Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

brseker

Members
 • Content count

  292
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

brseker last won the day on August 31 2010

brseker had the most liked content!

Community Reputation

131 Přínosný uživatel

About brseker

 • Rank
  Level 6
 • Birthday 07/28/1994

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Brno
 • Zájmy
  Programování
 1. PhP nezapisuje do databáze

  Mam jen 2 maly poznamky: Pokud na roota das %, tak nemuze byt zabezpeceny pouze na localhost, mysql nic takovyho nedela, proste kdyz tam das % pripojis se odkudkoliv. (pokud samozrejme neni bindip mysql nastavena na local) To, co jsi napsal, je uplne to stejny, jako co tam mel (to or die znamena, ze pokud to vrati false, provede se, co je za or).
 2. Nový server Local a External

  Vlož si do tabulky 'realmlist' druhý záznam s lokální adresou a stejným portem, mělo by to fungovat, jen třeba v té lokální síti možná nepůjde online status, to teď nevím, každopádně těch ostatních odpovědí si nevšímej . Jen pro zajímavost, proč dáváte ondrahobza -repky? Nepobavil Vás? Mě jo, já mu dám plus .
 3. Ubuntu 11.10

  Ještě lepší by bylo přejít na Debian, tam jsem s tím problém neměl nikdy a pro server je podle mě vhodný. Edit: A sry za offtopic, ale s tvým problémem ti poradit nedokážu, jedině se zkus podívat, jestli jsi nainstaloval všechny knihovny, co jsou potřeba.
 4. Gold sbírač

  Jak uz jsem psal v PM (kdyz byl topic zamceny), mozny to je, viz WoW Interface API: http://www.wowwiki.com/Events/Loot#LOOT_OPENED a http://www.wowwiki.com/API_LootSlot . Ovsem jestli takovy addon uz existuje, to nevim.
 5. C++ a kopie pointeru...

  Podle me to mozna i prekladac vyhodnoti jako nejakou zbytecnou podminku a hodi to do jedny (jen tipuju!) memtest86
 6. Internet - Průzkum

  No, to mas jeste dobry, divej na tohle:
 7. A jak s timhle tematem souvisi forma vlady CR? To nechapu. A co Vam je do toho, jestli Xmat pise RP-style, jestli ja pisu bez diakritiky, to je prece jedno. Abych nemlel jen OT, souhlasim, ze ten Smrtuv ban byl nejspis prehnany, cetl jsem tu diskuzi na hulakadle a az tak moc tam nenadaval.
 8. WOW EMU TOOLS v2?

  Ano, v tobe . Me to jde normalne.
 9. Příliš velké číslo

  Divej se na varovani kompilatoru, %i se pouziva pro int, pro unsigned long long je to %llu. Potom ti to vypise jeste jedno císlo navic a to posledni uz se do long-long-u nevejde, protoze je dvacetimistne. Pokud jsi na win, muzes zkusit unsigned __int64, ale myslim, ze to bude stejne velky jako long long.
 10. Stmívání (temnější noci)

  Hledal jsem na googlu a nasel jsem: http://www.ownedcore.com/forums/world-of-warcraft/world-of-warcraft-model-editing/wow-me-tools-guides/72597-guide-how-actually-edit-skies-lights.html http://www.ownedcore.com/forums/world-of-warcraft/world-of-warcraft-model-editing/wow-me-tools-guides/331386-world-of-warcraft-darkmod.html Bohuzel, bez editace klienta to asi nepujde a nevim, jestli je to pro tebe tim padem reseni.
 11. TC2 a cloudové zpracování ?

  Taky bych se mozna zapojil, ale nevim, jestli na to mam dostatecny znalosti, taky jde o to, v jakym jazyku se to bude teda delat.
 12. Kompilacia jedneho cpp suboru

  g++ -o soubor soubor.cpp
 13. Vytvoření acc v navicatu

  Account muzes vytvaret primo v konzoli serveru (.account create JMENO HESLO).
 14. Guild Register Online

  Pravdepodobne to nikdo z Vas ani neotevrel. Skript bude fungovat jen se zapnutou direktivou register_globals, ktera byva pokud vim vetsinou vypnuta. Form method="active" - co to je? "Neco o sobe" jsi mohl dat jako textarea, vypadalo by to lip. Policko "email" - na co maxlength 1000? Nikde neni kontrolovany souhlas s pravidly. A navic se email odesle pri kazdem nacteni stranky, nejen pri odeslani formulare. Zkus to lepe. Edit: Jak se ted divam, jen jsi zkopiroval kod od ntdtr, ktery ti psal zde a vlozil ho tam...
 15. Minecraft 1.8 Pre-Releas - LEAKED!

  Musis to hodit do slozky ~/.minecraft/bin (prepsat puvodni) a spoustet normalne pres launcher.
×