Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
NeXx

[Konec Free serverů?] aneb BlizZArd dělá **loviny

Recommended Posts

Tedka jsem pribehl z officu je to super vsichni blazni z inscription :D

 

Heh ani by me nevadilo kdyby blizzard vypsal odmenu na ty free servery za jeden FS za 1 rok WoW zdarma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to jo, Ogrimmar totálně přeplněný a u profese jsem málem nenašel trenéra, jak tam bylo lidí.. :D

Super, že mi to resetlo talenty, ale vůbec netušim nějak je napraskám a pokusim se doexpit konečně 70. Ale bude to teda fakt řezba, ty nový věcí, teď si mě ještě víc podá Rogue, bojim se toho, protože nebudu vědět co na mě vytasí novýho :D

Edited by TommyAnders

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realmlist by neschovali. Je uveden jako doménová adresa a překlad této adresy na ip se řídí DNS servery a lokálně souborem hosts ve složce windows, takže není problém adresu blizzardu přesměrovat na jiný free server. I pokud by tam měli ip, což je nepratické vzhledem k možné výměně jejich serverů nebo prostě kvůli clusterového řešení pro rozložení výkonu, tak by to šlo obejít třeba pomocí nějakého vlastního externího routeru nebo rovnou v samotném systemu. Prostě není důvod tady šířit takové poplašné zprávy.

 

Jinak pokud to někde hlásí chybu CRC těch DBC, tak ty kódy musí být někde schované. Pokud by si s tím někdo vyhrál, tak určitě zjistí jaký algoritmus je pro ten výpočet použit např. nějaké CRC8 nebo CRC16 a kde jsou uchovány ty srovnávací hodnoty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

s tim že 50% lidem se nepovedlo nalogovat na ofik to nebude tak horký. Vždycky když otevřou novou lokaci, nebo novou instanci, servery jsou několik hodin z těch lidí tak zblbnutý, že dělaj různý chyby. Je to proto že všichni hráči se chtějí podívat na tu či onu novinku, a když je na jednom místě 500 lidí, servery to nezvládají. Ono na ofiku stačí útok dvou hordáckejch raidů na Stormwind, a než se dostanou na náměstí, server lehne (několikrát vyzkoušeno). A to je jen cca 300 lidí na jednom místě. To samé bylo při otevření TBC, před portálem do Outlandu to všechny vykopávalo, vypadalo to tam jak na Václaváku v praze. Tohle všechno se za pár dní uklidní, nemůžeme tím říkat nebo jinak hodnotit, že ofik servery končej, a že to Bli77ard nezvládl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jn, to samy bylo kdyz otevreli ostrov, kdo nemel mega nadupanou masinu tak tam zatuh s 1FPS.... ja to teda prezil ale ne moc dlouho nasledovaly DC tak jsem to nechal na dalsi den raci....

Zacina me uz to trochu stvat ty gigove patche od blizzardu, hruza.,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Četl jsem začátek, tak sry zda už to někdo psal.

 

Co blizzard udělal? Nejen že smazal realmlist, ale dal automatické nastavování reamlistu podle verze hry, v configu to zkuste změnit, zapněte hru a hádejte co to udělá? Automaticky to zase přepíše podle verze hry, enUS-->amerícké server enGB-->evropské

 

co z toho plyne a to, že free končí nadobro, leda někdo něudělá crack, což nevěřím .... Blizzard tímdle stanovil, že už nestrpí žádná free, je to hodně nepříjemné, protože ve free je vidět spoustu práce atd. snad to je jenom hodně dobrý vtip blizzu ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chronos napsal : Realmlist by neschovali. Je uveden jako doménová adresa a překlad této adresy na ip se řídí DNS servery a lokálně souborem hosts ve složce windows, takže není problém adresu blizzardu přesměrovat na jiný free server. I pokud by tam měli ip, což je nepratické vzhledem k možné výměně jejich serverů nebo prostě kvůli clusterového řešení pro rozložení výkonu, tak by to šlo obejít třeba pomocí nějakého vlastního externího routeru nebo rovnou v samotném systemu. Prostě není důvod tady šířit takové poplašné zprávy.

Plecharts napsal : Ten realmlist je fakt ve složce Data/enGB nebo tvoje jiná verze, ale funguje to úplně skvělě, hraju tak na localhostu.

 

Příště si to přečti celé než budeš postovat nepravdivé argumenty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stačí, aby Blizzard každý patch měnil pořadí opcodů a update fieldů a free servery skončí rychle :) přičemž by stačilo napsat fakt jednoduchý script, kterej to na straně Blizzardu bude dělat :) fakt se dívím, že to ještě neudělali :) asi by to dělalo bordel i jim.

 

Stačilo když změnili asi jen 10 opcodů ve WoTLK a už se museli pře sniffovávat apod :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

já mám pocit že to dělají na shvál, 80% lidí jdou nejdřív na free a pak na offic ... na free si to testnou apod. a pak když chtějí víc tak na offic ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
já mám pocit že to dělají na shvál, 80% lidí jdou nejdřív na free a pak na offic ... na free si to testnou apod. a pak když chtějí víc tak na offic ;)

Tak to prostě je. FREE je pro ofik dobrá reklama a Blizzard to ví a proto nechá freečka napokoji. Přece jen má 9 milionů lidí, co mu platí a přibývá. KAŽDÝ kdo si chce pořádně užít WoW musí na ofik...i já se tam po 2 letech na free chystám konečně :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

už má víc jak 9mega lidí..... pokud by jim něco mělo vadit na freečkách tak spíš to že tam lidi hrají s neoriginální hrou... to by spon vadilo mě bejt v blizzardu, jinak s tou reklamou je to pravda, ozkoušej na free...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×