Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

kejhal

Members
 • Content count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Průměrný uživatel

About kejhal

 • Rank
  Level 5
 1. Změna Class (PHP)

  Jestli to chápu dobře tak potřebuješ aby jsi byl vždy když vstoupíš na stránku na ?i=home. if (!isset($_GET['i']) && $_GET['i'] != 'home') header ("Location: index.php?i=home"); Pochopil jsem správně?
 2. Linux Ubuntu 10.10 problém

  Nerad bych otevíral starý topic, ale tato chyba byla během tří dnů opravena od vývojářů ubuntu novou aktualizací. Bud spusť ubuntu přes starší jádro nebo se v příkazové řádce přihláš a aktualizuj systém apt-get update apt-get upgrade
 3. SQL developer/in-game GM

  S RP zkušeností nemám, ale pokud by tvá nabídka splňovala alespoň z části mě požadavky, dalo by se diskutovat dál.
 4. C++ additem

  Samotnej Player nestačí, protože takhle se nejmenuje objekt třídy tuším, ale samotná třída, musíš psát pPlayer. V konečném výsledku by to mělo vypadat takto. void BattlegroundWS::EndBattleground(uint32 winner) { //win reward if (winner == ALLIANCE) { pPlayer->RewardItem(20558, 3); } else { pPlayer->RewardItem(20558, 1); } if (winner == HORDE) { pPlayer->RewardItem(20558, 3); } else { pPlayer->RewardItem(20558, 1); } //complete map_end rewards (even if no team wins) pPlayer->RewardItem(20558, 1); Battleground::EndBattleground(winner); }
 5. Illidan Bug Oprava

  Nevím jak je to na oregon core, ale předpokládám, že to bude podobně jak na TC tudíž src/server/scripts/Outland/BlackTemple, potom upravit CMakeLists.txt a ScriptLoader.cpp. Edit: teď jsem se díval jak to mají. src/scripts/BlackTemple potom upravit CMakeLists.txt v složce scripts a ScriptLoader.cpp ale jak se tak dívám, tak oregon core tady tento výmysl nemá :x
 6. Illidan Bug Oprava

  Je skoro jedno jaké NPC použiješ. Hlavní je aby ve ScriptName v tabulce creature_template bylo pro akamu přirazený npc_akama_illidan a pro Illidana boss_illidan_stormrage. Nevím jak je to s názvy fieldu a tablí na oregon DB, jsem spíš na TDB.
 7. Visual Studio C++ 2010

  Tak to bude jenom nějaká chyba mezi židlí a monitorem, protože i já mám 2010 a nemůžu si stěžovat.
 8. Trinity core

  Zkus se radši podívat jestli tam ta tabulka vůbec je, pokud je tak nahraj updaty i z oldu, pokud není nahraj si znovu db.
 9. [Crash] rev 10866

  Nepravděpodobné, tohle se už se serverovnou řešilo a řikali, že u nich problémy nejsou.
 10. [Crash] rev 10866

  Zdravím, na serveru se často potýkáme s jedním zajímavým crashem. Crash log Server jede třeba 24 hodin bez problému a potom 6x za sebou padne a potom zase jede dalších 24 hodin. Když se takhle na tento crash log dívám tak si říkám, že to vůbec nedává smysl. 0x00000000 in ?? () Kdyby měl někdo nějaký nápad co může tento crash způsobovat, byl bych velice rád, rep nemine. Díky, kejhal.
 11. Random battleground

  Musíš to mít zapsaný v battleground_template. Toť vše. Pokud to tam nemáš tak to neloguje.
 12. prepsani sd2 na win

  Pokud vím tak si musíš přes Cmake GUI (cmake.org) vytvořit windowsové cmaky pro danej kompilátor. Dyžtak se podívej na wiki buď tady nebo na tc, protože u tc si ty cmaky musíš udělat taky tudíž je jedno jakej je to emulátor, hlavní je, že je popsané jak ten program použít.
 13. PHP Podminka => Musí byt přihlášen

  Do podmínky kdy je přihlášovací jméno a heslo správné dej session_register("login"); session_register("id"); Potom na každou stránku která má být přístupná jenom po přihlášení dej na uúplný začátek filu session_start(); if(!session_is_registered(login)){ header("location:index.php"); } Takto to mám já, nemám teď čas ti to upravovat, dyžtak bych ti to upravil podle tvých představ zítra.
 14. D-link dir-300

  Do name si dej třeba worldserver, do public port dej do obou kolonek 8085, do IP adres dej 192.168.0.102 Tohle udělej 4x, akorát že vždycky dáš ten další port co jsi vypsal a name upravíš na authserver, mysql a HTTP.
 15. D-link dir-300

  Jestli jsem na netu dobře našel tak jdi do Port Forwarding a tam přidej jméno, port a LAN IP kde máš WoW server. Dyžtak sem zkus hodit nějakej ten screen z administrace.
×