Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Usak

Members
 • Content count

  220
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Průměrný uživatel

About Usak

 • Rank
  Level 5

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  GM Island
 1. [HeLP] Logging into game server

  Tak defaultní je jedno jaké je ne ?
 2. [HeLP] Logging into game server

  Zde je: Realmlist tabulka Worldserver.conf http://pastebin.com/N5bzU1fd Authserver.conf http://pastebin.com/UA7cwrMh
 3. Zdravím Vás, obracím se na Vás s problémem, který se týká mého localu. Založil jsem si local, nahrál DB, upravil configy. Spustil worldserver.exe a authserver.exe, založil jsem si acc a s dojmem, že je vše v pořádku jsem si změnil realmlist na 127.0.0.1 a spustil WoW. Ovšem nakonec se ukázalo, že tak snadný průběh to mít nebude. Když jsem zadal login a načetl se mi Reallist select, vybral jsem svůj vytvořený "Local". Login se zasekl na "Logging into game server" a asi po 4 sec skočil z5 do Realmlist selectu. Neví někdo čím to může být ? Hledal jsem na googlu, ale nic z toho co jsem našel mi nepomohlo. Předem díky za Váš čas.
 4. Mysql Error

  Ano, ten command znám, ale mám problém s tím, že nemohu mysql consoli spustit. Vždy když jí spustím tak jen problikne.
 5. Zdravím, předem bych se chtěl omluvit moderátorům, protože jsem nevěděl kam toto téma dát. Jestli je tu špatně, prosím o přesun. A teď k věci.. Mám problém s MySQL. Nevím proč, ale nejde mi naconfigurovat novější verze MySQL než 5.0. Když ji configuruji, nakonci hodí Error 0 (Cannot start service). Tak tedy vždy jsem jel na verzi MySQL 5.0. Nikdy jsem něměl žádný problém. Ale před týdnem jsem reinstaloval PC a dnes jsem si chtěl znovu založit local. MySQL jsem v pohodě nainstaloval, naconfiguroval. Nainstaloval jsem si SQLyong (verze 7.1) a začal jsem importovat DB. Ale když jsem si dal naimporovat starou zálohu, tak mi to hodilo Error : MySQL server has gone away. Dočetl jsem se, že si musím zvýšit takzvaný "max_allowed_packet". Všude jsem se dočetl, že by jsme ho měl najít v souboru "my.ini, nebo "y.cnf". Ale problém je v tom, že v souboru "my.ini" nemohu najít vůbec "max_allowed_packet". Je to pouze v souborech "my-small", ""my-medium", "my-large", "my-huge". Ale nevím kde to změnit. Tak jsem jestě hledal a našel jsem, že se to dá zmenit přímo přes consoli mysql. Ale bohužel tu když spustím, tak mi pouze problikne (nevím proč). Tak se tedy ptám. Má někdo nějaký nápad, jak tento error vyřešit ? Předem díky. S pozdravem Ušák.
 6. Blokování www

  Tady nejde vůbec o linku . Spíš o takové"rádoby" sourozenecké rozbroje . Abych to upřesnil. Je to taková stupidní věc. Už ani nevím, z čeho to vzniklo. Ale ségra mi chtěla dokázat, že jí prostě budu muset poslouchat, jinak se z toho zblázním. Před týdnem mi například sebrala baterku z mobilu a do teď nevrátila. Ve středu, když jsem usnul, tak mi sebrala všechny kalhoty a dala je na zahradu na psovo boudu. Tudíž jsem ráno v 6 musel v trenkach (ke všemu byly ještě ty mrazi) hledat na zahradě kalhoty. Tak se jí teď chci odvďěčit tím, že jí zablokuji třeba facebook a další věci, které používá, aby mi konečně dala pokoj . Předtim jsem to špatně sepsal, vyznělo to jinak.
 7. Blokování www

  Přes avast to nepujde. Antivirák tam je jiný. Ale přes tu editaci by to mohlo jít. Díky moc za rady. Vyzkouším a dám vědět jaká je úspěšnost .
 8. Blokování www

  Zdravím, mám menší problém doma se sestrou. Respektivě jde o to, že s ní sdílím jeden iternet. Tudíž nevím, jak to zablokovat, aby to neblokovalo stránky i mě. Jde o stránky jako třeba 1001her, superhry, facebook atd... Potřeboval bych jí tyhle stránky zablokovat. Nemá někdo nějaký nápad jak to udělat ? Nikdy jsem se v tom nehrabal, takže absolutně netuším, jak by se to mělo dělat. Předem díky.
 9. [C++] Custom script - Error

  Zdravím Vás, prosím, jestě bych rád o vysvětlení jednoho, snad už posledního, erroru. game.lib(ScriptLoader.obj) : error LNK2019: unresolved external symbol "void __cdecl AddSC_muj_custom_script(void)" ([email protected]@YAXXZ) referenced in function "void __cdecl AddCustomScripts(void)" ([email protected]@YAXXZ) Jde o kompilaci toho samého scriptu, akorád na jiné revizy. Předem díky. EDIT: Vyřešeno!
 10. Orisekk, stačilo překopírovat tamten config a jede to a už to vytváří logy všechno. Díky. PS: Ano ta šložka vytvořená byla.
 11. Zkusil jsem jak si říkal. Stejně to nepomohlo.
 12. Mám tam LogsDir = "logs" Složku logs mám vytvořenou taky a je v ní velké PRD.
 13. Zdravím uživatele WoWresource, obracím se na Vás s další chybou. Včera večer jsem zkompiloval TrintiyCore revizy. Zkompilovala se v pořádku. Upravil jsem configy a spustil jsem Worldserver.exe a Authserver.exe. Oba se normálně načetli v pořádku. Pak jsem consoli Worldserver.exe shutdownul přes příkaz "server shutdown 10". Ale když jsem jí chtěl znovu zapnout, jen problikla. To samé začala dělat i console Authserver.exe. Snažil jsem se dohledat logy, ale ty jsem nikde nenašel. Revizy jsem zkusil rekompilovat a nepomohlo to, proto jsem zkusil další revizy a ta udělala to samé, akorád už to dělala rovnou, nepustila se ani jednou. Vždy jen problikla. Ale v počítači mám tento Repack a ten funguje bez problémů. Neměl by někdo nějaký nápad proč ta console jen problikne ? Frameworky nainstalované mám. Předem díky.
 14. [C++] Custom script - Error

  Učím se to a tak nějak zkouším jak to celkově funguje, takže zkouším ruzně přepisovat atd. Každopádně moc díky.
 15. [C++] Custom script - Error

  Opravil jsem: sLog.outError("Pet Create fail: no init stats for entry %u", entry); Na: sLog->outError("Pet Create fail: no init stats for entry %u", entry); A ted vyskočil tento error: 10>..\..\..\..\src\server\scripts\Custom\muj_custom_script.cpp(226) : error C2470: 'AddSC_muj_custom_script' : looks like a function definition, but there is no parameter list; skipping apparent body A tady jestě dám ten script, jestli to nějak pomůže:
×