 Dirt3 Editio​n] alebo Grafická karta [5 366,- Kč][Asus ENGTX560 Ti DC​/2DI​/1GD5, PCI​-E] Skriňa [2 465,- Kč][Fractal Design Define R3, USB 3.0, Black Pearl] alebo Skriňa [1 925,- Kč][CoolerMa​ster HAF 912 PLUS, black] Chladič [1 250,- Kč][Coolink Corato​r DS] alebo Chladič[1 704,- Kč][Noctua NH​-D14 SE2011] HDD [3 524,- Kč][seagate Barracu​da 7200.12 ​- 1TB] alebo HDD [4 538,- Kč][seagate Barracu​da ​- 2TB] Najlacnejšia verzia: 22 610,- Kč Najdrahšia verzia: 25 483,- Kč
 13. Programovanie v C [kniha]

  Áno ide čiste o C, možno časom C++ ale skôr nie než áno. Je to najmä kvôli programovaniu do procesorov PIC(nevyznám sa moc v tom, ale tak nejak mi to vysvetľoval spolužiak). Tak ďakujem, asi sa rozhodnem pre Herouta, odporúčali mi ho aj iný. Náhodou neviete, ktorá tá kniha od neho je najnovšia, dajak sa v nich neviem vyznať.
 14. Jaké weby navštěvujete

  Google Prehliadač, mail Azet Mail Facebook Sociálna sieť Naplno Herný portál Counterservers Web o hre Counter-strike, tvoreniu server CS, jazyku pawn. Amxmodx To isté ako v predošlom odkaze. Wowresource YouTube Gme Predaj elektronických súčiastok Sos To isté ako v predošlom odkaze. A ešte nejaké to warez fórum. scriptmafia cucaj ourphorum
 15. Čo počúvate? Ukážte sa!

  Od prodigy ako tu už spomínaš tak Splitfire a Firestarter sú asi tak naj, inak ja ešte si vypočujem niečo ako. The Death Set - Slap Slap Slap Pound Up Down Snap http://www.youtube.com/watch?v=IlX6ClGXtXY A ešte niečo ako Dance/Techno, to je tak akurát Nebudem tu dávať linky, takže niečo ako Adele - Rolling In The Deep, Adele - Someone Like You DEV - In The Dark http://www.youtube.com/watch?v=mgEixhE3Oms&ob=av2e Je toho fakt dosť čo môžem počúvať, ale najmenej asi Hip-Hop, Punk.
 16. [WEB] 3deX CMS - Content Manager

  Ahoj, píšeš, že už niekto má kópiu, ako to vyzerá s oficiálnym vypustením?
 17. Plocha

  Trocha bordel, ale už som si zvykol.
 18. [WEB] 3deX CMS - Content Manager

  A kedy plánuješ vydať 4.0? Alebo ako si na tom ak môžeš určiť napr. v %. BTW: čo to máš za fanúšikov, že ti všade dávajú -2/-3 rep
 19. Skvělá PvP arena hra na relax

  Určite vyskúšam, keďže v poslednú dobu som nič nesťahoval/nehral. Len si mohol dodať viac info o hre, napr. požiadavky a podobne. Ale tak +1 za zverejnenie.
 20. Azer CMS

  Dobrý deň! Pri prechádzaní rôznych webov a fór som narazil na tento CMS. Bližšie info: Tu! Tu! Rôzne templaty k stiahnutiu: Tu! Officiálna podpora: Tu! Download: Download! Password: azer-cms.info Návod na inštaláciu: Tu!
 21. Stiahni si ten OpenSSl, mne to pomohlo, už by ti potom nemala chýbať žiadna knihovňa.
 22. Web rekoding

  Skús tomu súboru "home.php" zmeniť kódovanie na "UTF-8". Stiahni si ho do PC, otvor v "notepade" a daj "uložiť ako" názov nechaj taký istý a v kolonke "kódovanie" daj "UTF-8".
 23. Tiež dávam +1, ale má pravdu takéto videu tu už je, tak skús dačo nové...
 24. Prosím vás chýbajú mi tam niektoré knižnice a tie čo stiahnem mi nechce zobrať, mohol by ich niekto uploadnúť? ssleay32.dll vsinit.dll libeay32.dll msvcr100.dll Ďakujem.
 25. GJ, toto by možno chcelo aj vyvesiť, poslednú dobu každý hľadá niečo jednoduchšie.
×