Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Dragon17

WOTLK revolution Theo's Ultimate Wrath of The Lich King Blizzlike Repack

Recommended Posts

Theo's Ultimate Wrath of The Lich King Blizzlike Repack!

 

 

Hey guys , I want to share this EPIC WotLK 3.0.3 Repack with you (it's the best for the moment!) , so if you liked it please say thanks or leave a reply

 

Information:

ArcEmu

Works With 3.0.1 - 3.0.3

Stable

Northrend 95% Spawned

90% Of Quests Working

90% Of WoTLK Mounts Working

Flying Mounts In Northrend Work!

Working Vendors

Working WSG

Working Achivments

From NCDB Leak

Sanctuary Bug Fixed

Underground Spawned In Dalaran Sewers

Instances Spawned/Working

 

 

Contents:

Map Extractors

Vmap Extractors

Many Extras Such As:

300 SQL's

Model Viewer Included

Emulation Restarter

LUA Helper Program

 

 

 

http://rs564.rapidshare.com/files/16851999...like_Repack.rar

 

Credits:

x Elite x

Thanks To, NCDB Leak,

and JP for the Emulation Starter,

Credits Included In Download.

 

Enjoy & Say THANKS!

Edited by Dragon17

Share this post


Link to post
Share on other sites

zní to hezky, ale proč se mi tomu nechce věřit? Žeby proto že takhle na tom ještě není ani starý svět? Natož TBC? no, uvidíme až to někdo vyzkouší ;)

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites
zní to hezky, ale proč se mi tomu nechce věřit? Žeby proto že takhle na tom ještě není ani starý svět? Natož TBC? no, uvidíme až to někdo vyzkouší ;)

 

 

Jenze Northrend je o mnoho MNOHO menší nežli starý svět,takže je to i celkem logické,taky tomu moc nevěřím a samozřejmě to hned jdu vyzkoušet

Share this post


Link to post
Share on other sites

podívej se kolik toho funguje z tbc, trochu mě to připomíná upoutávky na Ludmillu - brand new stable emulator, 1000 ppl online, no crashes, all working !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jenze Northrend je o mnoho MNOHO menší nežli starý svět,takže je to i celkem logické,taky tomu moc nevěřím a samozřejmě to hned jdu vyzkoušet

Ale asi tak stejně velký jako Outland, kde to trvalo nejméně čtvrt roku, aby bylo těch 95%...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jenze Northrend je o mnoho MNOHO menší nežli starý svět,takže je to i celkem logické,taky tomu moc nevěřím a samozřejmě to hned jdu vyzkoušet
Teď si mě rozesmál..je vidět, že jsi to ještě nehrál. Dalo by se říct, že to je skoro stejný jako Outland, ale zase tam jsou věci jako ovladání různých strojů atd..nevim jak je na tom teď Free, ale docela bych chtěl vidět jak si stim poradí.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byl by někdo tak hodný a DUMPnul by mi ty databáze ? Mně to jaksi s MySQL nesouhlasí a nejde mi žádná tabulka. Děkuji.

 

to Jerryx:

http://www.mediafire.com/?grqjmhjydmz

Edited by XtremeR

Share this post


Link to post
Share on other sites
V mysql\data v zložkách character a world je plno súborov frm, MYD, MYI. Ako to mám dostať do databáze?

Po importování SQL do MySQL si to MySQL zkonvertuje do své potřebné podoby a to ve formátu frm, MYD, MYI. Tyto soubory jen zkopíruj do nějaké složky v kořenovém adresáři MySQL - C://Program Files/MySQL/ .... , nevím teď přesně do jaké složky. Stačí danou složku prozkoumat a v nějaké složce najdeš tyto soubory s výše zmíněným formátem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po importování SQL do MySQL si to MySQL zkonvertuje do své potřebné podoby a to ve formátu frm, MYD, MYI. Tyto soubory jen zkopíruj do nějaké složky v kořenovém adresáři MySQL - C://Program Files/MySQL/ .... , nevím teď přesně do jaké složky. Stačí danou složku prozkoumat a v nějaké složce najdeš tyto soubory s výše zmíněným formátem.

Ďakujem, toto mi funguje!

Share this post


Link to post
Share on other sites
jede mi to je to luxus revoluce ARC emu nejlepsi jooooooooooo :D good job mangos bohuzel zase sklamal :( pomalej sileny

MaNGOS sklamal možná tak u tebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno tak uvidíme co nám pojede na MaNGOSu když zklamal. Aspoň si na tom dávaj záležet. A tohle neni záležitost s develop. teamem ArcEmu, je to jedinec nebo skupinka lidí kteří toto udělali. ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
jede mi to je to luxus revoluce ARC emu nejlepsi jooooooooooo biggrin.gif good job mangos bohuzel zase sklamal sad.gif pomalej sileny

Mangos nezklamal a nezklame, jen si an tom davaji vic zalezet aby o bylo co nejlepsi, ale konec flamu. K topicu: vypada to fakt zajamve ale este aby to fakt fungovalo :D tech 90+% questu nejede ani ted na ArcEmu natoz na wotlku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mangos nezklamal a nezklame, jen si an tom davaji vic zalezet aby o bylo co nejlepsi, ale konec flamu. K topicu: vypada to fakt zajamve ale este aby to fakt fungovalo :D tech 90+% questu nejede ani ted na ArcEmu natoz na wotlku :D

questy sem neskousel, ale ospawnovany to maj pekne. ale ty do oci bijici bugy jadra :-\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×