Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Juline

Members
 • Content count

  242
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Juline last won the day on November 15 2012

Juline had the most liked content!

Community Reputation

72 Průměrný uživatel

About Juline

 • Rank
  Level 6
 • Birthday 01/18/1990

Contact Methods

 • Skype
  Michal Pátek(Feller)

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  RBK City
 • Zájmy
  PC,World War II,Výlety a Sport
 • Projekt
  CZ-Pulse
 1. Hráči

  Nevim viď, asi bych to neřešil. Hromada věcí ovlivňuje výkon serveru.. takže se to nedá určit, prostě až začne docházet místo tak udělej nějaký upgrade HW.
 2. Hráči

  Chystáš se na ten server přehodit nějaký realm, již zaběhnutý se 450+ online? Nebo začínáš a čekáš takovej nárust? Těžko říct
 3. Hráči

  Z vlastní zkušenosti: Ram: 2GB CPU: Intel Pentium Dual Core 2.4 GHz 2 jádra Lan: 100 Mbit OS: Win server 2008 64 bit Na serveru kdysi 4 realmy a celkem online cca 230 hráčů, docela to už lagovalo. Myslim že ti to bohatě stačí a kapacitu jen tak nevyužiješ.
 4. Co máš za problém? Já žádnej nemám, jen jsem napsal jak to je...
 5. Já se ani nedivím že to forum jde takhle do sraček když se do každého obouváte...myslím že nikdo nemá chuť dokola číst vaše kydy.. Když nejsi Stonere schopnej mu něco nabídnout tak sem ani nepiš
 6. vcredist_x86

  odinstalovat Visty
 7. [Prodám] Stolní počítač

  jn, pc k ničemu, taky koupim ten reprak
 8. Dotaz

  asi jak psal jamira nu, spíše vlastní server nebo si pronajmot nějakej dedíkáč. Máš jistotu že ten výkon serveru patří jen tobě..
 9. Dotaz

  Zkušenost s 2GB ram 240 online.. celkem na 3 realmech a to už byla hranice
 10. Pronájem VPS a dedikovaných serverů Poskytujeme pronájem VPS a dedikovaných serverů za super ceny! Využíjte našich akčních nabídek. Naše servery jsou umístěny v moderním datacentru společnosti Českérádiokomunikace a.s. v Pardubicích. Specifikace datacentra: Připojení do hlavní optické sítě. Předimenzovaná klimatizace. El. sít je zálohována agregátem. Dohled 24/7/365. ​ Naše servery jedou na nejmodernějších platformách, poháněné nejlepšími procesory ​značky Intel, zaručující vysoký výpočetní výkon serverů. Nabízíme několik VPS a Dedikovaných tarifů, sestavených přímo na míru. Servery jsou určené pro méně ale i vysoce náročné uživatele. Specifikace služeb: Nejlevnější ceny na CZ/SK trhu! Rychlá a bezplatná instalace. Určeno pro všechny potřeby. Dlouhodobé zálohování. Nepřetržítá technická podpora. Webové stránky: http://it-centrala.cz/index.php​ Email: [email protected] Tel.: 775 191 486 ​Webové stránky jsou prozatím v rekonstrukci.
 11. revize mangose (potrebuji)

  Tady to máš http://fbe.am/1Dr
 12. neaktualni - smazat

  Z mé strany můžu doporučit, v mém týmu působil delší domu a k něčemu dobrému se přiučil. Je sice mladý ale do budoucna může poskytnout serverům svojí fantazii. Mému serveru dost pomohl a nebál jsem se ho postavit do vedení kdy byl schopen sám bez mojí pomoci sestavovat GM tým. Já jelikož odcházím z wow scény tak vám ho přenechám
 13. Antivirus

  Děkuju za vaše názory Notebook který se chystám koupit bude můj hlavní, pracovní i herní. Na internetu strávim dost času: stahování,emaily,online hry, práce atd. Potřebuju něco co mi dobře ochrání pc a na ceně nezáleží .) Jinak mám internet od O2 ale to zatím dočasně .) jinak mám osobní pc a nemám na něm několik let žádný antivir Takže s nima nemám žádnou zkušenost
 14. Antivirus

  Zdravím chystám se koupit nový notebook a potřebuji si k němu zakoupit nějaký antivirák Já preferuji Norton, ale třeba se najdou i lepší Co si o tom myslíte?
 15. Jaký emulátor?

  Myslím že na tom není nejhůře ani ArkCore podporující 4.0.6 https://github.com/Arkania/ArkCORE
×