Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

raxume

Members
 • Content count

  385
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

raxume last won the day on February 18 2013

raxume had the most liked content!

Community Reputation

42 Průměrný uživatel

About raxume

 • Rank
  Level 6
 • Birthday 09/01/1998

Contact Methods

 • Skype
  raxume1510

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydliště
  Uherské Hradiště
 • Projekt
  Real Life
 1. [help] Teleport

  http://projectcode.zzl.org
 2. 2 servery na 1 pc

  Prosim, priste neobnovuj 6 let stary topick ve vire ze se to nekomu "bude hodit", navic tvuj vyklad neni zrovna moc srozumitelny...
 3. Hearthstone

  Klice nejsou k dostani, dneska jedou tzv. "like" & "F5" akce. To je asi jedina moznost jak klic ziskat. Takze zkusit Twitter, Facebook blizzu a ruznych fan stranek popr. progameru a casteru...
 4. Doporucuji ti vystudovat vysokou skolu a pak se zajimat o veci jako tohle. OT:
 5. Nelze se pripojit k databazi. Zapni MYSQL Zkontroluj configy, nick, heslo, port, ... atd
 6. [C++] Návod na vytváření gossipů

  a jak to mas zapsane v databazi? jake to ma unit_flagy a npc_flagy bo tak nejak?
 7. Effect

  OT:
 8. [C++] Analyzování inputu od uživatele

  Jo, isdigit je clenem ctype.h
 9. [C++] Analyzování inputu od uživatele

  Jo, tohle byla dalsi moznost o ktere jsem uvazoval. diky. ten predesly kod byl spatne debugovany...
 10. [C++] Analyzování inputu od uživatele

  Tak, vyreseno diky Spichymu:
 11. [C++] Analyzování inputu od uživatele

  Dejme tomu, chci: int value; cin >> value; ale, co kdyz tam uzivatel zada napr. "ahoj" pak nam aplikace "crashne" tak zjistuji okolnosti a zpusoby, abych to byl schopen vyladit.
 12. Zdravím, snažím se načíst nějaký input od uživatele, který pak rozpoznám a vyhodnotím, zatím mám tohle: Problém je v tom, že nevím, jak ten input rozeznat.. #include <iostream> #include <string> using namespace std; string SetValue () { string val; std::getline(cin, val); while (val == "") { cout << "Nebyla zadana hodnota, zadejte prosim znovu: " << endl; std::getline(cin, val); } return val; } void ShowValue(string value) { cout << "Hodnota je: " << value << endl; } void AnalyzeValue(string value) { int lenght = value.length(); cout << "Delka je: " << value.length() << endl; for(int i = 0; i < lenght; i++) { cout << value[i] << endl; // zde je potreba pridat check kazdeho znaku } } int main() { string value = SetValue(); ShowValue(value); AnalyzeValue(value); system("pause"); return 0; } EDIT: tady je to prehlednejsi: http://codepad.org/8icgujl2 Díky Raxume
 13. LichBane [Trinitycore2][Neplatený]

  Luxusni server, doporujucu zkusit At se dari!
 14. To (nothrow) je jen vec navic, nastavi to hodnotu toho pole na NULL,kdyz to selze, nic vic. On mluvi o tom dynamickem poli celkove.
 15. [Help] - Podmínka

  Co takhe tyto funkce? https://github.com/TrinityCore/TrinityCore/blob/master/src/server/game/Entities/Player/Player.cpp Moc jsem se na to nedival, jen jsem doslovne hledal.
×