Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Sateir

Navod na 2.4.3 WoW Private server

Recommended Posts

sry mensi chyba

 

 

 

 

mno mne ide setko lenze ked uz zapinam logonserver a arcemu world tak mi pise ze:

 

nepodarilo sa spustit aplikaciu pretoze jej konfiguracia je nespravna problemy mozno odstranit opetovnou instalaciov programu...

 

 

 

toto mi hlasi windows ked chcem spustit a uz som to preinstalovaval a nic..... poradte :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý pro začinající lamky je to hlavně dobrý. Ale ja myslel že wowresource zůstalo u normal - profi . Takže tu začli chodit i nooby ? Jak čtu ty některé přispěvky tak je na to jednoznačná odpověď .... JO ZAČLI :D !

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak promin ale ja jsem nováček od vcerejska od 19:00 do 3 do rana jsem to zkousel prez Mangosu pak jsem pokracoval do 12:00 a durt to nejak neslo ta pak jsem todle nasel po pra problemech jsem to sprovoznil a tak jsem si rekl jestli to jde jo nebo ne tak se zeptam ale jinak diky za odkaz a promin za otravovani

 

Vubec nemohu na ti prijit ztapnu Arcemu a chce to nastaveni hesla v Mysql a Rootu atdkde to najit nastavit

 

arcemu-logonserver mi pise Unknow database characters nevite co s tim?

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pls stahl sem ten Arcemu a Netflame work taky ale kdyz zacnu instalovat network napise mi to: Pred dokoncenim instalace musite nainstalovat program systemu wndows verze 3.1.

Pls to si ma jako koupit novej windows nebo co??........Pls Helpa. :unsure::unsure:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ja sem si udeall hamachi sit a nastavil na ni :)

 

i ja bych mel mensi dotaz.... Jak hodim nejaky pripojeni pres ktery sem i tam dostanou jiny hraci.. zkousel jsem hamachi ale.... kdyz se kamos zacne pripojovat tak mu to pise jen connected.... je to kvuli otmu ze autor serveru to neak zablokoval?

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj.. mám problém, když se mi nahrává arcemu-world tak mi naskočí error : MAJOR ERROR/WARNING One of your creature_spawn table has the wrong column count. arcemu has skipped loading this table in order to avoid crashing. Please correct this, if you do not no spawns will show.

No a nemám tam ani jednu NPC :( Poradíte? Dik

Ale jdou spawnovat...

Edited by N/P/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sateir : mas vypli firewall ?

NPC : mas zlu strukture tej tabulky asi si nenahral sql updaty

A mohl by mi sem někdo hodit link na ten UPDATE? Nebo alespon aktuální číslo revize Arcemu (není to 224?) Dik :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to musi bejt jo? xDD a to jsem mel normalne nastavit zas pres ty programy na ip adresu serveru hamachi... a nebo jen prepsat realmy a neakej config? jelikzo ten program me nepousti a pise error

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak mam nastavi tu IP toho hamachi? to mam tu hamachi IP adresu hodit do realmu nebo do tech programu jak sou v tom videu? a prepsat nejaky configy?

jelikoz v tom programu mi to hazi error

Edited by Sateir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×