Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
BestBert

Nobízím se jako Game Master

Recommended Posts

Zdravím

 

Takže poenta je jasná jsem ochoten nabídnout se jako GM na plný/poloviční úvazek.

 

Co nabízím

-Trpělivost pro hráčskou podporu

-Zkušenosti s hraním wow takže znám svět vcelku jako vlastní boty

-Snad bych zvládl i nějaké ty eventíky

-Něco málo zkušeností s mangosem (dělal jsem server ale s databází mi to nějak nevyšlo)

-Smysl pro týmovou práci

-Zajištění nějáké té reklami pro server

-Oddanost

 

Co potřebuji

-Nějaký ten čas na osvojení GMkování (byl by to můj první GM post)

-krapek trpělivosti

-Seznámení s vnitřním řádem serveru

-Přátelskou atmosféru na serveru (víte co myslím)

 

Moje zkušenosti najdete v kostce na **

 

Děkuji za váš čas Kontaktujte prosím buď na email [email protected], na ICQ 436060927, do fora nebo na skype Best-Bert

 

PS: jsem rozenej 1994

Edited by charlie
Reklama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možná by pro ostatní neuškodilo když by jsi napsal svůj nynější věk.

Jinak ten okdaz ( ** ) je dobrej reklamní tah pro ten web.

Edited by charlie
Reklama

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee neni to reklama snad to mělo nějak jen poukázat moje zkušenosti a smysl pro help lidem

ale fuj co to řikam zní to jak samochvála sorry samímu se mi to taky příčí

Share this post


Link to post
Share on other sites

BestBert, nauč se alespoň základní práci v databázi, eventéry a in-game GM (ještě k tomu to neumíš) už nikdo nebere...

Share this post


Link to post
Share on other sites
BestBert, nauč se alespoň základní práci v databázi, eventéry a in-game GM (ještě k tomu to neumíš) už nikdo nebere...

Na to si přišel jak? :) Myslím že kvalitní (tzn žádný děcka co si jen přidávaj věci) in-game podpory je nedostatek ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co myslíš Threat? hisgrak taky si to myslím. Xmat čemu říkáš základní? S mangosem jsem se uz seznámil ale chybí mi praxe. No všechno je jednou poprvé. Ale jako výpomoc hráčům in-game by to nemuselo být tak náročné. Podle mne právě u těchto věcí GMka nakonec zůstanou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Hisgrak & BestBert: No hráčů co se zde na wowresource nabízí jako in-game podpora je milion. Ono těžko určit, který z nich je dobrý a který ne. Bez referencí je to na nic... Já jsem praxi nabíral na serveru po hamachi, pak SQL jsem se učil u sebe a konečnou praxi jsem dělal na Sealu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to s tou praxi mas dobre - ja jsem se ucil na soukromem serveru trochu, pak jsem sel na red dwarf - tam jsem se to naucil poradne a pak jsem sel na DD1 - tam jsem to uz zvladal levou zadni.. ;)

 

tohle je hlavne o pameti na prikazy a o praxi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ty bys s temito zkusenostmi mohl byt zatim tak pomocnej eventmaster

 

kdyz se naucis aspon ty gm prikazy a dopises si to tam tak by te nekdo mohl pribrat a vyskolit si te ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ty bys s temito zkusenostmi mohl byt zatim tak pomocnej eventmaster

 

kdyz se naucis aspon ty gm prikazy a dopises si to tam tak by te nekdo mohl pribrat a vyskolit si te ;)

 

hh.. na koho ten prispevek byl smerovan ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
hh.. na koho ten prispevek byl smerovan ?

 

jinak nwm, ale vsechny prikazy co normal GM pouziva tak znam a pouzivam je z hlavy - nemam na klavesnici polozeny papir s prikazy :blink: - jinak eventy jsem take delal.. ale hlavne jsem byl in-game GM

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to bylo smerovane k tematu topicu takze na toho kdo to zakladal ;)

Edited by Zbabelec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbabělec, souhlasím s tývm názorem. Uváděl jsem že bych byl jen taková malá in-game výmomoc myslím že hráči vždycky přivítají jedno pomocný GM navíc (pokud se jen nepovišuje že ma full t6 že zabanuje celej svět když bude chtit tak to bych já nebyl :lol: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sice nevím jak to souvisí přímo s tématem ale předtav si v tom Night Elf žena priest v shadow modu s levitate jak mystícké

Edited by BestBert

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sice nevím jak to souvisí přímo s tématem ale předtav si v tom Night Elf žena priest v shadow modu s levitate jak mystícké

 

Jako GM je uplne jedno co mas na sobe jde o to co delas ... popripade se das invisible :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste ze uz sem s GMkovanim skoncil :D temer rok na sargerasu mi stacil

... nevim proc se do toho vsichni tak hrnete :D prestane vas to bavit

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozna jo, ale 8 mesicu vydrzim urcite.. - jinak s invisiblem mate pravdu, ale pripada mi lepsi GM itemy nez T6 - pak se kazdy chlubi :wacko:

 

to je jasne ... zadny GM by nemel mit sety nebo tak...vzdyt je to trapny...prikazem si to nabere kazdy pako lehce !

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozna jo, ale 8 mesicu vydrzim urcite.. - jinak s invisiblem mate pravdu, ale pripada mi lepsi GM itemy nez T6 - pak se kazdy chlubi :wacko:

Rek bych ze to dost resis.. pritom je to uplne jedno co ma ten gm na sobe.. jeste jsem teda nevidel gm co by se chlubil svejma itemama.. a to by musel bejt uz radnej kreten... BTW vzdycky me zajimalo, proc to chces vlastne delat? Plat asi ne predpokladam ze bys to delal zadara.. tak proc? Jentak na cizim serveru supportovat cizi lidi, prijit o nekolik hodin casu denne.. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vem si že za 1. Zkušenosti se ti hodí 2. Můžeš momoct ostatním 3. Vidíš wow zase trochu z jinné stránky

Každopádně to stojí za zkusení. Nevíte někdo o nějakym serveru LFGM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ještě jsi neviděl ;) tak to jsi toho hodně neviděl na fun serverech je to celkem bežné, že si místní Gm v super setíkách přijdou jako největší borci na planetě :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tomu se někdy říká přirozená autorita to že se vytahuje ti jen příjde protože se v tobě oběvuje v podvědomí tichá závist ;) taky jsem tim trpěl asi půl roku hraní wow ale pak mě to přešlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×