Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Morgis1

DATABASE HELP

Recommended Posts

Bože bud milostiví k jeho duši, a neuved nás ve zle pokušení.....Proč zakládáš topic na úplne hovadiny, jak dlouho to trvá to je induviální kpři dost dobrém pc klidně 2m, může to ale trvat i den, je to prostě různe, ale průměr jsem četla že je 15-20 min tuším.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bože bud milostiví k jeho duši, a neuved nás ve zle pokušení.....Proč zakládáš topic na úplne hovadiny, jak dlouho to trvá to je induviální kpři dost dobrém pc klidně 2m, může to ale trvat i den, je to prostě různe, ale průměr jsem četla že je 15-20 min tuším.

 

Přesně tak...silnější PC to zvládnou rychleji já to mám třeba za 1,5 min a jiné za vííc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grigi: jak říkám, je to induviální hraje v tom hodně fakturů, já mám třeba zkušenosti že se mi full db typu psdb nahrávala celý den. A prostě jak mu neodpovíme na hulakadle, tak si na to musí založit topic, omg

Share this post


Link to post
Share on other sites
ALe adifinel ja mam starejsunt 7let chapes a nemam navic v db mangos nic nic se mi nenahraje chapesjen asi 40 zbrani niczadne npc ani objekty nic

SQL YOG !!!!!

Rozumíš této větě? Nahraj to přes SQL YOG !!!!!. Ty soubory UDB apod nahraj přes SQL YOG !!!!!. SQL YOG !!!!!

Omlouvám se modům, ale s touhle otázkou spamuje celej den.

Edited by .eLhomer0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morgis: za a) nejsem věštkyně za B) jsi mi parametry svého pc nesděloval za c) si na server pořid lepší pc, tot má rada za d) tento problem je problémem týkající se mezi klávesnicí a židlí

 

Elhomer: promin že nesouhlasím, ale on s tím spamuje pomalu týden. <_<

Edited by Adrifinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prostě používej SQlyog, u navicatu je dost reálna šnace, že se to nenahraje vše, ještě bych ti poradila zkusit to přes konzoli, ale to bychom zase měli od tebe spamu.

Edited by Adrifinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stáhni si udb a nenahrávej tam tu mangos.sql co je u kompilace mangose a má necelý mego (plná db musí mít minimálně 25MB). Jinak nahrání db záleží jak na výkonu, vytížení pc tak také na tom v jakém formátu je export. S extended inserty je možné nahrát celou db za pár sekund, bez nich to obvykle trvá několik (i desítek) minut.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mne to lae bez toho hazy chybu v mangos.exe

To je logický že když nenahrajes mangos hází ti to chybu, nahraj udb ne mangos.sql

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×