Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

J0dA

Members
 • Content count

  473
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

J0dA last won the day on April 21 2012

J0dA had the most liked content!

Community Reputation

135 Přínosný uživatel

About J0dA

 • Rank
  Level 6
 • Birthday 06/25/1997

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Zájmy
  C# / C++(začínám), SQL
 • Projekt
  Illusion WoW
 1. Co se doopravdy stane 21.12.2012

  http://aktualne.centrum.cz/kultura/televize/clanek.phtml?id=766628 to bude konec světa...
 2. [help]router ports

  proč by ti někdo sundaval server, bože, 3306 - MySQL pokud budeš vzdáleně chtít dělat něco s DB, 8085 core, 3735 auth(myslim)
 3. Trinity core a Cataclysm ??

  na CATA se teprve pracuje, je to nejspíš nestabilní a ani DB nemaj, myslím že jsem někde četl že zhruba za týden by měla bejt nějaká ta DB (nejsem si s tímhle jistý), jinak zatím solidní práce
 4. [HELP] c++ error Při kompilaci

  nevim jak na linuxech, ale na Widlich mi to delalo taky, musel jsem dat Clean Solution a pak Compile
 5. Anti Hack na 3.3.5

  ten už to očividně nebude potřebovat...
 6. transmogrification

  http://stackoverflow.com/questions/3418277/how-to-apply-git-diff-patch
 7. transmogrification

  udělej si npc s flag 1 - gossip a dej mu script_name = NPC_Transmogrify v creature_template
 8. Close Arena

  trochu pozdě Koudeli
 9. Box Chladič

  moment, zdá se mi to nebo ten chladič je na socket 775? EDIT: promin, preklik
 10. [BAT] Server Restarter

  na linux to určitě nejde
 11. Icecrown Citadel Script

  zapomeň, scripty, které jsou tu už nejspíš jsou v TC, kromě Gunshipu
 12. CATA 4.0.6

  http://www.projectskyfire.org/
 13. BUG - Prosím Help

  tak ten spell dočasně vypni a mrkni na kalkulaci toho spellu v core
 14. Nová revize

  no kdybys poslal tu chybu tak bys mohl si to kompilovat sám...
×