Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Filajer

Members
 • Content count

  221
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Průměrný uživatel

About Filajer

 • Rank
  Level 5

Contact Methods

 • Skype
  filajer

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Hocikde
 • Zájmy
  Programovanie, Emulacia Mangosu a TC, hranie WOW a CS 1,6 a hlavne moji priatelia
 • Projekt
  Programing Zone
 1. problém s NPC

  Nemáš za čo.. Ak by si mal ešte nejaky problém nepostuj iný topic ale napíš to tu ok?
 2. problém s NPC

  Skontroluj world, pozri sa do tabulky napr creature template a pozri sa ci tam su nejake riadky.. ak nie, tak nahraj novú databázu.. edit: MIning predbehol
 3. Potřebuji radu

  Nex ale kebyže išiel do 6. triedy tak by bol taký múdry ako ja
 4. DB a revize na patch 2.4.3

  http://www.wowresource.eu/index.php?showforum=117 Toto je podľa mňa najlepším riešním.. Však vybrať si musíš sám
 5. Pojďte se podílet na rozvoji portálu WoWResource

  Super nápad, určite skkúsim tie RP príbehy..
 6. Game-Portal Grafika

  Zdravím, nečinne som sa potuloval netom, keď som našiel túto nečinne dobrú grafiku.. Je to všetko nakódované Neni to moja práca ! Dúfam že to nejak oceníte.. http://www.free-css.com/free-css-templates/page4/game-zone.php#bookmarks Ďakujem..
 7. Anketa: WoWresource Sraz

  Mohlo by sa to udiať aj niekde na Slovensku
 8. Hosting Zdarma-LIFEWOW.

  No vlastne, áno.. Lebo teraz ic.cz ide strašne pomaly a je to horšie.. Prosím o zrušenie horného postu..
 9. Hosting Zdarma-LIFEWOW.

  Wladass čo je zlé na tom že to majú na freehostingu? Ale na ic.cz sa aj tak za domenu platí. Ale neni to jedno? Neni hlavné že aspon tú domenu majú..
 10. Paranoia, Mystiq.org [TrinityCore2] [Neplacený]

  Určite si prídem zahrať keďže ma znovu chytilo WoW. Veľa štastia..
 11. Kdyz spawnu Archimonda nevidim ho

  Musi to ist.. V gm online archimonda zmaz a vypni si gm a spawnni Archimonda a ak tam nebude skus restart server a zmazat si cache..
 12. DarkRuby.net hledá Eventery,GMs a SQL Devs.

  Hmm eventer mám mať 10 plus a 15 plus alebo preklep..
 13. [HLEDAM] - Developery i Začínající.

  Pracoval som u neho a bol ochotný mi pomôccť odporúčam..
 14. Lineage2 [Kúpim account]

  Tak dúfam že niečo nájdeš.. OFF: Mohol by si popracovavt na dooportal.xx HEEh s chorinxom sme spolu povedali
 15. Hľadám žeby pomocnú ruku?

  Zdravím, čitateľov.. Už nedávno som sa pokúšal rozbehnúť vlastný portál, ale s neúspechom.. Takže teraz mám web v úplne inom svetle.. Máme sponzora ktorý nám dal zložku na domene..Vlastne ide o portál kde píšeme príbehy o vzniku sveta a vlastne o WoW.. Čo sa tam deje a podobne.. Takže už idem len hovoriť.. 1 PhP Developer: *Ovládať alebo vedieť urobiť aspon nejaký ten kvalitný script v PHP.. *12+ *Vedieť komunikovať a mať chuť sa dať do práce.. *Výhodou mikrofón a skype *Aktivita Ponúkam: *Zaradenie do teamu.. *Rešpekt od čitateľov či už od členov teamu.. *sebazdokonaľovanie Redaktori: *Vedieť písať gramaticky správne *Vedieť sa vyjadrovať *Nejaká tá slabá známosť HTML *Výhodou mikrofón a skype *Aktivita *Fantázia Ponúkam: *Zaradenie do teamu *Sebazdokonaľovanie *Rozvíjanie fantázie Áno veľa toho neponúkam a však nikto vás do toho nenúti.. Ja len chcem vytvoriť pomocou príbehou niečo ako paravelný svet Taký Warkraftovský.. Prosím zdržte sa topicov "Nič neponúkaš tak načo to sem píšeš" A pod. Nič neponúkam áno ale za to si môžete užiť písaním či čítaním príbehov z "nášho WoWka".. Kontakt: E-mail: [email protected] Skype:kutil_s.r.o ICQ:625297791 Nepíšte tu do topicu ani na ICQ, Skype.. Len do e-mailu.. Taktiež nie PM S pozdravom Filaj
×