Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

WinRAR

Members
 • Content count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Průměrný uživatel

About WinRAR

 • Rank
  Level 5

Contact Methods

 • Skype
  kutil_s.r.o.

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  GM island
 • Projekt
  Illidan´s Revenge
 1. Iphone 4 z Ebay-a

  Ešte jedna posledná otázka Myslíš že sa oplatí teraz kúpiť 4S? Nie sú teraz na trhu lepšie mobily za takú istú cenu? (V tomto sa veľmi neorientujem )
 2. Iphone 4 z Ebay-a

  Ďakujem, najradšej by som si to aj tak nechal poslať z UK, tie ceny na aukro sú oveľa vyššie. Myslím si že tá ilustračná fotka je tam preto, lebo ich už predal vyše 1000, a má 99,1% feedback, tak myslím že by sa mu mohlo dať veriť.
 3. Iphone 4 z Ebay-a

  Vedel by si mi poslať nejakú SK stránku ?
 4. Iphone 4 z Ebay-a

  Ide mi o to, či mi nepríde nejaký čínsky fake, alebo ukradnutý a potom by som mal problémy.
 5. Iphone 4 z Ebay-a

  Ahojte, myslíte, že je bezpečné kupovať iphone 4 z ebay-a? Napríklad tento: http://www.ebay.co.uk/itm/Apple-iPhone-4S-16-GB-Black-Unlocked-Smartphone-/291101357043?pt=UK_Mobile_Phones&hash=item43c6fe33f3
 6. Oplatí sa učiť HTML/CSS?

  C/C++ sa mi zdajú veľmi zložité na začiatok. Čo si myslíte o Jave alebo Ruby?
 7. Oplatí sa učiť HTML/CSS?

  Takže by som už nemal načínať css? Ja mám len 15 rokov, a plánujem študovať IT, tak chcem niečo, čo by mi niečo dalo do budúcnosti.
 8. Oplatí sa učiť HTML/CSS?

  Práve som skončil s HTML a idem na CSS, potom by som chcel JS/PHP. Zaujma ma to, že či má zmysel sa učiť ten HTML a CSS, keď je tu už nespočet ľudí čo to robia, a myslím že lepších ako budem... Ešte ma napadlo, myslíte že by bol HTML/CSS dobrý základ do učenia iných a zložitejších jazykov? (tak že aspoň pochopím základy a princípy.)
 9. Ahoje! V poslednej dobe som rozmýšlal nad tým, či má v tejto dobe sa začať učiť HTML/CSS. Je tu kopa WYSIWYG editorov, a stránku si môže spraviť naozaj kazdý. Čo si o tom myslíte? Má ešte zmysel sa učiť HTML/CSS, alebo sa radšej učiť C++,C#.... ?
 10. [Vymením]Hearthstone beta key

  Ahojte, mám jeden nepoužitý HS beta key, a chcel by som ho vymeniť za skin code pre LoL: Arcade hecarim alebo Riot Graves. Alebo lvl 30 unranked account. Píšte PM alebo na skype kutil_s.r.o.
 11. Predaj battle.net hier

  A keď sa napr. presťahujem do inej krajiny, tak zmenu krajiny tiež riešiť cez support?
 12. Predaj battle.net hier

  Ahojte, keď chcem predať battle.net hru (napr. Diablo 3), musím kupcovi dať celý účet? Ako si zmení meno z môjho na jeho?
 13. vlastni server

  Oregon je trinity na 2.4.3...
 14. Gaming PC

  Oplatí sa mi viac kúpiť tú zostavu na taktovanie? Nikdy som netaktoval. Teraz som trošku googloval a píšu že to môže poškodiť (alebo znížiť životnosť) CPU, MB a RAM. Čo je na tom pravdy?
 15. Gaming PC

  Myslíte že by takýto PC vytiahol najnovšie hry, a aj budúce hry (aspoň také 3 roky) na ultra so slušným FPS ? CPU - Intel Core i7-3820 RAM - Crucial 16GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport HDD - Seagate Barracuda 7200.12 1000GB s Advanced Format SSD - Corsair Force GS Series 180GB (na OS) GPU - GIGABYTE N66TOC-3GD alebo ASUS GTX680-DC2-4GD5 (viac sa prikláňam k tomu 1. GPU) Ešte by som potreboval poradiť s MB a s Zdrojom.
×