Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Cassidy

MANGOS a WoW: Wrath of The Lich King

Hlasovani o mangosu.  

71 members have voted

  1. 1. Za jak dlouho si myslite ze vyjde odladen mangos po vydani WoTLK?

    • mezi 2-4 týdny
      29
    • 1-2 měsíce
      24
    • Víc než 3 měsíce
      18


Recommended Posts

Zdravim zakladam tuto anketu kvuli tomu ze me zajma za jak dlouho po vydani plnohodnotneho datadisku Wrath of The Lich King si myslite ze vyjde celkem stabilni a funkcni mangos :).

Edited by Cassidy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já si mislim jelikož jsem ofikaž ale stále šmátrám po magosu a chcu server si udělat že víde asi tak za 3 dny možná šílený ale jedna grupa lidí vyvíjí server wro votlk betu během toho jak vyšel na ofiku přechodňák tak ona behem 3 dnu vyvinula mangos na to tak to bude rychlý....... ale možná jen přehánim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blázníš? 3 dny? Ano, někdo dělal na WotLK betu, ale tam byla databáze hotová z 2%. Bude potřeba část mangosu od základu, protože si myslím, že Blizzard si určitě vymyslí něco, aby stížil práci free serverům, ale nechám se překvapit. Uvidíme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mangos uz ma pro wotlk branch a prvni revize vyjdou 13.11 ;)

 

a co se tyce funkcnosti, tak minimalne mesic to nebude funkce schopny ...

Edited by Method-man

Share this post


Link to post
Share on other sites

mno ja si myslim ze do mesice po vydani by mohl vyjit celkem solidni mangos pro wotlk ale otazkou je zda-li blizzard neprekvapi nakou metodou jak uz tu nekdo rikal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sem optimista a nevidim to na mocc dlouho :) Nejvíc mě štve že zase budu muset stahovat "Wotloka"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sem optimista a nevidim to na mocc dlouho :) Nejvíc mě štve že zase budu muset stahovat "Wotloka"

Si kup orig a nemusis nic stahovat :D Tak jako ja :D ja uz mam taky predobednany :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No já tipuju, že velice rychle příjde základní databáze creatůr a objectů, pak příjdou základní looty. A pak teprve příde mangos, který zvládne tuto DB a bude mírně funkční. Nicméně DK funkční nebude moc asi zhruba 2 měsíce stejně jako nové spelly.

 

Ale rozhodně to bude móc zajímavé... Kdy zareagují freeservery obecně, kdy mystiq, onlinegamers, wowscape...

Ale jak jssem tak jako mage koukal na vylepšení, nemůžu se na wotlk dočkat xD

 

PS: A určitě doma zase rozjedu mangos na zkoušky wotlku! xD

Edited by goodhaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mangos jako takovej tipuju ze by mohl byt rychle.. s databazi to bude horsi :) pamatuju si jak vypadala SDB na zacatku BC

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jo ale ted uz to musite brat tak ze tymy ví co je čeká a doufají že některé věci z BETY uz zustanou takové jako byly todiž by neměly tolik práce :) tim líp pro nás :D, Například DeathKnight uz na některých Free serverech jede :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hneď to určite nebude, hlavne databáza, ale verím, že to nebude trvať veľmi dlhú dobu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hneď to určite nebude, hlavne databáza, ale verím, že to nebude trvať veľmi dlhú dobu :)

Ja bych prave rekl ze rychleji bude DB pripravena a podle ni se bude delat mangos :D ja vim je to blbost :D ale mohlo by to tak b yt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaujalo mě slovíčko "odladěn" . Nemýlím-li se, odladěno ještě není ani BC a ani old WoW, takže ten výraz působí opravdu komicky.

 

Víme jak to bylo s BC, ale taky víme, že MaNGOSáci se na to připravují. :) takže já počítám +- 1-2 měsíce než to bude použitelné na free... né oldaděno, protože odladěn není ani offik, natož tak free. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaujalo mě slovíčko "odladěn" . Nemýlím-li se, odladěno ještě není ani BC a ani old WoW, takže ten výraz působí opravdu komicky.

 

Víme jak to bylo s BC, ale taky víme, že MaNGOSáci se na to připravují. :) takže já počítám +- 1-2 měsíce než to bude použitelné na free... né oldaděno, protože odladěn není ani offik, natož tak free. ;)

 

Me zaujalo kde si to slovicko vzal :D v mych prispevcich tady v tom topicu urcite e?:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Me zaujalo kde si to slovicko vzal :D v mych prispevcich tady v tom topicu urcite e?:D

 

....

 

Za jak dlouho si myslite ze vyjde odladen mangos po vydani WoTLK?

:o A já si přesto myslel že číst ještě umím. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No jo ale ted uz to musite brat tak ze tymy ví co je čeká a doufají že některé věci z BETY uz zustanou takové jako byly todiž by neměly tolik práce :) tim líp pro nás :D, Například DeathKnight uz na některých Free serverech jede :)

mozem hadat ako ? funguje jeden spell a aj ten je zakazany lebo zhadzuje server ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidím, že tu jsou samí optimisté. Ale já jsem realista a POŘÁDNÝ WotLK vyjde nejdřív za 3 měsíce. Před tím to budou jen nedokonalé verze, kterými se ani nemá cenu zabývat.

 

 

Clant: mluvíme slušně, +25% Warn

Edited by Clant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemůžete to brát podle tbc, se kterým vývojáři čekali. O wotlk se vyjádřili v tom smyslu, že na něj přejdou co nejdříve. A co se databáze týče, zase - je třeba si uvědomit že wotlk není tak velké jako tbc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no v bete jede death knight runovej system muzes vyvolavat kostlivce atd.. a to slo cca 3 tejdny po spusteni bety bez nejakejch vetsich problemu hlavne TOM_RUS na tom celkem tvrde maka takze si myslim ze pokud se trosku budete schanet po zaplatach na spelly a novy vecicky tak by to mohlo behat velice rychle (BLIZZARD nebude menit system kterej jim perfektne funguje a delaj na tom 4 roky... takze veci ktery sou pro betu pujdou okamzite prevest na plnou)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×