Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

ali

Members
 • Content count

  173
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ali last won the day on July 17 2011

ali had the most liked content!

Community Reputation

18 Průměrný uživatel

About ali

 • Rank
  Level 5

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Darnassus
 1. Mysql Error

  command: mysql --max_allowed_packet=32M to 32M si uprav skus neviem mne to fungovalo kedysi .)
 2. [Nábor] Examon - GM/DEV/WMaster

  Trochu som to pretriedil a zaktualizoval Voľné GameMaster, Grafik
 3. [Nábor] Examon - GM/DEV/WMaster

  Stále Aktuálne a Ďakujem
 4. Zdravím, po dlhšej dobe nečinnosti som sa rozodol založiť nový Projekt Examon. Malo by sa jednať o server Wotlk 3.3.5a s Level Rate(80).. teda niečo na štýl GF(Gigafun) ,ale napriek tomu by som chcel vymyslieť niečo čo tu ešte nebolo. Keďže tento takmer "Projekt" je úplne nový , potrebuje nejakých schopných a rozumných ľudí každého druhu. Dómena je zriadená a Stroj v Serverovni tiež. Rád odpoviem na prípadné otázky Hľadáme: (Voľné miesta/Maximum) GameMaster 2/3: - Vek 15+ - Poznať Svet WoW - Príkazy(TrinityCore2) - Komunikačné Schopnosti - Dostatok Intelektu - Skype/ICQ DB Developer 0/3: - Vek 15+ - Poznať Svet WoW - Štruktúru DB TrinityCore2 - Prácu s MySQL + SQL - Programovacie Jazyky C++ a pod... sú výhodou - Nejakú tu Prax - Skype/ICQ Webmaster 0/1: - Vek 14+ - Tvorba Dynamických Webstránok - Prácu s MySQL + SQL - Ovládať: (x)HTML, CSS .... PHP,JavaScript, Flash sú výhodou - Nejaké Referencie by sa zišli - Skype/ICQ Grafik 1/1: - Vek Nezáleží - Zvládať prácu v Grafickom Editore - Aspoň jednu ukážku tvorby - Skype/ICQ Môžem Ponúknuť: - Prácu v príjemnej atmosfére a v dobrom kolektíve - Skúseného a Férového Administrátora - Možnosť priučiť sa v každej oblasti - Neskôr finančnú odmenu + % z VIP - VPS Zdarma V prípade záujmu môžete písať priamo sem ,alebo na Skype: examon.support !!! Chcel by som vás poprosiť , aby ste si nezmyselné komentáre nechali pre seba. Ďakujem !!!
 5. [Help] Web prisposobenie

  Prosim Lock vyriešene stačilo min-height
 6. [Help] Web prisposobenie

  Zdravím chcel by som ,aby sa mi na webe automaticky prispôsobila veľkosť plochy na ktorej budú novinky,panely, atd.. teda napr. podľa počtu panelov pod sebou, aby sa stránka rozťahovala. Mám to z 3 obrázkov. top , middle , bottom top aj bottom sa zobrazia ale middle nie iba ak mu zdám aj "height" tak vtedy sa zobrazi ale potom sa to nebude samo rozťahovať (kopírovať). xHtml: <center> <div id="page"> <div id="header"></div> <div id="top_menu"></div> <div id="site"> <div id="site_top"></div> <div id="site_middle"></div> <div id="site_bottom"></div> </div> </center> </div> CSS:
 7. Merge Git

  No ten prvý command by sa ešte dal ale ostatne ... . mimochodom ja by som tiež najradšej použival HG no len to by som asi nemohol pracovať s GitHubom ne ?
 8. Merge Git

  Zdravím, potrebujem poradiť ako s merge .. mám totiž naklonovanú revíziu z GitHub (TrinityCore2) a urobil som v nej nejaké svoje Fixy a zmeny... no len neviem ako teraz aktualizovať reviziu tak aby sa mi moje úpravy nezmenily. Skušal som aj návody na merge no nič moc... tak vás chcem poprosiť či by mi niekto nepomohol Vďaka vopred
 9. Worgen Quest

  Zdravím snažím sa spraviť funkčnosť jedneho Worgenského Questu Má fungovať asi takto : Hráč odovzdá quest a vtedy sa spustí Timer cca 110sekúnd následne po uplynutí Času má iné NPC napísať nejaký Text... No akokoľvek to robím vôbec sa to nespustí neviem už kde je chyba tu je môj súbor: Script som chcel spraviť tak ,že najprv sa overí u npc_darius či má hráč Quest id 14222 a či je bool timer nastavený na false ... ak je toto splnené mal by sa spustiť Timer SayTimer2 ktorý by mal nastaviť "bool timer" na true.. U npc_aranas je timer ktorý každú sekundu overuje či je nastavený bool timer na true ak sa tak stane tak by mal Timer "Check" Spustiť Timer "SayTimer" ktorý následne vypíše text u druhého NPC...
 10. Update Revizie

  Zdravím, chcel by som sa opýtať ako sa dá vytvoriť patch z nejakého útržku kódu .. Proste ide o to ,že ja si do revízie nahram nejaké svoje scripty a potom keď chcem nahrať novú revíziu tak to musím všetko ručne kopírovať ... nemáte aspoň nejakú radu ako na Update Revízie bez toho aby sa mi prepísali moje scripty.. ?
 11. Sorry, predbehol si ma
 12. Prosím Zmazať ....Dík
 13. Zdravim mám problém v Worgen Quest instanciach ... pri XP rate 1 dostavam ako LVL 1 za kill 1500-1800 XP .. No keď zabijem ako worgen NPC mimo Worgen zóny tak xp je normálne .Neviete ako to opraviť ?
 14. [Help] Nastavenie Questu

  Skyfire
 15. [Help] Nastavenie Questu

  Zdravím nevie niekto ako sa nastavuje taka vec že hráč musí zabiť napr. 10 Tigrov ale je jedno akého druhu proste to musí byť tiger..Niečo ako je toto http://www.wowhead.com/quest=26511 Ďakujem za každú radu
×