Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

roupik

Members
 • Content count

  199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Průměrný uživatel

About roupik

 • Rank
  Level 5
 • Birthday 04/16/1993

Contact Methods

 • Website URL
  http://4host.cz
 • Skype
  roupik1

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Projekt
  4host
 1. Dobrý den, někdo z vás mě možná zná, ale třeba někdo ne. Jedná se o nejmenovaný projekt, který bude World of Warcraft server 3.3.5 instant. C++ Developer Trinity core 2, 3.3.5, INSTANT Co požadujeme? - Znalost jazyka C++ alespoň na základní úrovni. - 15+ let. - Kreativní myšlení - Skype a Mikrofon. Web master Co požadujem? • Znalost CSS, HTML, PHP, znalost práce ve Photoshopu, Gimpu či jiném • Profesionální přístup • Skype • Plnění zadaných úkolů v rozumném čase Nabízíme: (společné pro všechny pozice) • Možnost seberealizace • Nabízíme spolupráci se schopným realizačním teamem • V případě spokojenosti i finanční odměnu. (zatím pouze u web mastera ) • Po dobře vykonané práci je možno se dohodnout na případném VIP na našem serveru. Kontakt: Skype: Roupik1 email: [email protected]
 2. Maxi Fun [OregonCore][Neplacený]

  Díky, hotovo.
 3. Jméno serveru: Maxi Fun Web serveru: http://maxifun.zaportal.eu/ Realmlist: ip.zaportal.eu Registrace accountů: http://maxifun.zaportal.eu/registrace/ Emulátor: Oregon Core Databáze: OregonDB Požadovaná verze klienta: 2.4.3 Místo: Česká republika Uptime: NONSTOP Rate: Giga Fun Linka: 100Mb/s Hamachi: ne
 4. Dobrý den, nabízím hosting pro Giga Fun WOTLK. Rozjíždíme portál a poslední server co nám chybý je WOTLK. Chci pouze Giga Fun je to portal Giga Fun serverů: TBC, WOTLK, CATA. Víc informací dám přes skype: roupik1 nebo email: [email protected].
 5. Dobrý den, pro svůj server Giga Fun TBC hledám schopné a spolehlivé lidi kteří mají zájem začít pracovat na novým začínajícím serveru. Stručný info o serveru Název: UnderWorld Datadisk: The burning crusade Verze: 2.4.3 Max Level: 70 Zaměření: PVP/PVE EMU: Oregon core Koho scháníme? SQL developer (2x) Game master (2x) Eventer (2x) Co můžem nabídnout? Práci v pohodovém teamu. Možnost prosadit svůj návrh. Server je zaplacen na delší dobu! (Zaručuji že server za 2 měsíce nevypnu!) Možnost přesunutí na jinou pozici. SQL Developer (2x) Základy SQL Umět se učit nové věci. Spolehlivost, nekofliktní povaha, znalost příkazů na oregon core. Na věku nezáleží! (Když je rozumný.) Game master (2x) Dokonalá znalost přikazů na oregon core. Skušenosti Komunikace, snaha se naučit nové věci Skype+mikrofon Minimálně 2 hodiny online na serveru Na věku nezáleží! (Když je rozumný.) Event master (2x) Dokonalá znalost přikazů na oregon core. Skušenosti Komunikace, snaha se naučit nové věci Skype+mikrofon Minimálně 2 hodiny online na serveru 1x event denně minimálně! Na věku nezáleží! (Když je rozumný.) Web Kdyby se našel ochotnej člověk co by měl webové stránky navíc byly by jsme vděčný. Nezveřejňuji stránky, protože ještě nejsou. Hledáme lidi do teamu které už nebaví ty Giga funy co běží kvůli VIP! Kontakt: ICQ:221870188 Skype: roupik1 email: [email protected]
 6. Joomla Online status

  Ale tam nejde vůbec nic napsat v pravo
 7. Joomla Online status

  Ahoj, umíte někde dát online status na joomlu? Hráči a server status? Díky.
 8. Chyba při spouštění serveru

  Vše už faká.
 9. Chyba při spouštění serveru

  Ordinální číslo 3109 se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně LIBEAY32.dll nalézt
 10. Chyba při spouštění serveru

  Hodil sem to do /WINDOWS/system32/
 11. Chyba při spouštění serveru

  SSLEAY32.DLL mu chybí stáhnul jsem to tam. a nejde
 12. Zdravim. Mam takovou malou chybu při spouštění serveru mi to hodí error. Nevíte někdo co stim? Hosting mam u wedosu. Chyba zde Díky.
 13. Facebook marketing - přivedení fanoušků na Vaše stránky nebo jednorázová reklama Nabízím přivedení 500 (cca o nějaké desítky více) fanoušků pro Vaši stránku na Facebooku. Dotazy na [email protected] . - nejedná se o žádné uměle vytvořené fanoušky! - nejefektivnější reklama formou kampaně - je na Vás jak s fanoušky budete nadále pracovat - zvyšte například tržbu Vašeho e-shopu - přivedení fanoušků do 1 týdne (průměrně za dva dny) CENA: 399 Kč !Pokud máte zájem o více fanoušků neváhejte mne kontaktovat na emailu.! Po připsání platby na účet spustím kampaň a fanoušci se budou hrnout na Vaši stránku. Možnost platby i přes paypal. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dále nabízím reklamu na zdi stránky na facebooku. Pro info ohledně zaměření skupiny, věkové složení atd pište zprávu na [email protected]. - vystavení reklamního textu a odkazu ve Vámi zvolený den a čas. Možnost mazání komentářů - možnost domluvení dlouhodobé spolupráce či domluvení více odkazů za zvýhodněnou cenu - stránka má necelých 100 000 lidí - reklamu vidí všichni, nejen ti co jsou v danou chvíli on-line. Všem členům se zobrazí při prohlížení nových příspěvků přátel na zdi. - ve večerních hodinách může kliknout na reklamu až několik tisíc lidí - rychlá učinná reklama za skvělou cenu! CENA: 99 Kč Po připsání platby na účet vystavím odkaz kdy budete chtít. Možnost platby i přes paypal.
 14. Jakej koupit notebook

  Jojo, ještě mam čas něco vybrat.
 15. Jakej koupit notebook

  No já ho ale do školy musim nosit furt
×