Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Juiceman

Ultimate WOTLK Repack - Deathknights, Achievments, Barbershops Exotic mount

Recommended Posts

no tento repack je dost stary ... odporucal by som pouzit novsie komponenty :) ... na najnovsej revke funguju takmer secky achievementy a aj z ostatneho ... :)

a Prosím poradil by jsi mi? Protože já jsem začátečník:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkus google alebo si sám zkompiluj reviziu. Doma mi jede Ascent 3.0.8. v pohode. Takže kdyby si chcel pošlu ti odkaz na download...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim, mám takovej menší problém s přihlášením se do hry.

Connected... (projde)

Retrieving character... (už neprojde)

 

Když se kouknu na arcemu-world.exe vypisuje tam nehorázné umístění někam mimo mé PC, prosím poraďte

post-4611-1234302515_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
pripajas sa z ineho klienta ako je server

 

a jde nějak udělat (přepsat config nebo tak) abych měl EnGB server?

Bohužel jsem stahnul enGB verzi a stahovat znovu US se mi nechce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vcera/dnes vysla nova revka NCDB (48/49):

 

http://nc-db.info/svn/ncdb/

 

- Spawned all northend instances and raids.

- Added over 5000 new vendors to northend.

- Added most(ALL?) gameobject loot for northend quests.

- Added over 2000 new spawns around northend.

- remake all loot tables.

- Alot of work in quest chaining.

- Added RewRep to most of northend quests.

- Updated playercreateinfo tables at NCDB Base.

- And MANY MANY MANY MANY MORE small fixes all around the database, which i didn't log.

- Fixed over 900 creature's hp.

- Fixed creature's display (including mounts).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale ta ncdb vypada lepe ne tet sem skousel tu whydb a moc mi prisla bugovana nesly spelly se ucit u treneru ani riding :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takze v zapeti vysla i revka 50 a 51 :)

 

http://nc-db.info/svn/ncdb/

http://project.nc-db.info/projects/ncdb/repository

 

Revize 50

 

- Many structure updates.

- Remove vendor entries from old demon trainers.

- Fixed vendor entries for Mar'nah.

- Removed incorrect gameobjects: JoshTest, Event Ship.

- Removed incorrect gameobject spawn

- Removed incorrect playercreateinfo data: * none-existing spells / skills * Beta Disarm spell from Death Knight's.

- Rested NPCFlags for all creatures ingame.

- Added new database cleanup queries to the changeset.

 

Revize 51

 

- Remade Darnassus (creature spawns, creature movement, gameobject spawns, creature equipment, creature template, creature gossip, gameobject templates)

 

Jelikoz jiz oficialne nepodporuji ArcEMU (ale konvertor je stale k dispozici a upravuje se), takze zde je zkonverovana DB pro ArcEMU:

 

http://arcemu.org/forums/index.php?showtopic=14075&hl=

 

Edit: omylem jim vypadly dropy GO - veinu a kytek - to je potreba vzit z rev.47, popr. na forku NCDB jsem videl nejaky patch.

Edited by Mrako

Share this post


Link to post
Share on other sites
zajimave me to nejde kdyz nahravam sql tak mi to vyflusne chybu u toho update 1

 

no ved presne aj mne u update arcemu_world mi napise pred koncom error rofl

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

preco ked uz vsetko amm tak sa daco najde co ej zle :( proset potrebuejm poradit zapnem serevr vsetko ide pekne hej a zrazu mi po nacitani napise conected ako ked uz sa lgujem do hry a nechce nacitat charactery neviem cim to je proste pise conected pls porade co mam robit lebo ArcEmu som mal zatial iba Repack ktory mi nainstaloval proste pre noobov a teraz idem stym trosku popracovat len to ze mi to nejako nejde pripojit do hry nacita hej vsetko normalaka autentcating atd ci jak sa to psioe a potom uz len conected nevim cim to je pls poradte !!!

 

 

Ďakujem !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdravim, mám takovej menší problém s přihlášením se do hry.

Connected... (projde)

Retrieving character... (už neprojde)

 

Když se kouknu na arcemu-world.exe vypisuje tam nehorázné umístění někam mimo mé PC, prosím poraďte

 

mám ten samý problím a nwm jak to mám vyřešit --- připojuješ se z jineého klienta jako je server ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

takže server normálně načte funguje vše ale když se připojím stopne to u Retrieving character list a toto mi vypisujou exy:

 

5320413.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
zle skompilovana revizia to bude ... vymenit ju :)

 

já mám tady tu revizi z tohoto příspěvku (1 strana první příspěvek to Update_1).

 

edit: delá mi to uplně u všech ascentů :( nevíte proč ??

Edited by Lukasas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×