Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Dejvor

Members
 • Content count

  414
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Dejvor last won the day on December 9 2018

Dejvor had the most liked content!

Community Reputation

-32 Nepřínosný uživatel

About Dejvor

 • Rank
  Level 6
 • Birthday 02/08/1994

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Košice-SK
 • Zájmy
  HTML
  CSS
  C/C++ Beginner
  I WANNA GO
 • Projekt
  -|Hľadám|-
 1. Nabízím web layout včetně nakódování

  Jak říka "Jack" je to pěkné, jednoduché.No vadí mi to pozadí, je také ohrané.Ale kdybych měl projekt tak bych ho koupil. Ps:To nad SlideShowom je mi nejaké povedomé.
 2. [Nabízim se]GM,EM,Mod.,WebDeveloper

  Dovolím si obnoviť topic, som znovu voľný najbližšie dve mesiace nemám čo robiť. Filipoliko, Bobisu:Pokiaľ sa to nerozbehne tak somnou nepočítajte, nerád pôsobim na servery ktorý ešte neexistuje nič v zlom :-) Edit:Prosím moderátorov o premazanie Refreshov.
 3. Přihláška EM

  Hm, zaujímave.Tak prečo neodpovedáš, odpoveď približnú poznám, co GOOGLE dal že ? Jaký post-hunt prosím tě?
 4. [Search] - Post

  Zdravím. Příhlaška moc pěkná, je vidno že si dávaš záležet na vzhledu a gramatike příhlašky.Přeju ti teda mnoho zdaru při hledani postu. Jinak, neměl si delat pro Hosingu na Wotlk & Tbc realme ?
 5. Přihláška EM

  Nevím čím to je, ale nějak se mi nepozdáva že umíš v tomhle věku Angličtinu, Nemčinu, Slovenčinu+rodný jazyk Češtinu. Ps: Wie geht es dir, wo wohns du und du lebst zwischen den Mitgliedstaaten EU ? nechci machrovat Nemachruju.Ješte sem nezačal
 6. Nevím důvod to sem davat.To že si někdo myslí že nefunguje oficialni OC Db tak to asi něco udelal špatne, tudiš mě fácha vpohode.Ale když si to myslíš tak budiš.A kdyžtak tak už sem dávam celou DB ne jen World... Skodinek2: KLIK A prosím tě, začni používat ROZUM a Hledat, a nájdeš to co vždy hledáš,v tomto prípade Teleportera(Je to C++ tele)
 7. Nevíte ?,

  Je to jenom plocha, můžeš si ji udelat i sám pomoci různych objecktů ne?A pak naot jen nahádžeš věci a poupraviš si je podle sebe.Rozum do hrsti Pane.
 8. Gm nebo Em

  Jasné že je to pravda, ale pokuď si správne nastavíš commandy tak daný člověk nemá šanci supportnout nic, tudiš nebude mít příkaz .add apod. Edit:Derethusi, solídne si to posthuntíš, nádhera
 9. Gm nebo Em

  Dobrý den. Příhlaška vypadá pěkne, ovšem zdá se mi už nějaká umela, když si kouknete pár desítek topiců zpät tak zistíte že je to rovnaký styl prihlašky všude.Ale jinak Vám přeju hodně zdaru.
 10. [Free]WoW Web

  Dobre, chyba je vtom že niekto je tak lenivý že to ajtak kupi, čo ty vieš.Ak chcete aby som to zmazal tak to zmažem a pridám WoW Web Vždy mám nějaké ESO v rukáve UPRAVENÝ prvý príspevok!
 11. [Free]WoW Web

  Nechci ti nic říkat, ale je to tam napsane že je to poupravena templatka. Ps:Děkuju, Demo stáhnu zpät.
 12. [Free]WoW Web

  Dorbý den. Dnes ráno som pekne vstal, zapol počítač a čo vidím?Nejde internet, tak som začal s údržbou počítača a po čase som sa začal nudiť.Tak som zavolal kamaráta, tak sme začali tvoriť nejaký web.Tudiš obaja potrebujeme peniaze tak sme azčali urpavovať jednu templatu.A vuala, Web je na svete. Balíček obsahuje: -HTML kód -Css úpravu, štylistiku. -Všechny obrázky, můžete si je poupravit dle vlastního stylu. Co od Vás požadujeme? -Zanecháte tam ten Copyrght který tam je. -Ne(ukradnete) ten design. -Zanecháte tam podobný styl který tam je. Ukážka: Ukažka DOWNLOAD! Password:blablabla Tentokrát je to niečo jednoduché pre nováčikov. Copyright 2011 | Designed and Coded by Dávid "Dejvor" Čuchráč Děkujeme. Můžete komentovat, +repkovat,-repkovat.Každá kritika je pro Nás nečim novým, čemu se ješte máme přiučit.
 13. [Nábor] Memory

  Nevím či má cenu robiť RP projekty, v poslednom čase je ich nejak priveľa nemyslíte?Radšej niečo originalnejšie by som zvolil.Hold je to váš projekt.
 14. Debug area

  Nemáš zač jinak, co je to in-game developer? :DTo jako příjdeš pred Illidana a řekneš: ILLIDAN FIX TEĎ a on se už nebugne nebo jak to je ?
 15. Dobrý den. [C++] Tele,Train,SKill,Stuck NPC! Testovano a plne funkční na 3.3.5a ! Znovu přichádzim s novým scriptem kterým je teď NPC které se Vám možna bude hodit.Celá práce není má, při scriptovaní mi pomáhal kamarád YXO který to už študuje na vysoké škole v Brne.Doufam že Vás to zaujme a případne to i využijete. Co to dokáže? #Teleportuje to hráče Aliance do hlavních míst: Stormwind,Ironforge, Darnasuss, Exodar #Teleportuje to hráče Hordy do hlavních míst: Orgrimmar, Thunder Bluff, Undercity, Silvermoon #Smaže -Resurrect Sickness # Max SKill # ALL CLASS TRAINER! -Pro všechny Classy! Samotný Script: Děkuju za pozornost a přeju příjemny podvečer. Váš TuRtLE Dejvor Ps: +rep neuškodí jo
×