Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

deki

Members
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Průměrný uživatel

About deki

 • Rank
  Level 2
 • Birthday 07/12/1994

Contact Methods

 • Website URL
  http://ddesigns.comehere.cz/
 • Skype
  agent140

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Větřní
 • Zájmy
  PC, grafika, TV, fotbal (jen ne gambrinus liga), lední hokej, tenis, cyklistika
 1. Když jsem naposled něco upravoval tak to mám takový pocit byl tabard. Po úpravě jsem ho uložil jako PNG a pak pomocí Blpc překonvertoval do BLP. Jen jsem musel nastavit parametry jako u ostatních textur oblečení. Zde přikládám obrázek upravené textury ve formátu PNG který jsem později překonvertoval jak jsem již psal. EDIT: Když koukám do nastavení, tak obrázek ve formátu BLP obsahuje alfa kanál. Tudíž poloprůhlednost musí fungovat.
 2. Obrázek v indexovaném režimu se ukladá jako GIF a u něj může být jedna barva průhledná. Ale mám takový pocit, že ty spíše chceš docílit jen určité průhlednosti aby ti šli barvy jak jsi psal výše "do ztracena". Potom ti zbývá nejspíše zaoblit okraje, aby to nevypadlo tak okatě. A další věc, nejsou veškeré textury ve formátu BLP? Ten pokud se nemýlím bere i RGB model.
 3. Deki's Creations

  Po opravdu dlouhé odmlce jsem se opět pustil do tvorby. Už mne unavoval vzhled mé stavající plochy a tak jsem se rozhodl pustit tam trochu svěžího větru. A výsledek můžete posoudit: 1440x900 Africa 1440x900 Můj první space art Při procházení staršími pracemi jsem našel i jednoduchý návrh na web
 4. Illidan´s Revenge hledá posily

  Kde? Hm..... ani sám nevím, takových brushů je plnej net. Stačí zagooglit
 5. Illidan´s Revenge hledá posily

  Kaskádové styly? Ano.
 6. Illidan´s Revenge hledá posily

  Jestliže je projekt stále aktuální, tak bych se rád přidal na místo grafika. Nějaké refernce mám naleznete zde. Grafice se věnuji druhým rokem. Do žádného většího projektu sem se dosud nepustil, nebyla chuť ani nálada, ovšem tento mi vypadá slibně i nápad je skvělý. Popř. Skype: agent140 či e-mail: stepan.dekret(at)gmail.com
 7. Grafický tablet

  Zdravím, mám menší dilema co se tabletu týče, je jich tolik že nevím který by mohl být ten pravý. Rozhoduji se mezi Genius MousePen i608, Wacom Bamboo Fun Pen & Touch S a Wacom Intuos4 L/M/S. Prosím pište sem vaše zkušenosti s vaším tabletem, a k tomu nějaké pro/proti.
 8. [Soutěž] Frost Maurice

  Konečně se mi dostalo trochu času, takže jsem něco přetvořil/utvořil/dotvořil ve photoshopu (mimochodem, první pokus v CS5, a můžu jedině doporučit)
 9. Super Hudba ( prosim help )

  Mno, já se nedávno dostal k Robu Zombiemu, má řádně tvrdý songy, a úžasný videoklipy. Třeba
 10. Hľadám webmastra...

  Jaký konkrétně je patch na tom serveru? Kvůli PHP EDIT: Ups.... sorry to sem přehlíd.
 11. Nápady na projekt

  Tyhle 2 webovky nejsou oficiální fan stránky, zatímco wowfan.cz je.
 12. WHYSK DESIGN

  Ty nový jsou pěkný, jen mi připadaj, no jak bych to řek, stejný.
 13. Nový server pro sdílení soubourů

  V případě že by někdo přijmul nějaké místo, tak se ptám co by z toho měl? Jinak +1 EDIT: Děkuju za info.
 14. Deki's Creations

  Mě se naopak B30wu1f-ova práce líbí, má to šmrnc má to styl, co víc si přát.
 15. Deki's Creations

  Nekritizoval jsem, ani jakkoliv jinak nehanil tvůj názor, já jen oponoval, a vysvětlil za jakým učelem jsem udělal to co jsem udělal. Tvůj názor akceptuju, a třeba se z něj i poučím
×