Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Threat

[Nabídka práce] Redaktor

Recommended Posts

Zdravím,

rád bych Vám nabídnul pozici redaktora na eXperience portálu/serveru.

Hledáme člověka, který se zajímá o WoW a má zájem podělit se o své znalosti s ostatními. Člověk by měl mít výbornou znalost World of Warcraft hry, a také přehled o novinkách Blizzardu, apod.

 

Co vyžadujeme:

- Výborná znalost Českého jazyka

- Aglický jazyk výhodou

- Slušné články na úrovni

- Výborný přehled o WoW, taktéž o novinkách

- Nejde o kvantitu článků, ale o kvalitu (nevyžadujeme určitý počet článků v určité době)

- Člověka s vlastní fantazií, talentem :)

- věk není důležitý, pokud splňujete kritéria uvedená výše

 

Co je nutno dodržet:

- Zákaz kopírování jakýchkoli textů

- Zákaz šíření jakéhokoli Warez, nebo nelegálního obsahu článku

- Zákaz propagování jiných webových stránek ve formě odkazů, reklam bez souhlasu Administrátora

 

Ten, kdo se stane redaktorem dostane zvláštní skupinu na eXperience fóru "Redaktor", bude mít přístup do zvláštní sekce Články na schválení, do kterých bude psát své výplody. Článek pak opraví Administrátor, nebo jiný člen eXperience teamu, a poputuje přímo na web do sekce Články.

 

Proto žádám zájemce na post redaktora, aby odpověděli v následujícím formuláři (ať v tom není zmatek):

Jméno:

Znalost Českého jazyka:

Znalost Anglického jazyka:

Jak dlouho hraji WoW:

Znalosti světa Warcraftu:

Proč se chci stát redaktorem:

O čem bych chtěl psát:

Hraji na eXperience serveru (ano/ne):

Můj účet na fóru eXperience:

 

- Web serveru: http://wow-experience.eu

- Odkaz na fórum: http://wow-experience.eu/forum

 

Prosím případné zájemce reagujte níže dle příslušného formuláře.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalost Českého jazyka: Na dobré úrovni. Jsem zvyklá se více vyjadřovat spisovnou a knižní češtinou než hovorovou a slangem.

Znalost Anglického jazyka: Průměrna. Textu porozumím. Dokážu si jej přeložit a dále s ním pracovat dle potřeby.

Jak dlouho hraji WoW: 2 roky a něco

Znalosti světa Warcraftu: Znám jak děj w3, tak i wow. Četla jsem všechny knihy o světu Warcraft, které sem i dostali ke čtení do rukou. Dále si svoje informace pravidelně doplnuji procházkou wowwikipedii.

Proč se chci stát redaktorem: Ráda píšu miluji svůj jazyk. Strávila jsem dva roky jako newsmaker na nejmenovaném webu, kde bylo moji povínosti psát novinky z war scény a dota scény.

O čem bych chtěl psát: O novinkách kolem datatisku, o nejlepších hráčích a guildách jak serveru tak i celé WoW scény. Dále o zajímavostech, rady, tipy a triky. Můžu poskytnou některé svoje články, jako jsou návody. V součastnosti dodělávám článek o druidských formách a jejích získání.

Hraji na eXperience serveru (ano/ne): ne

Můj účet na fóru eXperience: není

 

ps. Nemohla jsem si odpustit tuhle poznámku: abychom zachovali všechno správnost, tak při psaní článku se musí uvádět zdroj (pokud nás k tomu něco inspirovalo, třeba stránky Blizzardu). Dále při správné tzv. citaci, která se ve článcích dělá je nutné uvést odkaz na dotyčnej článek ze kterého čerpáme. Píšu jen, že se člověk psaní odkazu, pokud to chce mít správně a nechce být obviněnj z plagiatorství nevyhne.

Edited by Adrifinel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znalost Českého jazyka: Na dobré úrovni. Jsem zvyklá se více vyjadřovat spisovnou a knižní češtinou než hovorovou a slangem.

Znalost Anglického jazyka: Průměrna. Textu porozumím. Dokážu si jej přeložit a dále s ním pracovat dle potřeby.

Jak dlouho hraji WoW: 2 roky a něco

Znalosti světa Warcraftu: Znám jak děj w3, tak i wow. Četla jsem všechny knihy o světu Warcraft, které sem i dostali ke čtení do rukou. Dále si svoje informace pravidelně doplnuji procházkou wowwikipedii.

Proč se chci stát redaktorem: Ráda píšu miluji svůj jazyk. Strávila jsem dva roky jako newsmaker na nejmenovaném webu, kde bylo moji povínosti psát novinky z war scény a dota scény.

O čem bych chtěl psát: O novinkách kolem datatisku, o nejlepších hráčích a guildách jak serveru tak i celé WoW scény. Dále o zajímavostech, rady, tipy a triky. Můžu poskytnou některé svoje články, jako jsou návody. V součastnosti dodělávám článek o druidských formách a jejích získání.

Hraji na eXperience serveru (ano/ne): ne

Můj účet na fóru eXperience: není

 

ps. Nemohla jsem si odpustit tuhle poznámku: abychom zachovali všechno správnost, tak při psaní článku se musí uvádět zdroj (pokud nás k tomu něco inspirovalo, třeba stránky Blizzardu). Dále při správné tzv. citaci, která se ve článcích dělá je nutné uvést odkaz na dotyčnej článek ze kterého čerpáme. Píšu jen, že se člověk psaní odkazu, pokud to chce mít správně a nechce být obviněnj z plagiatorství nevyhne.

 

Ahoj rád bych tě vzal do teamu,

pokud máš tedy zájem, zaregistruj se na foru http://wow-experience.eu/forum hodím ti Skupinu redaktor a budeš mít přístup do sekce Redaktoři, kde můžes začít psát :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jméno: Oxy

Znalost Českého jazyka: Dost dobrá.

Znalost Anglického jazyka: Průměrná.Ale překládat texty nebo rozumět jim by neměl být problém.

Jak dlouho hraji WoW: 4 roky a něco začal jsem od první alfy na officialu.Pak jak skončil alfa a beta tak byl offi za peníze což už jsem nehrál. A pak jsem hrál na první free serverech. A aktivně wow hraní asi od parche 1.8.1hack....Takže dost dlouho

Znalosti světa Warcraftu: No hrál jsem W1 W2 W3 sem projel kampaně takže jse v tom docela orientuju. A vím o tom dost.

Proč se chci stát redaktorem: Bavilo by mě informovat ostatní hráče o novinkách ze světa wow.O historii ze celého Warcraftu. A tak celkově

O čem bych chtěl psát: O všem možném. Na co bych narazil což na něco narazím skoro každý den a bylo by to zajímavé nebo tak něco tak bych to samozřejmě napsal.

Hraji na eXperience serveru (ano/ne): ne

Můj účet na fóru eXperience: Oxy

Edited by Nefer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×