Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Legie

Members
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Průměrný uživatel

About Legie

 • Rank
  Level 2

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Elsewhere
 1. Undzwei hledá vývojáře!

  Stále hledáme aktivní developery.
 2. [C++] Zone Blocker (v0.4p) - OregonCore

  Perfektní fičura. Určitě využiju na serveru. Díky!
 3. GM/Deve

  Zdravím, psal sem už i na ICQ, ale pokud bys měl zájem spolupracovat na novém TBC PvP realmu, rád bych si se s tebou sešel na TS. Jde o realm připravovaný pro ligu undzwei.eu (info: http://www.wowresour...owtopic=22504). Takže jak říkám, pokud bys měl zájem, kontaktuj mě na ICQ (295-388-080) a sešli by jsme se na TS, klidně i hned dnes, pokud budeš mít čas kolem 18:00.
 4. Hledám práci jako GM či Dev

  Zdravím, pokud bys měl zájem spolupracovat na novém TBC PvP realmu, rád bych si se s tebou sešel na TS. Jde o realm připravovaný pro ligu undzwei.eu (info: http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=22504). Takže jak říkám, pokud bys měl zájem, kontaktuj mě na ICQ (295-388-808) a sešli by jsme se na TS, klidně i hned dnes, pokud budeš mít čas kolem 18:00.
 5. Ingame GM / SQL dev.

  Zdravím, rozjíždíme zbrusu nový server pod záštitou ligy Undzwei.eu (http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=22504). Zatím se jedná o jeden TBC PVP realm, který je teprve ve výstavbě. Ovšem Undzwei je velká hráčská komunita a tak se nebojím tvrdit, že se i zde najde solidní základna WoW hráčů (viz. http://www.undzwei.eu/?option=frontpage&id_content=7859). Pokud bys měl zájem podílet se na vývoji nového realmu, budu velice rád, když mě kontaktuješ na ICQ (295-388-080). Rádi by jsme se s tebou sešli klidně už dnes na TS a domluvili se na budoucí spolupráci.
 6. Hľadám post ako SQL DEV / GM / EM

  Zdravím, už jedenkrát jsme se bavili ohledně http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=22504 Pokud zájem z tvojí strany pořád platí, rád bych se sešel na TS a s naším Head Devem by jsme sedli a dali řeč. Takže jak říkám, pokud máš zájem ozvi se mi nejlépe na ICQ (viz. link) a pokudmožno už dnes by jsme šli na ten TS.
 7. Undzwei Gaming portál hledá jednotlivce nebo i týmy vývojářů ochotných spolupracovat na tvorbě zbrusu nových World of Warcraft realmů. Požadujeme zručnost a zkušenosti s tvorbou WoW realmů a především vytrvalost při této práci. Nabízíme spolupráci s ligou Undzwei, možnost značně ovlivnit tvář budoucích realmů a šanci podílet se na vývoji unikátního herního projektu. Jde o instant PvP server pro patch 2.4.3, tedy The Burning Crusade. A v čem by měl být projekt unikátní? Zapojte se a dozvíte se víc! Momentálně hledáme: Developer c++ (1/2) Náplň práce Vydávání oprav: questy, itemy, vendoři, npc Opravy, upgrady core Vytváření nových scriptů: bg, instance Požadavky Znalost C++ Znalost OregonCore (= znalost TrinityCore) Developer sql (1/3) Náplň práce Vydávání oprav: questy, itemy, vendoři, npc, Vytváření nových NPC, questů, itemů Opravy, upgrady databáze Kontrola scriptů a vydaných oprav Vedení záznamů o změnách Požadavky Perfektní znalost MySQL databáze (SQL command line, NaviCat) Znalost C++ , EventAI a Oregon Core výhodou (nikoli podmínkou) Čas aspoň 1 hod. denně (není podmínkou, podle práce) Mikrofon Realm bude sloužit především jako místo pro Undzwei WoW Ligu, tedy pro arena laddery. Na konci každé sezóny budou mít ti nejlepší hráči a týmy možnost postoupit do play off a bojovat o věcné ceny jako podložky, myši, klávesnice a jiné, ale to není vše. Máme v rukávu několik es, které bychom s vaší pomocí rádi zrealizovali a vytvořili tak unikátní herní server s velkou hráčskou základnou. Pokud máte zájem přidat ruku k dílu, registrujte se na wow.undzwei.eu a napište svou přihlášku nebo se ozvěte přímo zde na fóru.
 8. (i)Legal

  Takže prakticky každý free realm je nelegální? Nejde mi o to, že bych měl strach z dopadení nebo něčeho podobného ale o to slůvko "nelegální", protože větší herní portály nemají v lásce černé servery ať už jde třeba o counter-strike nebo wow. Nu takže asi nejde nijak ošetřit využívání private realmu, aby bylo 100% v souladu se zákonem (pomocí nějaké kouzelné formulky)?
 9. (i)Legal

  Zdravím, chci se zeptat, co dělá nelegální realm nelegálním. Mám za to, že emulátory (řekněme MaNGOS) nemůžou být nijak postižitelné zákonem, protože autorská práva neporušují. Ale přecijen tu jsou privátní servery a nelegální servery, takže kde stojí ta hranice mezí privátním realmem (pro "vzdělávací" účely) a nějakým free pirátem?
×