Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Xanaz

Members
 • Content count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Xanaz last won the day on July 2 2012

Xanaz had the most liked content!

Community Reputation

10 Průměrný uživatel

About Xanaz

 • Rank
  Level 5

Contact Methods

 • Website URL
  http://memekomixy.cz/
 • Skype
  xanazz

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  memeKomixy

About Me

Vítejte návštěvníci!

Hledám post GMka/Head GMka a Moderátora nebo Admina vašeho fóra!

 

Zkušenosti:

 

GM - Byl jsem GM na glory of Azeroth odešel jsem kvůli nabídce Admina.

Admin - Adminoval jsem na serveru Stormcraft hostoval mě portál WoW Edoma slíbili mi že pokud nenazbírám víc jak 10lidí do konce prázdnin zruší mě ale všechno dobré jednou končí a zrušili mě cca 2týden po začátku prázdnin.

Head GM - Momentálně jsem Head GM na Justice BG ale bohužel na serveru je mrtvo proto píšu tuhle přihlášku.

Moderátor - Můžu být i Admin mám velké zkušenosti z phpBB. Byl jsem moderátor na fóru o webové hře. Teď jsem Mod na Filajovým fóru.

Webmaster - Aktuálně se starám o fan-web hry Transformice. Momentálně dodělávám web.

SQL - Ještě když jsem neměl svůj web tak jsem si na localu procvičoval SQL.

 

Věk 16let.

 

Moje + a -:

+ Na serveru bych mohl trávit 4-5 hodin na fóru a na skypu 5-7h.

+ Poradím a pomůžu každému hráčovi pokud to bude v mých silách jinak ho pošlu na fórum nebo na web.

+ Ovládám češtinu.

+ Docela dobře se orientuju ve světě wow.

+ Umím příkazy na Mangos/TC.

+ Znalost Polského jazyka na výborné úrovni. Můžu také sloužit jako support pro Polské hráče.

- Nemám mikrofón.

 

Požadavky:

Normálního Admina který NEsupportuje a neudělá z každého svého kamaráda GM.

Moderní a dobře vypadající web.

Alespoň 30+ hráčů

 

Kontakt:

skype_16.png Xanazz

gmail_16.png [email protected]

×