Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Ganimoth

Zavirani velkych serveru v zahranici.

Recommended Posts

Snad to tu jeste nebylo.

Mnohym velkym serverum dosla obsilka DMCA, jestli to neni fake nevim, ale vypada to realne.

Jde treba o servery Toxic-wow, wowscape, wowgasm, ani-wow, burning wow, nebo chaoscrusade

 

http://www.chaoscrusade.com/

http://www.ani-wow.com/

http://burning-wow.com/home.html

 

a nekterym serveru nejde ani web.

 

Co si myslite vy? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nás se to podle mě něak moc extra netýká...Naštěstí

myslis?Pokud nemas server tak ne ae podle mne ti co maji server tak se jich to tyka dost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemyslím si, že se to malých serveru nebo kdo server vlastní zatím týka. Myslíě, že když dáš do googlu wow server, tak to najde tvuj server s 40 hrači? To bude tak možná poslední server v seznamu smazaných serveru.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nemyslím si, že se to malých serveru nebo kdo server vlastní zatím týka. Myslíě, že když dáš do googlu wow server, tak to najde tvuj server s 40 hrači? To bude tak možná poslední server v seznamu smazaných serveru.

jj ae pak se ti muze server rozjet vice,nebo nechces mit malej server,pak ti tvuj server doporuci nejaci hraci a budes tam mit zase vic clenu,ze serveru ktery ma 40 lidi online se to muze mnohem zvysit,podle mne je to proste od blizzardu hnusny :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

No sem zvedavy, kam az to dospeje. Tyhle zaverny servery, nejsou to ciste jen americky? Jsou tam i nejaky asijsky/evropsky?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hnusný? Proč? Kdyby ti někdo sebral trenýrky, co sis vlastnoručně ušil a pak je nosil a vydával za vlastní, jak by se ti to líbilo? :P (já vím, blbej příklad ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
jj ae pak se ti muze server rozjet vice,nebo nechces mit malej server,pak ti tvuj server doporuci nejaci hraci a budes tam mit zase vic clenu,ze serveru ktery ma 40 lidi online se to muze mnohem zvysit,podle mne je to proste od blizzardu hnusny :(

No tak to zavřu. A lítost s tím, že jsem to zavřel mít nebudu. Neboď, nic jiného mě nezbývalo a nejsem s tím sám. A hnusny to od nich není, je to hnusný od nás :)

 

Hnusný? Proč? Kdyby ti někdo sebral trenýrky, co sis vlastnoručně ušil a pak je nosil a vydával za vlastní, jak by se ti to líbilo? :P (já vím, blbej příklad ;) )

:whistling:

 

 

Edited by .eLhomer0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ber to z té lepší stránky, za pár let bude stejně wowko free to play se systémem mikroplateb a bude za to rádo, protože všichni už budou hrát World of něcoúplnějinýho ;)

 

edit: Jistě! Hledejme za tím spiknutí, všichni chtějí zničit české micro servery! Stavte barikády!

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak blizzard asi začne se zahraničními servery s největším počtem hráčů až po ty nejmenší...pak se může stat že těm co server zrušili tak začnou hrát na jiném zahraničním serveru..a pak půjdou na další atd...až se dostanou na české servery a pak už je to jasné.

 

Ale co už třeba je to blbost.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jj ae pak se ti muze server rozjet vice,nebo nechces mit malej server,pak ti tvuj server doporuci nejaci hraci a budes tam mit zase vic clenu,ze serveru ktery ma 40 lidi online se to muze mnohem zvysit,podle mne je to proste od blizzardu hnusny :(

Hnusný? heh ty si lolek nebo blbec. Když někdo ukradne dílo jiného nebo ho obšlehává tak to hnusné není? na tom že si bránějí svá autorská práva není nic hnusného. A dalo se to čekat WoWko přestává hrát čím dál víc lidí i při příhochu datáče tak je logické že blizz začne nebo začal proti free bojovat... Jen jde o to jestli se proti tomu vůbec dá bojovat neměli to nechat zajít takle daleko když je několik tisíc free serverů... Jedinou realnou možnost vidím v tom že blizz nějak odstraní stávající dev teamy emulátorů...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedinou realnou možnost vidím v tom že blizz nějak odstraní stávající dev teamy emulátorů...

 

Teď podobná diskuze byla i na fórech MaNGOSu a tam se vedení vyjádřilo asi tak že na ně Blizzard nemá šanci, protože na MaNGOSu jako takvém není nic ilegálního a všechno maj ošetřeno v licenčních podmínkách.

A k českým serverům, myslím si že ty by rušili až nakonec protože jsou to malé ryby a navíc Blizzard nemá v ČR žádnou pobočku (narozdíl od zemí směr na západ od nás).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

docela by me to *, kdybch neco neustale delal pro server vybudoval bych to k takovymu online , asi bych se picnul

Edited by bLuma
slušně nebo suspend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nevím no kde sou prachy tam je i moc a myslím že blizz bude mít velkou moc :)

Já se v právu neorientuji ani za mák ale myslím si že by se něco přeci jen našlo :)

 

Tohle mě opravdu pobavilo jestli nějakej magor proti tomu sepisuje petici :D

Pozor !!!!!!!Blizzard pry chce zrusit vsechny Free server,a to bud hacknutim a nebo soudem za porusovani autorskych prav hry.Dneska jsem se o tom dozvedel od kamose,uz je vytvorena petice proti tomu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nevím no kde sou prachy tam je i moc a myslím že blizz bude mít velkou moc :)

Já se v právu neorientuji ani za mák ale myslím si že by se něco přeci jen našlo :)

 

Tohle mě opravdu pobavilo jestli nějakej magor proti tomu sepisuje petici :D

Pozor !!!!!!!Blizzard pry chce zrusit vsechny Free server,a to bud hacknutim a nebo soudem za porusovani autorskych prav hry.Dneska jsem se o tom dozvedel od kamose,uz je vytvorena petice proti tomu.

pry jo

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nevím no kde sou prachy tam je i moc a myslím že blizz bude mít velkou moc :)

Já se v právu neorientuji ani za mák ale myslím si že by se něco přeci jen našlo :)

 

Tohle mě opravdu pobavilo jestli nějakej magor proti tomu sepisuje petici :D

Pozor !!!!!!!Blizzard pry chce zrusit vsechny Free server,a to bud hacknutim a nebo soudem za porusovani autorskych prav hry.Dneska jsem se o tom dozvedel od kamose,uz je vytvorena petice proti tomu.

 

/facepalm :) Jo, petice pomuze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Někomu něco ukradnu, on mě zažaluje a já proti němu vytvořím petici... Tohle se může stát opravdu jen v USA :D

asi tak... já bych ty free nechal bejt blizzem jen bych je omezil na míň hráčů třeba 500hráčů/server a blizz by z toho hrace co by platily mnel ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

njn

a navíc, nemyslím si, že by blizzard bral ohled na nejake petice

je to velka spolecnost a kdyz si neco umane, tak se toho nevzda

navic kdyz je to proti ni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já jsem se už hodně dlouho říkala, proč Blizzard s tím nic nedělá, proč to nechává tak zajít a ehjle ono už se něco děje. Podle mě si nejdříve zametou na tom svém velikém americkém písečku a okolo, my budem až támhle někde vzadu. Navíc by mě zajímalo, jak chce Blizzard brojit proti takovým 12 letým, kteří májí sníženou právní subjektivitu a nic s ním nezmůžou. Dále by mě zajímalo, proti komu vlastně chtějí dát žalobu. Vždyt servery běží na emu a na databázích jako je udb, které tvoří dev týmy, my jsem jen uživatele a přiznejme si to, kolik z nás a těch co má server, by dokázala udělat vlastní emu, udělat db a jiné věci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×