Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Chowky

Sponzoři!(serveru)

Recommended Posts

Dobrý den

Chtěl bych sehnat nějáky sponzory na svůj server dál bych vaší firmy logo na můj web(viz. http://chowkyn.tk/ )

Moje navštěvovanost byla 588lidí za 14dní :)

Kdyby někdo měl zájem tak pište na [email protected] nebo icq: 321-020-359 jěšte mob číslo: 605005875

Díky Chowky

 

A ješte shánim lidi kteří umí udělat dobrý web na World of Warcraft server,děkuji...

Edited by Chowky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen tak mezi náma..

 

necelých 600lidí za 14dní je dost slabý a sponzory už neláká jen reklama na webu / serveru atd. Každý ví ,že na reklamy skoro nikdo nekliká. Aby sis našel nějakého sponzora musíš mu nabídnout něco ce se vyrovná tomu co poněm chceš (server) tzn že PC bude stát nějakých 10-15k korun + serverovna. Si spočítej kolik dělají náklady za rok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) špatná kategorie // už mě to vážně nebaví furt přesouvat jen kvuly tomu že někdo není schopnej si přečíst kategorie ....

2) pochybuji že někoho takhel najdeš. návštěvnost je skutečně malá

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud si tak věříš, že tam máš vysokou návštěvnost, tak můžeš využít některého reklamního systému jako má google nebo adfox.cz. Opravdu nevím co by měl sponzor z toho, kdyby si dal logo na nějaký mikro server pro pár děcek, které nemají prachy a tak je jasné, že si stejně nic nekoupí.

 

Možností jak získat finance je povícero a prvním, krokem by vždy mělo být na webu uvedené pokyny jak zaslat provozovateli dobrovolný příspěvek a sepsat tam různé možnosti od peněz v obálce přes složenky, vklad na přepážce, převod mezi účty až třeba příspěvek formou paypalu či zlodějské platební SMS. K tomu, když se přidají reklamy, nízkonákladový provoz a vlastní vklad majitele, tak server může bezproblémů fungovat. Holt jaký si to kdo udělá, takový to má...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez urážky..ale moc sponzorů na banner neutáhneš...nicméně to tu už bylo zmíněno :whistling: A za druhé...pochybuju že na instant nataháš sponzory...když se koukneš...sponzoři jsou hlavně na Blizzlike a Hight serverech :) ovšem pokud by jsi měl více lidí na serveru (150-200) tak by to snad i šlo..ale to by chtělo více než jen reklamu na webu. :rolleyes::mid_sword:

Edited by bobisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×