Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Cäsh

Members
 • Content count

  331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Cäsh last won the day on August 4 2010

Cäsh had the most liked content!

Community Reputation

193 Přínosný uživatel

About Cäsh

 • Rank
  Level 6
 • Birthday 03/07/1993

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.unitedstorm.eu

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Developer / Zkušený Game Master / Admin

  Kolik nabízíte, alespoň 8,65€ na hodinu?
 2. [C++] Dynamic Teleporter (v1.0) - TrinityCore

  Dobrá práce, ale od doby co si můžeš vytvářet gossip menu přes databázi tyhle c++ teleportery podle mě postrádají smysl. :-)
 3. Změna hesla

  4STONERSVK: Jestli jsi se nevšimnul, není to pouze script, obsahuje to i další věci, takže nevidím sebemenší důvod, proč by měl samostatný script, který sám o sobě nikomu k ničemu není dávat na pastebin.
 4. GM LOGY

  Máš pravdu, přestože to funkčnost nezmění vypadá to trochu líp a je to logičtější. Upraveno.
 5. Změna hesla

  Asi těžko bude dávat všechno na pastebin, přece jen to není jenom script, jsou tam i obrázky a css styly. Brain on. Edit: Tohle je jako co? $account = /*mysql_real_escape_string*/($account); Aneb nechme otevřené zadní vrátka pro SQL Injection?
 6. [Deffender BG] Nábor developérů SQL/C++ Hledám nové členy do našeho týmu. Přihlášky zasílejte buďto do PM nebo na email jaroslav.peter (at) unitedstorm.eu. Dám šanci i začínajícím developérům, ale pouze pokud prokáží, že ví co a jak... Nabízíme - Přátelský GM a Admin team. - Možnost seberealizace. - GM plvl 5. - Rozsáhlou hráčskou komunitu. - Dobrou referenci do budoucna. Požadujeme - Patřičné znalosti odpovídající funkci. - Věk 15 let a více. - Skype - mikrofon je výhodou. - Zodpovědnost. - Plnění zadaných plánů. To je asi vše co nabízíme a také požadujeme. Předem Vás chci upozornit, že při výběru kandidátů kladu důraz na zpracování přihlášky. Počet míst není omezen. Odkaz na server zde nebudu dávat, abych neporušoval žádné pravidla. Pro ty co neznají web stačí si ve vyhledávači zadat Deffender BG a hned první odkaz jsme my. Patch 3.3.5a Jádro: TrinityCore Databáze: TDB
 7. Battlegrounds Marky [C++] [Pomoc]

  To co jsem dával na oficiální TC fórum už dávno nepoužívám, přikládám odkaz na upravenou verzi. http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=22377&st=0&p=199449entry199449
 8. BG Reward's

  BG Reward's Vytvořeno pro TrinityCore na patchi 3.3.5a. Určeno pro FUN a BG servery, které chtějí nabídnout svým hráčům odměnu za výhru v BG. V defaultu je nastavený 15marek za výhru v BG a 8 marek za prohru přičemž za AV a IoC dostanete 1.5x více, pokud jste ovšem šli Random BG dostanete 2x tolik marek, tzn. za výhru ve WSG 30Marek a v AV 45marek. Pokud nechcete nabízet žádné benefity za random stačí upravit ITEM_RANDOM_MULTIPLIER na 1 a pokud nechcete nabízet žádné benefity ani za IoC nebo AV upravte ITEM_AV_IOC_MULTIPLIER taky na 1. Zbytek je myslím dostatečně jasný, kdyby ne, napište.
 9. GM LOGY

  <PHP> GM LOGY Chcete zobrazovat logy na webu a nechcete zbytečně přesměrovávat logy do složky /var/www/? Chcete zpřístupnit logy jenom některým osobám? Pak pro Vás je tahle PHP toolska... index.php: Konfigurace: // Začátek: Konfigurace $config['password'] = 'test'; // Heslo $config['login_required'] = true; // true - Je vyžadováno přihlášení. false - Není vyžadováno přihlášení. $logs['server'] = '/home/cash/server/logs/server/'; $logs['commands'] = '/home/cash/server/logs/commands/'; $logs['characters'] = '/home/cash/server/logs/characters/'; $logs['other'] = '/home/cash/server/logs/'; // Konec: Konfigurace Upravte cesty k jednotlivým logům. Je to rozděleno, jelikož mám na svém serveru logy rozděleny do podsložek. Pokud máte logy v jedné složce dejte všude stéjnou cestu, fungovat to bude tak jako tak. :-) Instalace Přejděte do složky /var/www/ do které nahrajte soubor index.php (viz. výše) upravte konfiguraci a uložte. Hotovo. Vytvořeno pro OS LINUX.
 10. [Archenitas] Developer

  Filaj díky. :-) Patch je 3.3.5a - doplněno.
 11. [Archenitas] Developer

  Zdravím, hledám člověka, který by se chtěl stát developerem na novém FUN serveru Archenitas. Web serveru zatím není plně dokončen, proto jej nebudu zveřejňovat. Pokud někoho zajímají raty, tak jsou XP 25x, QUEST 30x, MONEY 15x, DROP 10x, REP 10x, zbytek 1x. Patch 3.3.5a. Přečtěte si prosím požadavky, které naleznete níže a pokud vše splňujete čtěte dále. Požadavky: - Znalost SQL na velmi dobré úrovni - Základní znalost struktury TrinityCore - Dobrá znalost garamatiky - Ochota učit se novým věcem - Dostatek vólného času Pokud čtete dále, předpokládám, že splňujete všechny požadavky. Nabízíme: - Možnost seberealizace - E-mail ve tvaru: [email protected] - GMLevel 3 - Přístup do databáze Pokud vše splňujete a máte zájem o post developera, pak mi prosím zašlete vaši přihlášku na email [email protected]. Co by měla přihláška obsahovat? - Základní informace o Vás (jméno, příjmení, věk, přezdívka) - Zkušenosti z předchozích serverů - Dovednosti - Kontakt (skype, icq - podle toho co máte) Hlavním faktorem při výběru developera bude jeho přihláška, proto ji prosím neodbývejte, snižujete si tím šanci na přijetí.
 12. Hledame web mastera

  Chovat se slušně a klidnit slovník by neuškodilo. Vše se dá napsat i slušně.
 13. Open

  UPDATE `gameobject_template` SET `castBarCaption` = 'Co chceš, aby to psalo...' WHERE `entry` = 'entry objektu';
 14. [PHP] Characters

  Co takhle napsat co máš za problém, nebo co chceš upravit? Vidím hned základní chybu: <?php <?php Víc do detailu si to nebudu prohlížet, pokud napíšeš chybu, možná jo.
×