Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

vrrbaf

Members
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Nepřínosný uživatel

About vrrbaf

 • Rank
  Level 3
 1. Background

  Co to má společný s Trinity Corem?
 2. World Edit

  A proč to nechce Steff publikovat? Snad ho budu mít taky =)
 3. World Edit

  Nenašel jste někdo nejnovější verzi noggitu? Tušim revize 170. Mělo by tam být opraveno hodně chyb =)
 4. Přírodní hranice

  Ahoj, co tu popisuješ tak to je dost odvážné a sám to budeš dělat pěkně dlouho ale pokuď jsi dost odhodlanej tak bych ti mohl doporučit jedno fórum kde se o tomhle dá dozvědět víc - Modcraft. Jinak počítej s tim že to zabere dost času =) P.S.: Doporučoval bych vytáhnout mapy z .MPQ , upravit je pomocí noggitu tedy dát na hranice zón zavřené dveře,hradby apod... výhodu to má takovou že narozdíl od objektů jsou vidět na větši vzdálenosti timpádem to vypadá lépe. Následně mapy a další potřebné věci zabalit do .MPQ patche a nechat je stáhnout na webu.
 5. [FUN] City Conquest

  Jn taky by se hodilo
 6. Problem Quice

  Máš sorávné ID? Vypisuje nějaký error emulátor? Chtělo by to více informací
 7. DB pro rev. 10052

  https://trinitydb.googlecode.com/hg/ by ti mělo stačit //edit + Google a hledání
 8. Cataclysm core

  Až vyjde Cataclysm?
 9. Trinity core 2.4.3

  Sojen,nechápu proč brsekeroj hned dáváš -REP,pomohl ti? ano, to že tam ty characters nemáš to je snad tvoje chyba ne?
 10. [HELP]instalace MYSQL na linux

  nenašel,na serveru k tomu nejsou programy nebo nejde /edit k přístupu k serveru používám WINSCP
 11. [HELP]instalace MYSQL na linux

  zkoušel jsem to několikrát =)
 12. Nevíte jak nainstalovat MYSQL na linux pokud je server v serverovne? /edit na čisté instalaci linux (možná až na program na vzdálený přístup)
 13. [Trinity] - help

  jj dik skusim ji tam dát,ale proč tam ted není?
 14. [Trinity] - help

  opraveno
 15. [Trinity] - help

  taky mám problém s kompilací,do tedka všechno šlo(čistě stažené z https://trinitycore.googlecode.com/hg/ ,mam windows) 1>------ Build started: Project: shared, Configuration: Release Win32 ------ 1>Getting Version... 1>Build log was saved at "file://d:\SERVER\TC(source)\win\VC90\shared__Win32_Release\BuildLog.htm" 1>shared - 0 error(s), 0 warning(s) 2>------ Build started: Project: TrinityRealm, Configuration: Release Win32 ------ 3>------ Build started: Project: TrinityCore, Configuration: Release Win32 ------ 2>Linking... 3>Linking... 3>LINK : fatal error LNK1181: cannot open input file 'libmySQL.lib' 2>LINK : fatal error LNK1181: cannot open input file 'libmySQL.lib' 3>Build log was saved at "file://d:\SERVER\TC(source)\win\VC90\trinitycore__Win32_Release\BuildLog.htm" 3>TrinityCore - 1 error(s), 0 warning(s) 2>Build log was saved at "file://d:\SERVER\TC(source)\win\VC90\trinityrealm__Win32_Release\BuildLog.htm" 2>TrinityRealm - 1 error(s), 0 warning(s) ========== Build: 1 succeeded, 2 failed, 6 up-to-date, 0 skipped ==========
×