Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
.eLhomer0.

[Event] Silvestr

Recommended Posts

Zdravím, všechny věrné čtenáře wowresource. Chtěl bych zde nabídnout práci na podílení se eventu "Silvestr" event už jen podle toho co chci udělat je velice časově náročný, a hlavně na čas strašně propracovanej. Hledám člověka co by mi s tím mohl pomoct. Planuji to už dva měsíce do předu k vůli tomu, abych to stihl. Jde fakt o to, aby jsme ty hráče nadchly a ne jen ukázali další nudný event. Chtěl bych ten event mít tak propracovanej, že by neodolal nikdo, kdo by si ho nestáhnul. No prostě mám to v hlavě, mám něco v DB, ale je to 1-2% z toho. Sám to nesvládnu tak hledám člověka co dokáže:

 

- Výborná práce s databásí

- Příkazy

- Trošku inteligentnější člověk

- Člověk, co je ochoten dělat mravenčí práci

- Vyzná se dokonale ve waypointech

- Umí vytvořit vlastní event co se týče příkazu .event start, spawnutí npc apod. Prostě klasickej event

- Člověk co umí eventAI a sleduje každé nové funkce

- Vyzná se v MPQ souborech

- Umí vyhledat itemy,spelly,displayID apod...

- Pracuje s mangosem nakěj ten rok

- Umí vypsat soubor v SQL formátu, kde bude zaznamenan event, waypointy, apod...

- Mít vlastní private server.

 

Nebudu říkat jak event bude dělat. jediný kdo o tom bude vědět, bude člověk co na tom se mnou bude pracovat.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Všetko by sa dalo až na ten vlastný privátny server .. ak je to podmienkou tak asi nič no .. :(((

Share this post


Link to post
Share on other sites
Všetko by sa dalo až na ten vlastný privátny server .. ak je to podmienkou tak asi nič no .. :(((

Hm, a jak chceš asi spawnovat NPC? :) A k uvli tomuhle, nebudu dělat další "test" server. Zkus si to rozmyslet si udělat ten private server, je to škoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mno já bych s tím klidně pomáhal ale ten event bych musel dostat taky pro svůj server nebo to bude pro all ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
mno já bych s tím klidně pomáhal ale ten event bych musel dostat taky pro svůj server nebo to bude pro all ?

Bude to volně ke stažení.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm, a jak chceš asi spawnovat NPC? :) A k uvli tomuhle, nebudu dělat další "test" server. Zkus si to rozmyslet si udělat ten private server, je to škoda.

 

taky server si mozem spravit aj u seba doma

Share this post


Link to post
Share on other sites
Private = localhost = u sebe doma.

no wed to staci nie ?? dohodne sa nejaky cas kedy sa bude server zapinat a bude sa robit ... ja mam verejnu IP . .takze este lepsie

Share this post


Link to post
Share on other sites
no wed to staci nie ?? dohodne sa nejaky cas kedy sa bude server zapinat a bude sa robit ... ja mam verejnu IP . .takze este lepsie

Aha už tě chápu, takže ty máš vlastní server? Tím líp :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha už tě chápu, takže ty máš vlastní server? Tím líp :P

 

Server u seba doma na vlastnom PC ti spravim za 15 minut xD mangos trinity ?? zapnuty by bol aspon tie 4 hodky denne nech tam je co robit ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, já bohužel nemám čas na projekt tohodle rozsahu... Takže tu vlastně nemám ani co dělat, jen by mě zajímalo.. Když tam máš práce s MPQ souborama.. to asi nechceš jen 100%ně zprovoznit ten blizzardovskej silvestr co? Mě osobně ale přijde celkem promakanej, nevím jestli má cenu dělat něco kompletně vlastního... Ale rozhodně tě od toho nechci odrazovat, jen by mě zajímalo jestli nemyslíš že by stačilo udělat správně ten blizzardovkej... ;)

 

PS: je možnýže jsem Tě špatně pochopil, jestli chceš vyšperkovat ten blizzlike tak to srry za OT :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych bral tu práci v MPQ serverech, ale klidně i ostatní podmínky splňuji až na Práci s mangosem rok (pouze půl) a dokonalé vyznání se v eventech (jako vím jak bych to udělal, ale asi by se mi to napoprvé nepovedlo).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Měl bych zájem spolupracovat s tebou na tomto eventu. Server vlastní mám zkušenost z quice taky. Všechny tvé podmínky souhlasí chcešli mě jako spolupracovníka napiš na icq 447231384.

Edited by Keany

Share this post


Link to post
Share on other sites
No dobře, zatím děkuju za přihlášky, nikomu na ICQ ještě psát nebudu. Btw, ne bude to muj silverstr.

ok, mě jen přišlo že dělat si vlastní patch, aby tam všichni hráči měli ty změněný textury atd bude trošku hc... ale jako držím palce a snad bude výsledek stát za to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No dobře, zatím děkuju za přihlášky, nikomu na ICQ ještě psát nebudu. Btw, ne bude to muj silverstr.

 

povedal si to takym stylom ludia pomozte mi a ja zozerem vsetko ovocie

Share this post


Link to post
Share on other sites
povedal si to takym stylom ludia pomozte mi a ja zozerem vsetko ovocie

To mi ani čoveče nepřišlo. Btw ovoce mi nechuti. Pamatuješ? :P Jinak samozdřejmě ne, budete mit na tom zaslohu všichni a nebudu vas nijak vynechávat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To mi ani čoveče nepřišlo. Btw ovoce mi nechuti. Pamatuješ? :P Jinak samozdřejmě ne, budete mit na tom zaslohu všichni a nebudu vas nijak vynechávat.

a Ver tomu ze kebyze sa naserem tak to spravim sam s jednym clovekom lepsie ako ty co to nazves "Silverster 2009 by ElHomer0"

Share this post


Link to post
Share on other sites
a Ver tomu ze kebyze sa naserem tak to spravim sam s jednym clovekom lepsie ako ty co to nazves "Silverster 2009 by ElHomer0"

Hh klidně to zkopiruj, jako si chtěl zkopirovat muj projekt BatlleGround, no jak chceš, ale už aspoň mužeš vědět, že s tebou počítat nebudu.

EDIT: Nespravíš to sám.

Edited by .eLhomer0.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hh klidně to zkopiruj, jako si chtěl zkopirovat muj projekt BatlleGround, no jak chceš, ale už aspoň mužeš vědět, že s tebou počítat nebudu.

EDIT: Nespravíš to sám.

Nechcem sa hadat .. projekt battleground ?:D chces ma rozosmiat ?? to neni ziaden originalny projekt nikdy som od teba nic nepytal alebo podobne veci ... so mnou veru nepocitaj lebo aj tak to bude stat za hovno !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nechcem sa hadat .. projekt battleground ?:D chces ma rozosmiat ?? to neni ziaden originalny projekt nikdy som od teba nic nepytal alebo podobne veci ... so mnou veru nepocitaj lebo aj tak to bude stat za hovno !

Hh dexxi, takove kecy jako bude to stat za hovno, si nech tak pro sve **bilní kamarady. Pamatuju si to do teď jak jsi mi psal co budu mit za server a rekl jsem ti to presne jak budu mit a na druhej dej si zrsuil blizzlike a uz jsi psal topic jak udelat ze za hrace se dostane gold. Ale stop OT. Nebudu se hadat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×