Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

ReaN

Members
 • Content count

  293
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

ReaN last won the day on February 27 2013

ReaN had the most liked content!

Community Reputation

166 Přínosný uživatel

About ReaN

 • Rank
  Level 6

Contact Methods

 • Website URL
  http://google.sk
 • Skype
  imnoob-svk

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Bratislava
 • Zájmy
  žiadne :D

Recent Profile Visitors

8947 profile views
 1. [Ukažte se!] Vaše PC

  aj ja chcem taky
 2. Muj prvy design

  ty si to davala uz na uloz.to ? http://ulozto.sk/xgfbabq/designwow-psd ale ten autor nejak nesedi
 3. Prodej na-kódovaných webů [Wow & MC]

  http://www.deviantar...712380#/d5axz98
 4. Hladá sa hosting

  vela stastia
 5. Marka

  creature_loot_template
 6. Marka

  sak to mu nastavis normalne v drope
 7. Marka

  jak na pve? nechapem ze bude padat normalne z npc?
 8. Marka

  tu to nastavis vsetko
 9. Marka

  v configu
 10. GM Commandy pre Oregon Core ?

  http://www.reaper-x.com/2009/01/01/trinity-core-gm-commands/
 11. Vtipy, Sranda, Vše co vás pobavilo

  http://www.youtube.com/watch?v=zMH7fbP0_TA&feature=related :D :D
 12. Vtipy, Sranda, Vše co vás pobavilo

  lol jak vidite dava dobry damač
 13. 19 twink vendors

  je to to iste sak si pozri tie id a nazvy, akurat ten link je dead, takze si tam mohol dat fungujuci a nemusel si tu zbytocne zakladat novy topic
 14. 19 twink vendors

  http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=23320
×