Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Kupa

Members
 • Content count

  152
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kupa last won the day on January 4 2012

Kupa had the most liked content!

Community Reputation

2 Průměrný uživatel

About Kupa

 • Rank
  Level 5

Contact Methods

 • Website URL
  http://Není čas
 • Skype
  Lexahip-hop

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Frýdek-Místek
 • Zájmy
  Web Design (layouty, bannery, loga, ikony, signatury atp) Kódování CSS a (x)HTML Trošičku PHP
 1. Nabídka serveru na optice

  Zdravím, nabídka platí ? Nějaký kontakt ? Děkuji.
 2. VPS pro SA:MP server

  To chápu, o kdybych nabízel to samé, tak bych taky měl strach o HW. Ale člověk s průměrným IQ, by neměl dělat ptákoviny.
 3. VPS pro SA:MP server

  To je celkem hezká nabídka, jen mě trochu zaráží ten scan občanky.
 4. VPS pro SA:MP server

  Vím že mi na samp stačí 256RAM Jenomže nemám na to prostředky, navíc nemáš absolutní přehled, samp hraje +/- před 50k hráčů. A ČR má slušnou herní základnu, a stále aktivní a věrné hráče.
 5. VPS pro SA:MP server

  Zdravím všechny členy WoWR.eu, Chtěl bych se zeptat, jestli by se nenašla hodná duše, která má VPS které, nepoužívá nebo není úplně vytíženo. Potřeboval bych VPS, pro SAMP Server (x86). Chtěl bych se naučit pracovat a ovládat server pod linuxem. Proč SA:MP ? Je to hra, kterou jsem hrál už od verze klienta 0.1b, a už jsem měl pár serverů. Jeden úspěšný, pod slovenským portálem Mysterie, ale nic nemůže trvat věčně, takže se to po nějaké době zrušilo. Mohl bych se to naučit s WoW serverem, ale to je složitější na obsluhu, žere to mnohem více RAM, CPU atd, kdežto SAMP na 8GB může jet hosting (Crazyhost před pár lety). Také chci dělat mód, s MySQL Pluginem a tak ho propojit s MySQL databází, už jsme to jednou dělal, ale na Windowsu. Díky za odpovědi a možné nabídky. PS:. Pokud vlastníte nějaký herní portál, a chcete mě vzít s tímhle pod křídla, nemám problém. Edit 1: Prosím jen seriozní herní portály.
 6. Smaž to a nedělej to. Je to nepěkné, tohle nikdo nestáhne. Je mi líto, že WoWR tak kleslo.
 7. [WEBSITE] CataWeb by Achbo

  Jednoduché, ale nepěkné. Wallpaper bez koření jako background, logo jako nudle bez omáčky, bez effektu. Neříkam že to je hnus, protože jsou i horší případy, ale mě se tohle nelíbí. Hodně tomu chybí. Snad mě chápeš.
 8. We want you![GM/EM/DM]

  Ahoj, prosim tě, přidej si mě na ICQ. Moje icq je 629950927. Chtěl bych si tebou poklabosit a domluvit se. Předem díky.
 9. Kritika web designu

  Tohle se snad už v dnešní době nereprezentuje. Ne tohle není design, takže ani kritika, pač by to byla hrůza.
 10. Pardón, nebuď hned zkažený.... Mám zvyk z jiných diskuzních fór, reagovat už podle názvu threadu. Takových fór jako chceš mít ty, je neskutečná konkurence. Jednoznačně držím palce.
 11. Jaký je název domény ? Jde o zaměření na tutoriály, tipy, triky nebo warez ?
 12. Teleportovací objekt

  Je tady mnoho návodů, jak vytvořit teleportovací objekt. Stačí hledat.
 13. [Nábor] Hledáme schopné spolupracovníky.

  Budete mít v budoucnu klasický web, nebo budete pořád na zdarma doméně ?
 14. Grafika

  Tohle jak z pořadu "Pobav sám sebe".
 15. Zdravím. Jelikož začínám dělat designy s WoW tématikou, tak bych se chtěl zeptat kde seženu, takzvané World of warcraft Web interfaces. Hledal jsem na googlu, ale nic jsem nenašel. Na devianart taky nic není, jen hotové designy, a kde jinde to hledat nevím. Taky bych se chtěl zeptat jak děláte, to pozadí v menu třeba tady: Není to čisté, ale je tak takový nevím jak to říct, no ti co ví o čem mluvím tak mi snad poradí. Děkuji.... Omluvte mě že jsem založil tak chaotický příspěvek, když neumím ani pořádně popsat to co hledám.
×