Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Axtery

GM

Recommended Posts

Podavam zde zadost o GM post

zkusenosti s GM postem:Mystiq.cz testovani bossu,party dungeonu i raidu.Jsem schopen delat in-game support kteremu davam prednost protoze jsem pomerne spolehlivy a pohodový človek.

Časové rozhraní:muj volny cas je vetsinou od 16:00 az do 23:00 (volny cas)a klidne bych 3/4 nebo klidne i polovinu casu venoval supportu

Zkusenosti s Wow:2Roky na offi server Drak Thul a pak rok na free serveru mystiQ.cz

Znalost jazyku:samozrejme cestina :),Anglictina docela dobra

Komunikace:mam icq,TS,Skype+funkcni mikrofon.

Info čerpám:mno když něco neumím věřím přátelům,ctu forum,www stranky jinych serveru,odbornici

Muj cíl:chtel bych hlavne zlepsovat kvalitu hraciho prostredi na nejakym aktivnim serveru aby vubec bylo pro koho delat support a slouzit blizzlike serveru serveru

Kontakt:Icq:495-025-077

Skype name:End

Dokazu vymyslet eventy semnou neni nikdy nuda

Edited by Axtery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím že tvoje ochota "se přiučit" nestačí. Měl by ses nejen přiučovat, ale pořádně učit. Myslím že bys měl svůj příspěvek více rozšířit o tvé další znalosti, zkušenosti, reference... protože konkurence v branži only-in-game GM je obrovská. Nabídka velmi převyšuje poptávku, takže se můsíš velice snažit abys nějaké místo dostal... toto nestačí.

 

Ber to jako radu nedávno začínajícího nooba, taky jsem podobné topicy psal... Good Luck

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myslím že tvoje ochota "se přiučit" nestačí. Měl by ses nejen přiučovat, ale pořádně učit. Myslím že bys měl svůj příspěvek více rozšířit o tvé další znalosti, zkušenosti, reference... protože konkurence v branži only-in-game GM je obrovská. Nabídka velmi převyšuje poptávku, takže se můsíš velice snažit abys nějaké místo dostal... toto nestačí.

 

Ber to jako radu nedávno začínajícího nooba, taky jsem podobné topicy psal... Good Luck

ok diky zlepsim to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Například? Dokážeš třeba hezky popsat potyčku stráží v undercity s lidskými vrahy, co chtěli zabít Arcimága? Zkus ;) Jde o to aby se to hezky četlo... potřebuji RP GM. (hlavně proto že jsem přestal spolupracovat s Adrifinel, která byla v RP stylu hodně dobrá)

Edited by Xmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vnikly, ne vznikly ;) Ano, udělám si obrázek jak si na tom s češtinou a vyjadřováním.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jinak Xmate pokusim se zapracovat na te potyčce s nemrtvými strážemi a lidskými vrahy.

Kdyžtak mi napiš nejaký kontakt na sebe případneě si mě zaregistruj na ICQ a v nejbližší době ti sestrijim nejaký příběh.

Pokud by to mel být třeba příbeh na nějaký event-Případně by v tom eventu měla horda zabíjet Humany a Aliance by mela proniknout do Undercity a probit se dejme tomu az k Sylvanas a psat k tomu text např.Aliančtí vrazi se velmi krutě probojovávají přez nemrtvou stáž ,která pomalu ustupuje a oslabuje.Jestli vydrží bojovat v takovémto bojovém tempu tak pro ně ostatní obránci a Lady nebude žádný problém.Hordští nemrtví se ale nevzdávají a nasazují stále nové a nové jednotky do boje.Můžou jen věřit že se jim povede odrazit lidské útoky.

Edited by Axtery

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

Znalost jazyku:samozrejme cestina :),Anglictina docela dobra

...

 

Podle toho, jak pises, mi tvoje cestina neprijde zas tak dobra :) Na jake urovni zvladas anglictinu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tady toho chudaka jen kamenujete....Tady neni snad nikdo kdo by umel na 100% česky...ja už to taky o sobe neřikam protože moje čeština neni dobrá...Delší dobu preferuju angličtinu :)

Omlouvma se za OT :)

 

Jinak GL ve hledání práce..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clou nevadi Offtopic neofftopic mas pravdu .....jinak anglicky jsem schopen prelozit vetsinu veci hlavne tech co se tykaji WoW protoze hlavne jde o to aby clovek kdyz preklada aby vedel o cem vlastne pise,mluvi a protoze s WoW mam zkusenosti myslim ze jsem vybaven dobrou znalosti anglictiny.

Edited by Axtery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axtery: Já kladu na svém serveru velký důraz na angličtinu, protože mám několik only-english GM. Jsi schopen komunikovat na Team Speaku v angličtině?

Share this post


Link to post
Share on other sites

no po TS to si moc neverim protoze zname TS a občas přez něj neni uplně skvěle rozumět a myslim ze s těmi only english GM jak pises bych se asi lepe dorozumival prez chat ale samozrejmne za pokus komunikovat prez TS muzem samozrejme take zkusit.

Edited by Axtery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×