Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
bbtrash

[mangos, php] Maze creator

Recommended Posts

Jsi si jistý že sis vzal tu nejnovjejší? Mě to s ní funguje. Jestli jsi stahoval dřív než před 5ti minutama, tak je to ale logické ;) Dala jsem tam snad už fixnutou verzi.

 

edit: nechápu, s tou verzí co je nad dvým příspěvkem jsem vygenerovala 100 patrové bludiště...

edit2: vyzkouším co to dělá na xp

edit3: funguje to taktéž normálně. Zkus si nainstalovat .NET framework 3.5, ale pochybui, že problém je v tom.

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

prave teraz (po tom tvojom poste som si stiahol z tvojho predposledneho postu ) a dal som len na 1 stranu nejake kocky dal som "Exportovat vše a uložit jako sql" ulozil som a nejde dalsie kocky pridavat :( som si 100% isty ..medzi stranami prepnem ale kocky/boxy/krabice a ani schodi nepridam ako keby zamrzol treba ho vypat a znovu zapať (ale tim pádom sa mi cely ""vytvor"" zmaže)

 

EDIT// bludisko spravim ale po vyextrahovani to ""zamrzne""

Edited by mroko

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak beru zpět, na xp to vskutku dělá, zvláštní je že na vistách ne. no, podívám se na to. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak se dela strop ?? diky ( strop se = 1 potro ? :D ):::??

spravis si bludisko a ako strop das dalsie poschodie ..len nezabudni spraviť dieru na tých koordinatoch kde si dal schody :)

 

p.s. diki axxo

Edited by mroko

Share this post


Link to post
Share on other sites

poznatek: tento problém nastane pouze když ukládáš do souboru, pokud exportuješ vše do boxu, je vše v pořádku ;)

 

edit: hmm, zdá se, že na xpčkách mám nějaké pochybné problémy s open file dialog a save file dialog

 

edit2: vyřešeno, do 10ti minut to tady je.

edit3: ale je to vysloveně podezželé, ty file dialogy dělají na xp psí kusy.

 

edit3: tak ne ;)

 

edit4: poznatek: nekreslí, ale zapisuje do pole ;)

 

edit5: tak, opraveno, ale hodím to buď večer, nebo zejtra ;)

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites
edit4: poznatek: nekreslí, ale zapisuje do pole ;)

 

ja viem ze som sa blbo vyjadril :D:nw2_guitar: len ma nenapadlo ako to inak napísať :unsure: :unsure:

 

edit5: tak, opraveno, ale hodím to buď večer, nebo zejtra wink.gif

nice ....diki :)

 

Edited by mroko

Share this post


Link to post
Share on other sites

už je to v zásadě v pořádku, jediné co nechápu je, že pokud na xp importuji soubor a pak se pokusím změnit velikost, vůbec tam nenaskočí loading, form1 jde invisible ale už nenaskočí. Divný, už jen proto, že vista nejeví vůbec žádné známky jakýchkoliv problémů.

 

edit: vysloveně mě to rozčiluje...nechala jsem to visible a odmítá to změnit velikost pictureboxů, popřípadě bitmap.

 

edit2: došly mi nápady, ale ono je to stejně v zásadě jedno, hlavně že to jakž takž funguje ;)

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

JE tu jeden problém u Arcemu ked dáš imporotovat do SQL

INSERT INTO `gameobject_names` (`entry`, `Type`, `DisplayID`, `Name`, `spellfocus`, `sound1`, `sound2`, `sound3`, `sound4`, `sound5`, `sound6`, `sound7`, `sound8`, `sound9`, `unknown1`, `unknown2`, `unknown3`, `unknown4`, `unknown5`, `unknown6`, `unknown7`, `unknown8`, `unknown9`, `unknown10`, `unknown11`, `unknown12`, `unknown13`, `unknown14`) VALUES (500010, 5, 5271, 'Bludiste bedna', 'Tu by mala byt 0 - spell focus', 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0);

 

Problém 2 , Napríklad

DELETE FROM `gameobject_spawns` WHERE `id - tu malo byt Entry.` = 500010; INSERT INTO `gameobject_spawns` (`id`, `Entry`, `map`, `position_x`, `position_y`, `position_z`, `Facing`, `orientation1`, `orientation2`, `orientation3`, `orientation4`, `State`, `Flags`, `Faction`, `Scale`, `stateNpcLink`) VALUES

('' - Toto je id , tu by sa to malo stupnovat napríklad : 200000, 500010, 0,-7503.79, 877.41, 131.408, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 0, 4, 0),

('200001', 500010, 0,-7524.19, 897.81, 131.408, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 0, 4, 0),

('200002', 500010, 0,-7564.99, 904.61, 131.408, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 0, 4, 0),

('200003', 500010, 0,-7530.99, 925.01, 131.408, 0, 0, 0, 0, 0, 1, 0, 0, 4, 0)

 

A tak by to malo byt aj u schodoch ...

Edited by Defi

Share this post


Link to post
Share on other sites

o té první chybě vím, spell focus si zapisuji, později upravím, a id je snad auto increment, ne? To by bylo dosti barbarské, kdyby nebylo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak to zase pozor, netuším jestli něco změnili, ale mohu tě ujistit že když jsem to psala, tak se to do databáze vložilo bez protestů a ani na arc fórku si nikdo nestěžoval.

 

edit: je-li to revizí tak mohu jedině doporučit si to nahrát do starší db, postupně ji potom naupdatovat a následně tyto objekty exportovat a znovu vložit, nevím kdy se k tomu přepsání dostanu.

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

O.k ja to zajtra ešte ras testnu lebo ešte dorábam si windows po reinstalu ok ?

 

a pls ten nadpis troška zmenit aspon Arcemu-Mangos Maze Creator :)

Edited by Defi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dám to i sem, sorry že je to anglicky, jdu spát a už se mi to nechce přepisovat.

 

As I am not gonna support this anymore, i will release source (solution), so feel free to modify it, if you want. Just a quick notice; the code is terrible, uncommented and such, on the other hand, it works :D If id write it now, it would look much, much better, but i dont have time for that.

 

http://filebeam.com/19e37dace464d04d562c19b781345716

 

But if you will use any part of it, dont forgot to credit me :D

 

edit: I have removed MS Office skin from that solution, because its paid software, thanks for understanding ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobrý den, mě nejde ten mazecreator....píše mi to: právná inicializace aplikace (0xc0000135) se nezdaříla. nevím co s tím prosím poraďte mi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoj lidi.Potřeboval bych poradit ohledně tej brány která je v úvodním videu o mazecreator na youtube.Nevím jak jí udělat otevírací.Jestli to je nejakej script kterej se spustí po startu eventu nebo nejakej příkaz. :mellow: pls napište sem nejaký návod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoj lidi.Potřeboval bych poradit ohledně tej brány která je v úvodním videu o mazecreator....

brana je tusim z nejakeho dungu , je oteviretalne jen s pomoci GM .. jinak skriptem by to take slo .)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×